Belhanda: "1,5 yıl daha kontratım var ve buradayım" - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Belhanda: "1,5 yıl daha kontratım var ve buradayım"

Haketmeyen, başka bir yerde bu ücretleri göremeyecek oyunculara bu maaşları verirsen kendini kral zanneder, taraftara küfür de eder. Kulübe teklif gelse dahi maaşını başka bir yerde alamayacağını bildiği için gitmek istemez, elinde patlar.

Hiçbir Avrupa maçında, derbilerde yok. (Kırmızı yer, kırmızı yemesin diye 2.yarı oyundan alınır.) Ligde taş çatlasın 10 maç faydalı olmuştur. Çoğu maçta idare etmiştir. Kendisine verilen ücret korkunç yüksek.

Elalemin çöpe attığını astronomik maaşlarla alırsan olacağı budur. Bizim etimiz ne budumuz ne ki çöp olmuş isimlerin peşinden koşarız? Biz ucuz, ismi duyulmamış oyuncuları parlatıp daha büyük futbol ulkelerine satıp para kazanma yolundan gitmeliyiz. Böyle çöpler hem sana zarar ettirir, hem başarı getirmez.
Bu herif 2. Yarı sarı kart yiyene kadar oyunda görünmedi bile. Üstelik hakem insaflı davrandı. Bilerek tekme atmaktan kırmızı verse bir şey diyemezsin. Yılda 4 milyon söğüşleyen bir çöp tenekesinden başka bir şey değil. Eğer bu herife teklif gelmiş ve satılmadıysa kulübe ihanet edilmiş sayarım. Futbolcu falan değil bu. Bozuk saatli bir bomba.

Bu adam Alanya tuzla ve bu maçta 10 tane sut denemesi yaptı bir tanesi kaleye gidemedi ya takım arkadaşına ya rakibe caprtirdi tam bir geri Z.. bunu inadına oynatanda aynı zihniyette belhanda Selçuk emre mor ile kaç puan almış bu takım şimdiye kadar ki PSG ye karşı bunlarla oynuyorsun

Ben böyle başlıklarda belhanda aşıklarını görmek istiyorum daha çok. Buyrun beyler yazın da okuyalım keyifli oluyor hatta 1-2 şutunun kaleyi bulup gol olduğu, "olağanüstü" oynadığı, "tam bir maestro" olduğu eski maçlardaki oyunlarına yapılan yorumlar çok keyif verici olacaktır. Sonuçta adam kalmak istiyor. En azından güzel günleri hatırlayalım. Bu arada yukarıdaki saydıklarımı bulana da helal olsun samanlık-iğne meselesi sonuçta :asd:

Belhanda: “Türkiye’deki yöneticiler transfer haberleri yayabiliyor. Şunu söyleyebilirim; 1,5 yıl daha kontratım var ve buradayım.”

Böyle bir hezimetten sonra milletin canı burnundayken bu açıklamayı yapmak en kibar tabiriyle provakasyondur. Üstüne üstlük yöneticilerine de lafı çakmış seve seve o paraları alacağım diyor. Bir gram gururunuz varsa bu adamı paf takıma yollarsınız.

Siz olsanız gider misiniz yahu?

30 yaşına girecek,

- Yüksek bir ligde oynama düşüncesi yok, zaten kalibresi de yetmez.
- 3.350.000€ net yıllığı var bonuslar hariç
- Kendisi ve ailesi Müslüman. Çoğunluğu Müslümanlardan oluşan, Mükemmel Camilerle bezeli bir ülkede ve şehirde yaşıyor.
- Hayatından memnun.

Taraftarın ıslıklaması vs. umrunda olur mu?

iş ahlakı ve klübe aidiyeti sıfır olan, kalitesiz bir adam. nerden bulup getiriyoruz böylelerini hakikatten anlam veremiyorum

Siz olsanız gider misiniz yahu?

30 yaşına girecek,

- Yüksek bir ligde oynama düşüncesi yok, zaten kalibresi de yetmez.
- 3.350.000€ net yıllığı var bonuslar hariç
- Kendisi ve ailesi Müslüman. Çoğunluğu Müslümanlardan oluşan, Mükemmel Camilerle bezeli bir ülkede ve şehirde yaşıyor.
- Hayatından memnun.

Taraftarın ıslıklaması vs. umrunda olur mu?

Suudi Arabistan gayet uygundur bu şartlarda.

Üst Alt