BeIN Sports, Fenerbahçe'ye 'beFair' Davası Açıyor - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

BeIN Sports, Fenerbahçe'ye 'beFair' Davası Açıyor

Katarın Türkiye yatırımları 10 milyarlarla ölçülür. 200-250 milyonluk lig ihalesi Katarın asıl yatırımları yanında devede kulak. Daha çok kıytırık futbolumuza sunulmuş bir jest aslında. Reis asla Katarlılardan vazgeçemez. Ülkeyi göbekten bağladı Katar sermayesine.

Bu sefer Bein’i iyi kızdırdı lavuklar. Muhtemelen reis yine arabuluculuk yapıp olayı çözmeye çalışacaktır. Bein ölmüyor Türkiye’nin ligini yayınlamaya. Bunun açık şekilde belli ediyor zaten. Siz bize muhtaçsınız demeye getiriyorlar. Bakalım Çekilecekler mi, yoksa devam mı edecekler. Bein gitmek istemezse kimse elinden lig ihalesini alamaz. Koç değil, feriştahı gelsin. Katar sermayesiyle başa çıkacak gücü yok. Eğer bırakırlarsa işte o zaman meydan leş kargalarına kalır.

Sözde Derin Galatasaray var... Eger güclü ve derin bir Galatasaray yapilanmasi varsa Tayyib Erdogan ile Fenerbahce arasini ciddi anlamda 10 kere bozmustu bile.
Ridvan Dilmen gibi futbol ici piyonlar ile Fenerbahce lehine calisan Mustafa Erdogan´dir. Zamaninda yapilan anlasmaya göre Aziz Yildirim istifa edip, yerine hükümet destekli Aydinlar yönetimi gelecekti, ancak Aziz Yildirim bu anlasmadan cayip yeniden aday oldu ve bu büyük sorun oldu zamaninda.
Reis´in tutkulu bir fenerbahceli oldugu günler o eski berlusconili günlerdi, körerdi bu tarz duygulari bence.

Fenerbahce´nin nedensiz bir sekilde Tayyib bey icin hayati önem tasiyan Katar sermayesine savas acmasi az buz olay degildir...

Fenerbahce o troll ordusuyla igrenc bir sekilde insanlari vatan haini konumuna sokmaya kadar gidiyor. Biz yayinci kurulus ile böyle sorunlar yasasak (Ki imkansiz hangi deli yayinci kurulusu ile böyle polemige girer), 1001 geceden komplo teorileri üretip, bizi hükümet kanadina dis mihraklar ile birlikte calisip, katar sermayesini kacirtmak isteyen, bir dis operasyonunun parcasi olarak itham ederler bunu gündeme getirirlerdi.

Sözde Derin Galatasaray var... Eger güclü ve derin bir Galatasaray yapilanmasi varsa Tayyib Erdogan ile Fenerbahce arasini ciddi anlamda 10 kere bozmustu bile.
Ridvan Dilmen gibi futbol ici piyonlar ile Fenerbahce lehine calisan Mustafa Erdogan´dir. Zamaninda yapilan anlasmaya göre Aziz Yildirim istifa edip, yerine hükümet destekli Aydinlar yönetimi gelecekti, ancak Aziz Yildirim bu anlasmadan cayip yeniden aday oldu ve bu büyük sorun oldu zamaninda.
Reis´in tutkulu bir fenerbahceli oldugu günler o eski berlusconili günlerdi, körerdi bu tarz duygulari bence.

Fenerbahce´nin nedensiz bir sekilde Tayyib bey icin hayati önem tasiyan Katar sermayesine savas acmasi az buz olay degildir...

Fenerbahce o troll ordusuyla igrenc bir sekilde insanlari vatan haini konumuna sokmaya kadar gidiyor. Biz yayinci kurulus ile böyle sorunlar yasasak (Ki imkansiz hangi deli yayinci kurulusu ile böyle polemige girer), 1001 geceden komplo teorileri üretip, bizi hükümet kanadina dis mihraklar ile birlikte calisip, katar sermayesini kacirtmak isteyen, bir dis operasyonunun parcasi olarak itham ederler bunu gündeme getirirlerdi.
Valla RTE eğer Katarlılarla ara FB yüzünden bozulursa bunları çıtır çıtır yer.

Zerre Galatasaray´a münasebetim olmayan bir insan dahi olsaydim, sadece Fenerbahce´nin bu invasif ahlak disi davranislarindan ötürü, iyi bir ders almalari adina katarlilarin actiklari dava sonucunda elde edecekleri tazminatlari Galatasaray´a sponsorluk olarak ateslemesini isterdim...

Federasyonu, MHK'yi, Medyayı ele geçirdiler sıra yayıncı kuruluşa geldi. Aç köpekler, Haysiyetsiz şerefsizler. Allah bin belasını versin bu camianın.

Bein ile uğraşmaşarının başlangıcı Tank pale fabrikasına dayanıyor..

Araştırın koç un bu ülkeye verdiği zararı anlarsınız..

Malum 6 yıldır çivi çakmayan koç dan tank palet fabrikası alınıp katarlılara kiralandı

Şimdilerde Altay tankımız yapılıyor...

Koçlara kalsaydık hala çivi çakmayacaklardı milli tank da hayal olacaktı

Bein ile uğraşan ali kOç .. bu asalak kuşları da alet ediyor kirli işlerine

Bu andavallar sanki bi ara digitürk ün kablolarını felan kesmişlerdi öyle bişiler olmuştu yanlış hatırlamıyorsam 😁

Neredeyse dünyadaki tüm üst düzey organizasyonlari yayinlayan bir kurulusa Mesut üzerinden marka degeri arttiriyoruz havasini atmaya calistilar iki gram zekalari ile.
Bunlarin bukadar gaza gelip ileri gitmesi de, bu sezon düse kalka yarisin icinde kalip, bir iki defa liderlige yükselmeleriydi. Birde ardindan Özil geldi, tamamen kayisi kopardilar. Ancak bu sanslari, yine onlara travma olarak dönecek, ayni TTA sampiyonlugu gibi.

Hemen bir "isimizi dogru yapiyoruz, bizi asagaya cekmeyin, biz Türk futbolunu ileri götürüryoruz, bize engel oluyorlar", triplerine girdiler.

Kan alsin eraplar

Daha önce yazdım yine yazıyorum. Acun ve Saran’ın alacağı ihalede kullanıcılardan gelecek parayı hesaba katmıyorlar. Yani fener dışındaki bütün takım taraftarlarından gelecek her türlü “dekoder almıyoruz” protestosunu göze alarak alacaklar yayın ihalesini. Artık şampiyonluk için gözlerini karattılar. TFF, MHK, PFDK, Tahkim hepsi onlarda, bir tek yayıncı kuruluş kaldı giremedikleri.

Fenerin hisselerini 2-3 ayda 5 liradan 50 liraya çıkarttı Mali, kulüp için kendi cebinden harcadığı paraları çıkartmak için. Yayın ihalesindeki zararlarını kapatmak için de benzer şeyler yaparlar; Saran’a, Acun’a zararından fazlasını kazandırır bu şekilde dert değil onlar için. Mesut’un parasını bile o şekilde çıkartmış olabilir mesela Acun.

Her şeyi bekliyorum bunlardan.

Gerçi Bein de baya zarar etti bu işten, baya da yatırım yaptılar. Bu zararı kapatmadan gitmek istemiyoruz derlerse Araplara bir süre daha peşkeş çekilir lig, bilemiyorum.

olay tisort ve reklamda logo kullanımından ibaretse ceza ve tazminat davalarından totalde max 1 milyon tl gibi bir rakam cıkar.

Simdi konunun temelinde ne var. Bu ezikler BEINden niye sikayetci?
Ben çizgileri Hande hanımın çektiğini sandıklarına ikna oldum
İlk başta kötü bir şaka sanıyordum
Ama bu g.zekalılardan beklenirmiş bu düşünce
Bir de geçen Güntekin'in Ademi'ye laf dokundurması var.
O maçta da çoğu Gümrüklünün maçı sattığı herkesin malumu. Gerçekleri hazmedemiyor taraftarları. KOÇ bir şekilde uyutmayı başarıyor herkesi

Üst Alt