Belhanda: "1,5 yıl daha kontratım var ve buradayım" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Belhanda: "1,5 yıl daha kontratım var ve buradayım"

Abi 1.5 sene cok degil dayanirsin
Yapma Can faydası olmadığını görmen lazım, faydasını geçtim birde zarar veriyor. Fatih Terim başta olmak üzere Selçuk,Belhanda,Mariano,Nagatomo,Seri,Emre Mor,Marcao,Donk gibi isimlerin bu takımdan artık gitmesi gerekiyor. Bize katacakları bir şey kalmadığı gibi bir de zarar veriyorlar.

Yapma Can faydası olmadığını görmen lazım, faydasını geçtim birde zarar veriyor. Fatih Terim başta olmak üzere Selçuk,Belhanda,Mariano,Nagatomo,Seri,Emre Mor,Marcao,Donk gibi isimlerin bu takımdan artık gitmesi gerekiyor. Bize katacakları bir şey kalmadığı gibi bir de zarar veriyorlar.
Hepsi gitsin belhanda kalsin benim de mutlu olmak hakkim degil mi

Ne ne aynen canı istemediği surece gitmez geçmişe bak bakalım gider mi gitmez mi. 2-3 tahrik etmeye bakar en manyak kafalı adam disagne bile gittiyse bu herifte gider. Can falan hikaye.
La cagneyle bu bir mi cagneye kancaya para tak 3 saat pesinden gider anlamaz öyle aptal biri 😂 bunla zitlasanin isi rast gitmiyor, adama yapılabilecek en kötü sey yapildi aynisiyla karsilik verdi sahadan cikarken boyle adamlar mermiden korkmaz😂

gecen ocak gitsin diye yoneticiler tutturdu herif sonunda ikna oldu, hoca birakmadi simdi tekrar yoneticiler hortlamis bariz uydurma haber yaparak guya piyasa olusturmaya calisiyolar herife. katar buna benzer herifleri 3-4ten fazlasina almamis gecen gun baktim. 10 milyon diyecekler ki biri gelip allah rizasi icin 7ye verin desin. ayni ingilterede transferin son gununde villa diagneyi alacak diye kolpanin kralini yaptiklari gibi. herif de uyanmis tabi bu kadar bariz bi 3kagita.

Üst Alt