Belhanda: "1,5 yıl daha kontratım var ve buradayım" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Belhanda: "1,5 yıl daha kontratım var ve buradayım"

La cagneyle bu bir mi cagneye kancaya para tak 3 saat pesinden gider anlamaz öyle aptal biri 😂 bunla zitlasanin isi rast gitmiyor, adama yapılabilecek en kötü sey yapildi aynisiyla karsilik verdi sahadan cikarken boyle adamlar mermiden korkmaz😂
Bana göre aptal olan Belhanda. Hemde cagne bundan gururludur diye düşünüyorum.

Bu adamdan bir kuruş kazanmamız için fener usülü dışarıdaki kulübe para postalayıp bonservisten geri almamız gerek. Ama nerede o çakallık bizimkilerde... anca gidip resim çekilseler

La cagneyle bu bir mi cagneye kancaya para tak 3 saat pesinden gider anlamaz öyle aptal biri 😂 bunla zitlasanin isi rast gitmiyor, adama yapılabilecek en kötü sey yapildi aynisiyla karsilik verdi sahadan cikarken boyle adamlar mermiden korkmaz😂
Yapma can maçta bayağı köprüleri attı o gün arkasında duran bir hoca olmasa bugün gün sayıyor olurdu. Kabul edelim bir herif sahanın ortasına sicsa arkasında terim olsa başına birşey gelmeyeeginin farkında olur. En büyük örneğimiz selçuk bu konuda, ligin başından beri aldığı para ayrı batiyor oynadığı oyun ayrı. Çıkıp biri soramiyor selçuk maçlar ne kattı hocam diye, altyapıda selcuku kesecek adam yoksa bunlar niye besleniyor, niye a takımla idman yapıyorlar diye soran yok.
Farklı bir takıntısı var herifin.

Bu arada son maçlarda bayağı beğeniyorum bu herifi en azından arar vermiyor kaleye en uzak yerde oynuyor, hayır bu oynamasa babel falan oynayacak değişen birşey olmayacak. Su son 3 maçta nötr bir durum var. Ama kaynak lazım sevişerek ayrilalim bence yerine daha itici ve taklaci birilerini buluruz.

Bu kadar tepkiye eminim oynamıyorum derdi hocayada sallardı brug deki gibi bir olay olurdu. bizde çok kısa süre oynadı dönünce göreceğiz tekrar.
Yav o neler oldugunu bile anlamiyor attigi hikayelere baksana 😂
Bu fasly ne olursa olsun oynamak isteyen biri, yatış da yapabilirdi oynamasa gururlu mu olacakti hain mi? Cenesi kirik oynadi bu adam bizden biri kabul edin

Kendi bilir profesyonel bir oyuncu ben 1 sene futbol oynamam maaşımı alırım derse ki çoğu ekstrasını alamayacak muhtemelen. Otursun alsın maaşını ve evet sözleşmesi sürsede fiilen göndermiş oluyorsun takımdan.
ben de onu diyorum iştr kendi bilir canı isterse gider yok yuhlanmış yok arkadaşın dediği gibi dayak yemiş falan hikaye bunlat

daha demin döve döve gönderiyodun ne değişti 2 dakkada
Algıda kıtlık var sanırım. Dayak yiye yiye gider dedim hala sözümün arkasındayım. Taraftarla inatlassin, kufur etsin bakalım dayağı yiyor mu yemiyor mu, türk futbolu sandığımız kadar masum değil emin ol sahaya 1-2 kisi atlar buna dalarlar büyük olay olur.
Hem emin ol terim bu adam gitsin desin bir haftaya paketlerler. Ve ayrıca göndermek çok büyük bir olaymis gibi davranmayı bırakalım istersen cagirirsin menajerini bonservisi alsın kalan maaşını da veriyorum defolsun gitsin dediğinde ne belhanda kalır ne menajeri ortalıkta, nerden bakacağına bağlı bir olay.
Sen kendi takımında giren futbolcuların cetelesni tut sonra karsilstirma yaparız.

Algıda kıtlık var sanırım. Dayak yiye yiye gider dedim hala sözümün arkasındayım. Taraftarla inatlassin, kufur etsin bakalım dayağı yiyor mu yemiyor mu, türk futbolu sandığımız kadar masum değil emin ol sahaya 1-2 kisi atlar buna dalarlar büyük olay olur.
Hem emin ol terim bu adam gitsin desin bir haftaya paketlerler. Ve ayrıca göndermek çok büyük bir olaymis gibi davranmayı bırakalım istersen cagirirsin menajerini bonservisi alsın kalan maaşını da veriyorum defolsun gitsin dediğinde ne belhanda kalır ne menajeri ortalıkta, nerden bakacağına bağlı bir olay.
Sen kendi takımında giren futbolcuların cetelesni tut sonra karsilstirma yaparız.
bugüne kadar kaç tane topçuyu döve döve gönderdin takımdan hırb

Ocakta gitmezse kadrodışı bırakılsın yüzünü görmeyelim en azından.
nagatomo,mariano,selçuk,belhanda gitsin, kimse alınmasa da yerlerine altyapıdan çocuklar oynasa daha iyi.

Teklif varken satmayanlar ödesin maasini.

cache-v2

Üst Alt