beIN Sports: "Belhanda ve Gomis Galatasaray'da!" - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

beIN Sports: "Belhanda ve Gomis Galatasaray'da!"

Tudor'u g.tünüze sokarsınız transferlere bak a..

tosser1.gif

bu belhanda 2 maç sonra Tudor'la kavga eder bizim de 8 milyon çöpe gider. gomis'e gelirsek de bu yaştaki bir oyuncu için 3 yıllık sözleşme yanlış. 2+1 şeklinde olsaydı çok güzel olurdu

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Dursun ve yönetimine güvenmediğimiz için ve sürekli yanlış yaptıkları için bu hamleleri sorguluyoruz ama oyuncular bu kadar itin götüne sokulacak kadar kötü değiller

Brumayi satarkene bol bol bonus kaydirmislar bize umarim belhanda bizde ayni tarifeyi uygulamisizdir. 5 milyon para gerisi bonus üzeri 3 milyondur

Gesendet von meinem SM-G935F mit Tapatalk

Olm bu herif hoca falan değil yemin ederim uzaktan yakından alakası yok. Antrenörlükle bu kadar alakasız bi insanı bizde görmemiştim. Riekerink yok gibiydi bu adamın herşeyi ofsayt. Sneijder kalıyor başka bir 10 numaraya 8 milyon bayıldık artı adamın yeterliliği tartışılır çok istikrarsız. Transferi bu tipsiz yaptırmıyor mu öyle demişti ropörtajında.

johan-elmander_201186.jpg

Bu Adam zamanında İmza Parası istemeden bile atmıştı.
Elmanderi şimdi arayıp deseler ki, geri gel forvet lazım diye, adam sabah imzayı atar ve bunların yarısını bile istemez

Biraz pozitif düşünün. 5-6 Milyon Euro Serdar Gürler,Tunay Torun'a gideceğine Belhanda'ya gitmiş :) Bana sorarsanız da maliyeti fazla ancak Dursun Özbek effect.

Belhanda transferini kim istiyorsa defolsun gitsin. Tudor mu istiyor, yonetim mi bilemem. 8 milyon buyuk kazık.

Çöpleri dolduruyorlar yine. Gomise 3 yillik sozlesme ne demek ulan.

İsmi geçenlerin kalitelerine lafım yokta 8 milyon gözden düşmüş bir adam için fazla gibi ya..
Hele hele sözleşmesi bitimine 1 sene kalmış adam için..

Olm bu herif hoca falan değil yemin ederim uzaktan yakından alakası yok. Antrenörlükle bu kadar alakasız bi insanı bizde görmemiştim. Riekerink yok gibiydi bu adamın herşeyi ofsayt. Sneijder kalıyor başka bir 10 numaraya 8 milyon bayıldık artı adamın yeterliliği tartışılır çok istikrarsız. Transferi bu tipsiz yaptırmıyor mu öyle demişti ropörtajında.

Cogunlukla sol kanat oynamis bu herif bize de yardiran adamdan ziyade bu herif gibi teknik ve oyun kurabilen bi topcu daha uygun. Bruma gary falan daha genis alan topcusu

Belhanda ayağına top yakışan adam ama ne kadar takım oyuncusu bilmiyorum ara sıra çift dalıp kırmızı görebilme potansiyeli var ama tribünlerin seveceği kesin..

Cogunlukla sol kanat oynamis bu herif bize de yardiran adamdan ziyade bu herif gibi teknik ve oyun kurabilen bi topcu daha uygun. Bruma gary falan daha genis alan topcusu

Adamın yeterliliği tartışılır Kiev'de oynatmamışlar herifi. Solda nasıl oynuyor bilmiyorum. Adam ayrıca disiplinsiz. Bu parayı gömecek bir adam değil burası net bence. Tam tahmin ettiğimiz üzere Tudor sene ortası kovulur sonra bunun aldırdığı adamlarla bi de uğraşırız. Ya olm herşeyi geçtim Sneijder, Belhanda, Selçuk orta sahası nasıl olacak:D Herkes içimizden geçecek şu anda bile yetersiz yani bi de takımın Tolga'dan sonra en diri adamı gitti. Selçuk ya da Sneijder seneye kalırsa yedek falan olmazlar. Sneijder kalacak zaten Selçuk'u da kimse kesmiyor Allah katında tanıdığı var herifin heralde. Biz 2'sinden kurtulmaya çalışırken 3. geliyor. Görünen köy kılavuz istemez 5 senedir taraftar ne diyorsa aynısı çıkıyor zaten. Tudor Sneijder'in Selçuk'un kötü sezon geçirdiğini düşünüyor muhtemelen bi boktan çakmadığı için ama biz burada bu adamları 5 senedir izliyoruz zaten 1 tanesi son 3 senedir diğeri son 2 senedir böyle. Herşey bariz.

Abi 8 milyona Belhanda almak nedir ya adam futbol hayatı boyunca bir sezon top oynamış altı üstü yaşlanıyor, yükselen bir grafiği yok, bizim lige ve takıma uyan bir profili yok pöfff çok kötü bir tercih. Bruma'nın parası çöpe gitti.

Üst Alt