Bein Sports ile İlgili Şok İddia! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bein Sports ile İlgili Şok İddia!

lig "herkesin istediği gibi" şifresiz bir kanala geçerse muhtemelen balkan liglerine döneriz. Orada bildiğim kadarıyla bedava maçlar. Şifreli bile olsa çok cüzi fiyatlardır.

Sonuçta hiç bir takım 300 bin euro'dan fazlasını veremiyor. Romanya Ligi'nin en iyi oyuncusunu bugün bizim lige yeni çıkan takım bile rahatlıkla alıyor.

Sırp liginde biraz parlayan ismi 18-19 yaşında çekip alıyorlar ve tek ses edemiyor Sırp takımları.

Kayseri'nin yolladığı Biseswar geçen sene PAOK'u şampiyon yapan isimlerdendi.

Bence ödül gecesine Trabzon ve bizim katılmamamız vs. de problem olmuştur.

Bir de malum ilk devre çok fazla üyelik iptali oldu tepki olarak.

Kaç milyon abone var bilmiyorum ama 10 milyon abone olsa 1 milyar kazanıyorlar yılda, ticarileri saymıyorum, zarar etmeleri anormal değil.

Zarar etmeleri normal. Normalden çok daha fazla bir ücret ile aldılar yayın haklarını zaten. Ayrıca İnternet üzerinden yapılan kaçak yayınlar da adamları vurdu. İnternetin sınırsız yapılması ve hızının artması buna en büyük sebeplerden biri.

Tabi ki kendi pazarlama hataları da var. Eskiden farklı farklı seçenekler sunıyordu digitürk ve farklı fiyatlar ile müşterisine hizmet sunuyordu. Mesela ben sadece Galatasaray maçlarını izleyebilen çoluk çocuklu bir adamım. Taraftar paketi vardı ve sadece Galatasaray maçlarını daha cüzi bir ücretle izleyebiliyordum. Şimdi onun için çok daha fazla bir ücret ödemem gerek. Ne yaptım ligtv yi kapattım.

Adamlar Türk toplumunun kafa yapısını çözemedikleri için de zararları arttı.

Doğal bir durum. Bir kesim günlük çıkarlar uğruna yabancı sınırını tekrar getirip ligin içine etmek istiyor. Diğeri ödül töreni vb. saçmalıklarla yayıncı kuruluşu hedef alıyor. Başka biri şampiyonu yayıncı kuruluşun belirlediğini bu yüzden en çok taraftarı bulunan iki kulübün şampiyon yapılmak istendiğini iddia ediyor. Dolaylı yoldan kendilerini bitiriyorlar. Gerçekleşirse borç yapılandırma da kurtarmaz kulüpleri.

Sürekli aynı takımın şampiyon olmasından neden dertlendikleri belli oldu

Bir bildikleri varmış

Domine ettirmezler, unutalım artık

Tüm kulüplerin batmasından da bizi sorumlu tutacaklar , bu sezon niyetlendiler zaten

Millet zamanında komisyon avanta derken kulüpleri batırdı, kabak biz toparlarken patladı.

Kulüplerin faiz ödemeleri azalsın daha düşük bir meblağ ile de dönerdi bu iş

Kulüpler Birliği Başkan Vekili Erol Bedir:

“Yayın gelirleri her ayın 21’inde ödeniyordu. Ödemeler gecikti. Yayıncı kuruluş TFF’ye başvurmuş. Onlar da bizimle toplantı talep ettiler. Durum belirsiz.”

Pazarlama stratejisi yanlis. Fiyatlar ulke gerceklerinin cok uzerinde. Paket sayisini artırıp fiyatları dusureceksin ki satis yapabilesin.
Kisisel görüşum ohhh iyi oluyor yonunde. Yabanci siniri getirip Ozan in gobegini izlemeyi bekleyenlere gecmis olsun.

Sırf bu seneki kadıköydeki çalınan galibiyetten sonra yemin ettim daha bunlara para vermem diye. Şampiyon olduk ama neler çektiğimizi bi biz biliriz. Rakiplere sorsan acılarından bein iptal, GS'yi şampiyon yaptılar diye ağlıyor. Kaç sezondur 200 taraftarı olan takım şampiyonluğa oynatılıyor. TFF çıkıp kalite arttı ama sınırlama şart diye her hafta açıklama yapıyor. Sınırlama gelecek diye diye insanları futboldan soğutuyor. Ve bunlar sadece bizim görebildiklerimiz. Kapalı kapılar arkasında ne üçkağıt dönüyor daha kimbilir. Bein'in pislik içindeki geleceği olmayan ligden kurtulmak istemesi kadar doğal birşey yok.

Bunlarin yurtdisiyla beraber 3 milyon civarinda abonesi yokmu? 129 TL aylik ve avrupadakilerinden 16,99 veya 29,99 istiyorlar. Bununla + reklam parasiyla normalde cok fazla zarar yapmamali degillermi?

Almanyadada Sky ilk seneler sanki hep zarar yapiyor diye haberler vardi.

Üst Alt