belhanda madem iyi neden teklif yok sorunsalı - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

belhanda madem iyi neden teklif yok sorunsalı

lan herife bak belhanda GSda oynuyor ve teklif gelmedi diye kotu oldugu kanitlanmis oluyor ama 20li yaslarinin sonunda dunyanin en iyi topcularindan biri iken ne hikmetse yine ayni takima gelen Sneijdere bizde oldugu surece teklif gelmemesine ragmen ayni kistasla degerlendirilmiyor hmmm yine konu krala gelince beyin hosaflanmasi gecirmissiniz bazilariniz da bu konunun aynisi muslera icin aydin ahbabim tarafindan acilidigi taktirde beyin kanamasi gecirecek isimler neyse boyle salakca konu omrumde gormedim

Resmi olarak iyi bir teklif geldigini, yönetimin o rakama satmak istedigini, Belhanda´nin önce red, sonra kabul ettigini, bu sefer Fatih Terim´in onu kalmaya ikna ettigini, resmi agizlardan aciklandi zaten.

Ama bunu haterlerini ikna etmek icin, rol yapmak adina kurgulamislar güya. :asd:

cok takiyor ya fatih terim.

lan herife bak belhanda GSda oynuyor ve teklif gelmedi diye kotu oldugu kanitlanmis oluyor ama 20li yaslarinin sonunda dunyanin en iyi topcularindan biri iken ne hikmetse yine ayni takima gelen Sneijdere bizde oldugu surece teklif gelmemesine ragmen ayni kistasla degerlendirilmiyor hmmm yine konu krala gelince beyin hosaflanmasi gecirmissiniz bazilariniz da bu konunun aynisi muslera icin aydin ahbabim tarafindan acilidigi taktirde beyin kanamasi gecirecek isimler neyse boyle salakca konu omrumde gormedim
Sneijder bize gelirken Lpooldan teklif alip redetmisti. Yine bizde 13/14 sezonunda Manutddan teklif almisti

Belhanda’nin tarihin en kotu 10 numarasi oldugu gercegi uzun sure degismez. Ki bu formayi mevkisi olmayan Melo dahi giymisti.

maliyet ve verim denkleminde baktığımızda durum öyle görünebilir ama saha içerisinde bize lazım olan ve takımın birşeyler beklediği statüde bir oyuncu.

Ama maliyeti meziyetlerine göre biraz fazla.

Göz var izan var kardesim belhanda türkiye ligi için ortalamanın bi tık üstü oyuncu kimse abartmasın.

Fatih terimin ya gözleri bozulmus ya da hipnoz edilmis zidane falan sanıyor belhandayı

çok yerinde bir yorum olmuş işin içine maliyeti katarsak bence sınıfta kalır .. Belhandanın araplardan teklif aldığını düşünüyorum bir ara kendi istemedi sonra hoca yollamadı

kendi aciklamasi dedigim gibi

gerrardin Sino aciklamasi

Son paragraf muazzam ya hahah 😂😂😂😂 kralhandaaa  bu adami nasil sevmeyelim ya tam 😂
Screenshot_20190926-160735~2.png

Moderatör tarafında düzenlendi:
sayin kardes herifler coutinhoyu almis ayni transfer windowda
interden neden 2 tane amc alsinlar ki
ilgilenmis olabilirler
shneiderin liverpoolu reddedip bize gelecegini sanmiorum dogrusu

sneijder lpoolu red etti. coutinho yu aldilar.

Wesley Sneijder blickt zurück: "Viele Vereine wollten mich haben, als ich Inter verlassen habe, und Liverpool war einer der dieser Vereine. Die Leute waren überrascht, dass ich Galatasaray wählte und nicht Liverpool."

Interden ayrilirken bir cok takim beni istedi. Biriside Lpooldu. Insanlar sasirdi Lpool yerine GS i sectim diye

Inter Manutd'dan yüksek bonservis istedi diye transferi gerceklesmedi

sneijder lpoolu red etti. coutinho yu aldilar.

Wesley Sneijder blickt zurück: "Viele Vereine wollten mich haben, als ich Inter verlassen habe, und Liverpool war einer der dieser Vereine. Die Leute waren überrascht, dass ich Galatasaray wählte und nicht Liverpool."

Interden ayrilirken bir cok takim beni istedi. Biriside Lpooldu. Insanlar sasirdi Lpool yerine GS i sectim diye
Niye secmis bizi lpooldan daha iyi kulüp oldugumuz icin mi ya da super lig plden daha kaliteli diye mi

Gerçekten güzel bir sorunsal Galatasaray gibi bir takımın yıldızı, kurtarıcısı, olmadığı zamanlarda takım yüzde 80 puan kaybı istatistiği ile oynuyorken Belhanda gibi daha 28 yaşındaki modern 10 numara oyuncusuna neden transfer teklifi gelmiyor. Fenerbahçe'de oynasaydı en az 20 milyon euro ederdi. Kesin ve net.

Üst Alt