belhanda madem iyi neden teklif yok sorunsalı - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

belhanda madem iyi neden teklif yok sorunsalı

2 senedir bizimle ilgisi olmayan bir ibiza sevdalisinin bu kadar ovulup 2 senedir takimimizin bir parcasi olan ve sampiyonluklarda katkisi olan birinin bu kadar yerin dibine sokulmasi anlamsizdir. belhandanin hucumdaki ozellikleri kisitli olsa da oyle veya boyle katki saglamis bir isim.

daha iyi bir oyuncu bulundugu takdirde yasindan ve kazandigi maasindan dolayi satilmasi gerektigini dusunuyorum ama o gun gelene kadar bu takimin bir parcasi olarak devam etmeli

Isleri gücleri yok böyle bir tertip yapacaklar. cennet mahallesi mi burasi aga.
Ya Adem, Seten %100 bilgi veriyordu o donem ve kesin satildi dediler. Seten suanda en cok kimi savunuyor gor. Tertip diyecegine ise yaradi mi yaramadi mi ona bak. Futbol camiasinin ve gazetecilerin iliskileri ortada. Dunyada onlarca yalan transfer haberleri varken boyle birsey imkansiz mi diyorsun?

Belhanda ya teklif vardır fakat bizim verdiğimiz yıllık maaşı verecek başka bir klüp yoktur. Belhanda aldığı paranın hakkını veremiyor maalesef Biz biraz daha hırçın hücumu yöneten şut çekebilen bir on numara hayalindeyim. Belhanda tabata gibi yani 8,5 numara gibi.

Ya Adem, Seten %100 bilgi veriyordu o donem ve kesin satildi dediler. Seten suanda en cok kimi savunuyor gor. Tertip diyecegine ise yaradi mi yaramadi mi ona bak. Futbol camiasinin ve gazetecilerin iliskileri ortada. Dunyada onlarca yalan transfer haberleri varken boyle birsey imkansiz mi diyorsun?

Neden ugrasinlar bununla. Iki, üc fani ikna edecekler diye. Setenin de mantar olmadigi az olmadi. Belki sezon sonu müsade ettiler gitmesine, o ise sampiyonluk sonrasi kalmayi tercih etti. Yani burada arguman bulup, ikna edilecek bir konu da yok. Bosa senaryo üretiyorsunuz... Belhanda satilsaydi Galatasaray gecen sezon sampiyon olamazdi. Iki tane kreatif oyuncu vardi zaten sahada.

Neden ugrasinlar bununla. Iki, üc fani ikna edecekler diye. Setenin de mantar olmadigi az olmadi. Belki sezon sonu müsade ettiler gitmesine, o ise sampiyonluk sonrasi kalmayi tercih etti. Yani burada arguman bulup, ikna edilecek bir konu da yok. Bosa senaryo üretiyorsunuz... Belhanda satilsaydi Galatasaray gecen sezon sampiyon olamazdi. Iki tane kreatif oyuncu vardi zaten sahada.
Bu iki cümlenin peş peşe gelmesi, ilahi adalet filan galiba. 22. hafta ilk golünü atan kreatif oyuncumuz olmasa ne yapardık gerçekten acaba şampiyon olmak için, Onyekuru ve Feghouili'nin şapkadan tavşan çıkarmasını, Donk'un filan forvet oynayıp gol atmasını, futbolu unutmuş Yunan'ın sürpriz bir sonla maç almasını filan beklemek zorunda kalabilirdik kendi evimizde lig sonuncusuna karşı, bu arada kreatif oyuncumuz da başka bir evrende bizi şampiyon yapıyor olurdu eminim ama bu evrende değil dostum. Bu yalanı söyleyince gerçek olmuyor.

Bu iki cümlenin peş peşe gelmesi, ilahi adalet filan galiba. 22. hafta ilk golünü atan kreatif oyuncumuz olmasa ne yapardık gerçekten acaba şampiyon olmak için, Onyekuru ve Feghouili'nin şapkadan tavşan çıkarmasını, Donk'un filan forvet oynayıp gol atmasını, futbolu unutmuş Yunan'ın sürpriz bir sonla maç almasını filan beklemek zorunda kalabilirdik kendi evimizde lig sonuncusuna karşı, bu arada kreatif oyuncumuz da başka bir evrende bizi şampiyon yapıyor olurdu eminim ama bu evrende değil dostum. Bu yalanı söyleyince gerçek olmuyor.
:red:

Al buna koyarsın emojiyi. Ben de bu istatistiği veren birinin bizi şampiyon yaptığını iddia edildiğini duyunca o ifadeye bürünüyorum.

20. hafta sonunda çekebildiği ilk isabetli "şutu" da bu videonun 3:45 zamanında görebilirsin, bunun bir şut mu kaleciye verilmiş bir pas mı olduğun konusunda objektif olabileceğini düşünüyorum.

Dunya tarihi 2015ten falan mi basliyo
sneijder_messi_51111.jpg

Bilader, sen düz futbol izleycisi olarak izledigin ile kalsana ya. Futbolda mac kazanmanin sadece golü atan oyuncu ile alakasi oldugunu düsünüyorsan, takimlar ozaman penalti atisi yaparak oynasinlar müsabakalari. Yoksa sen gecen sene Belhanda´siz sampiyon oldugumuz bir paralell evrenden mi düstün buraya.

Galatasaray Belhanda´siz sampiyon olurdu demek senaryo üretmek olur. Fact olarak ise iki sene üst üste sampiyon oldugumuz gibi, birde Belhanda ile oynadigimizda cok yüksek bir mac basi puan ortalamasina sahibiz. Bir futbolcunun saha icinde takima verdigi katkisi da, zarari da, buldugu gol ve assist sayilarinin cok üstendir.

Bilader, sen düz futbol izleycisi olarak izledigin ile kalsana ya. Futbolda mac kazanmanin sadece golü atan oyuncu ile alakasi oldugunu düsünüyorsan, takimlar ozaman penalti atisi yaparak oynasinlar müsabakalari. Yoksa sen gecen sene Belhanda´siz sampiyon oldugumuz bir paralell evrenden mi düstün buraya.

Galatasaray Belhanda´siz sampiyon olurdu demek senaryo üretmek olur. Fact olarak ise iki sene üst üste sampiyon oldugumuz gibi, birde Belhanda ile oynadigimizda cok yüksek bir mac basi puan ortalamasina sahibiz. Bir futbolcunun saha icinde takima verdigi katkisi da, zarari da, buldugu gol ve assist sayilarinin cok üstendir.
Sen mi karar vereceksin benim ne ile kalıp kalmayacağıma? Sen nasıl bir futbol izleyicisin, bu konuda ne gibi bir eğitimin ve ayrıcalıkların ve düz bir futbol izleyicisinden seni ayıran paylaşırsan belki fikirlerine, düz bir futbol izleyicisinden fazla önem atfedebiliriz. Gol ile penaltı arasındaki absürt ilişkiyi neden kurdun anlam veremedim. Belhanda'ya rağmen şampiyon olduğumuz bir evrenden düştüm. Diyorsun ya kreatif tek oyuncu falanmış filanmış bu adam bu kreatifliğini nerede göstermiş o zaman bize 20 haftada kreatif takılıp kaleye top bile yuvarlayamamış? Bizim sahaya başlattığı akınlarda görüyoruz herhalde kreatifliğini.

Bu arkadasa kalsa suan dıagne ıle oynamaya devam edecektık adem bey bosuna ugrasmayınız.

Üst Alt