Bein Sports ile İlgili Şok İddia! - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bein Sports ile İlgili Şok İddia!

alirken akillari nerdeymis ulkedeki gelir seviyesi ekonominim durumu kurun dalgalanmasi hesaba katmamamislarmi yanlis hesap yaparsan zararda edersin batarsinda beter olun araplar

Gerçekçi bir para olmadığı zamanda beliydi zaten. Türktelekom ihaleye girip yükseltti ve Digitürk'ün kucağına bombaya bıraktı. Zaten ondan sonra kimse ihaleye girmedi otomatik tekrarladı. Adamlar zaten zarar edeceğini anlayınca feslediler arplara.

Zaten kulupler zar zor ayakta duruyor. EGER bein çekilirse ilk düşen kale Anadolu takımları olur. Bu kulüplerin ne sponsor ne de stadyum gelirleri çok yüksek değil. En önemli gelirleri yayıncı kuruluş.

Anadolu takımları artık PTT lig seviyesinde olur.

İster kabul edin ister etmeyin TRT en iyi çözüm.

Ha napar devlet Kdv'yi almaz. Yine yetmez gibi.

Zaten kulupler zar zor ayakta duruyor. EGER bein çekilirse ilk düşen kale Anadolu takımları olur. Bu kulüplerin ne sponsor ne de stadyum gelirleri çok yüksek değil. En önemli gelirleri yayıncı kuruluş.

Anadolu takımları artık PTT lig seviyesinde olur.

İster kabul edin ister etmeyin TRT en iyi çözüm.

Ha napar devlet Kdv'yi almaz. Yine yetmez gibi.

Tamam da ben ailemden çıkacak ve temel vergi kalemlerine harcanmayacak 1 kuruş yerine bütün kulüplerin batmasını tercih ederim.

Tamam da ben ailemden çıkacak ve temel vergi kalemlerine harcanmayacak 1 kuruş yerine bütün kulüplerin batmasını tercih ederim.

Sen istesende istemesende TRT'ye vergi veriyorsun. Ha noluyor vergilerle ; hep yanlı yayın yapıyorlar. Ülkenin yarısını görmezden geliyorlar. Yandaşlara büyük paralar gidiyor. Bende diyorum ki bunlara gideceğine kulüplere gitsin para. Bein'in çekilmesi yüzbinlerce kişinin ekmeğini de etkileyebilir. Domino etkisi yaratabilir.

batsın diyorsan şimdiden izlemeyi bırak.

Konyaspor başkanı Hilmi Kulluk'tan yeni açıklama! "Konuşmamda harfi harfine söylediğim ve çarpıtılan cümlem aynen şöyledir. “İş daha da kötüye gidecek. Bizim buradaki en büyük gelirimiz Digitürk şimdi o bile bakın ben BURADAN ÇIKARIM BELKİ diyor.”

çıkarlarsa başka bir yabancı yatırımcı ihtimali zor bence.

iç pazardaki kurumların da durumları pek iç açıcı değil. bakalım neler olacak.

Üst Alt