Belhanda 9 Milyon Euro Bedelle Gidiyor İddiası! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Belhanda 9 Milyon Euro Bedelle Gidiyor İddiası!

Forvet arkasında 0 gol 3 asistle oynayan adam mı en iyi oyuncusuymuş takımın:dd Şimdi forvet arkası değil diyen bir şizofren damlar gerçi. Maçların çoğunda gayette forvet arkası oynadı ve hiçbir iş yapamıyor. 8 numarada çok yetersiz kalır, 10 numarayı da beceremediği açık. Kendisinin olmadığı dönemde Feghouli takımın hep en iyi oyuncusuydu, adam bence değil bizim ligin en kaliteli oyuncusu. Fatih hoca bunu satarsa doğru ata oynar ki öyle yapacak bence. Feg'i oraya çekip kanat alır diye tahmin ediyorum.

Belhanda kalitesi tartisilmaz ama adamligi tartisilir. Yetenek var ama beyin yok. Gitse pek birsey fark etmez, cunku verdig katki kadar zararda veriyor.

9m euro zarardir, ama bunuda bulmayabiliriz. Maliyeti daha fazlaydi bize ama hatanin nekadarindan donersen okadar kar.

Olmadi, ve birdaha takima arap falanda getirmeyin. Bizim kimyamiza ters

Belhanda kalitesi tartisilmaz ama adamligi tartisilir. Yetenek var ama beyin yok. Gitse pek birsey fark etmez, cunku verdig katki kadar zararda veriyor.

9m euro zarardir, ama bunuda bulmayabiliriz. Maliyeti daha fazlaydi bize ama hatanin nekadarindan donersen okadar kar.

Olmadi, ve birdaha takima arap falanda getirmeyin. Bizim kimyamiza ters
Belhanda'nın yarar verdiği hangi maç var da verdiği yarar kadar zarar da veriyor diyebiliyorsunuz? Bir de üstüne kalitesi tartışılmaz demişsiniz şaka gibi.

Forvet arkasında 0 gol 3 asistle oynayan adam mı en iyi oyuncusuymuş takımın:dd Şimdi forvet arkası değil diyen bir şizofren damlar gerçi. Maçların çoğunda gayette forvet arkası oynadı ve hiçbir iş yapamıyor. 8 numarada çok yetersiz kalır, 10 numarayı da beceremediği açık. Kendisinin olmadığı dönemde Feghouli takımın hep en iyi oyuncusuydu, adam bence değil bizim ligin en kaliteli oyuncusu. Fatih hoca bunu satarsa doğru ata oynar ki öyle yapacak bence. Feg'i oraya çekip kanat alır diye tahmin ediyorum.
Alan'ı izlemedim ama videolardan gördüğüm ve yorumlardan anladığım kadarıyla ikinci forvet-on numara gibi oynayabiliyor. Araya da oynuyor, çalım da atıyor. Belhanda'dan gelecek parayla direkt sağlam bir santrafor alıp yerini de Alan'la doldurabiliriz belki. Ama taktiğimiz 4-4-2 olur o zaman. Feghouli sağ kanatta kalır, defansif olarak daha çok yük biner.

Tabii alternatifsiz bir kadro oluruz öyle bir durumda. 4 adam almaları lazım belhanda giderse, net.

Belhanda'nın yarar verdiği hangi maç var da verdiği yarar kadar zarar da veriyor diyebiliyorsunuz? Bir de üstüne kalitesi tartışılmaz demişsiniz şaka gibi.

Nerenle okudun?

Illa assist ve Golmu atmasi lazim, yararli olmak icin?
Oyun kuruyor, takimi one goturcen ve organize eden oyuncu.
Ama beyin yok, bazen gereksiz kart gormeleri ve top kayiplari yararsiz.

Yani anladin mi?

Birde kalitesi iyi, iyi olmasa kariyer olarak bunca takimda oynamazdi.

Nerenle okudun, sanki belhanda hakkinda cok pozitif seyler yazmisim. Ne neyse onu soyledik

Nerenle okudun?

Illa assist ve Golmu atmasi lazim, yararli olmak icin?
Oyun kuruyor, takimi one goturcen ve organize eden oyuncu.
Ama beyin yok, bazen gereksiz kart gormeleri ve top kayiplari yararsiz.

Yani anladin mi?

Birde kalitesi iyi, iyi olmasa kariyer olarak bunca takimda oynamazdi.

Nerenle okudun, sanki belhanda hakkinda cok pozitif seyler yazmisim. Ne neyse onu soyledik
Ben gayet iyi okudum merak etme de sen Belhanda gibi bir çöpe nerenle kaliteli yazdın o konuda şüphelerim var. Ben bu çöpün de adam akıllı oyun kurduğunu görmüş değilim henüz. Badou'nun mesela kaç kez atağı organize ettiğini, oyunu yönlendirip kurduğunu gördüm fakat bunun görmedim.

Ben gayet iyi okudum merak etme de sen Belhanda gibi bir çöpe nerenle kaliteli yazdın o konuda şüphelerim var. Ben bu çöpün de adam akıllı oyun kurduğunu görmüş değilim henüz. Badou'nun mesela kaç kez atağı organize ettiğini, oyunu yönlendirip kurduğunu gördüm fakat bunun görmedim.

Iyi ozaman futbola bakis acimiz farkli, o nedenle sen ne dersen bana ters yada ben ne dersem sana ters.

Millet Belhanda iyi paraya gidecek diye seviniyor ama 1 senedir forvet alamiyor yonetim, 1 haftada 10 numara mevkisine topcu mu alacaklar. istersen 12 miljon versinler nasil olsa bizimkileri kimseyi alamiyacak hatta Belhandayi mumla arattiracaklar.

Verstuurd vanaf mijn EML-L09 met Tapatalk

Millet Belhanda iyi paraya gidecek diye seviniyor ama 1 senedir forvet alamiyor yonetim, 1 haftada 10 numara mevkisine topcu mu alacaklar. istersen 12 miljon versinler nasil olsa bizimkileri kimseyi alamiyacak hatta Belhandayi mumla arattiracaklar.

Verstuurd vanaf mijn EML-L09 met Tapatalk
İlla yerine birisinin alınmasına gerek yok. Emre Akbaba 1 ay sonra dönecek takıma. O zamana kadar da Ozan Kabak'ta olduğu gibi bir anda koysunlar Atalay'ı ilk 11'e işte. Bu yaz Atalay'a da teklifler yağar. Ya da Emre iyileşene kadar Fegh de oynayabilir forvet arkasında.

Üst Alt