Belhanda Özür Diledi - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Belhanda Özür Diledi

Belhanda'nın Özrünü Kabul Ediyor musunuz?

• Evet

Kullanılan: 14 12.6%
  • Hayır

Kullanılan: 45 40.5%
  • Özrü kabahatinden büyük sözlerini iade ediyorum

Kullanılan: 52 46.8%

• Kullanılan toplam oy
    111
R yapacak son adam takimda, terim yapar bu yapmaz
Seni severim can ama o kadar değil abicim :( Fatih hoca belhandayı kendi topçuluğuna benziyor diye seviyor. Ama herkes r yapar imparator yapmaz...

O hakeme kafa atan

Helikopterle sahaya inen

Boş vakitlerinde mesut yılmaz ile takılan

Meclise uefa kupası getiren

Cecchi Goriyi maymun eden

Federico ve Silvio ile püro içen

Parmağı koptuğunda dikmek için arayan

Aslan gibi aslan

İkinci Baba Gündüzümüzdür ;) hürmetler...

Galatasaray'da kötü oynayan, isteksiz oynayan çok oyuncu olmuştur. Her zaman da olacaktır. Bu çok önemli değil gönderirsin, kadro dışı bırakırsın rehabilite etmeye çalışırsın. Seçeneğin çok.

Ama bizi başta Avrupa kulüplerinden ayıran bir özelliğimiz var. Bizim 10 numaralı formamızın geçmişi şu an bu formayı giyen ve giyecek her futbolcudan daha büyük ve daha önemlidir. Bir futbolcu adı, sanı, ünü, şöhreti, geçmişi, parası ne olursa olsun eğer 10 numarayı giyiyorsa buna uygun davranacak. Çünkü bu kulübn gerçek sahibi dediğimiz taraftarlar o formaya baktığında Metin'i görür, Prekazi'yi görür, Hagi'yi, Hakan'ı, Lincoln'ü Sneijder'i görür. O formayı giyip böyle oynayacaksan, ki dediğim gibi oynarsın yaptırımları bellidir, oynamanın ötesinde taraftarlara o forma üzerindeyken el kol yaparsan küfür edip özür dilersen silkelerim senin özrünü.

En başından beri istemedim hâlâ istemiyorum bu arabı. Ah hoca ah....

O zaman şöyle yapalım Belhanda'cığım. Mesela geç karşıma, ben senin anana, babana, karına, bacına, yedi sülalenin geçmişlerine, varsa tüm kadınlarına, önlü arkalı sağlı sollu söveyim. Sonra özür dileyeyim. Öpüşüp barışalım. Nasıl? Uygun olur mu? Bence olmaz.

O yüzden sövme. Sövüyorsan da özür dileme. Diliyorsan da af bekleme.

Bir de diyorsun ki, işte iyi günde alkışlanan bana falan... Younes... Senin Galatasaray'da iyi günün ya da iyi performansın olmadı. Senin en iyi halin, bizim senin haricindeki en kötü on numaramızın bile vasat performansını aşamadı. Sen her zaman kötüydün. Bazı zamanlar, bazı zamanlarından daha kötü oldun ama her zaman kötü oldun. Sen Galatasaray'ın futbolcusu olamazsın. O potansiyele sahip değilsin. O yeteneğe de sahip değilsin. Pek saygıdeğer eski başkanımız ve eski yönetimimizin saçma politikaları sonucu, sana Şanlı Galatasaray'da oynama şerefi nasip oldu ne yazık ki.

O yüzden lütfen git.

Bizim on numaralarımız bellidir.

cassio-lincoln-galatasaray-.jpeg

Cassio Lincoln'dür.

Wesley-Sneijder-Galatasaray.jpg

Wesley Sneijder'dir.

hagi.jpg

Gheorghe Hagi'dir.

359

Metin Oktay'dır.

Sen değilsin.

Son düzenleme:
Büyüklüğü yine kendisi yaptı ozur diledi, 3 senedir adami sövüp silenler, iyiyken bile yaptıklarını sürdürdü.
Trolsün tamam anladık da bunu artık sen bile savunamazsın.

Bir tosbağ yüzünden kendine yazık etme.
Tosbağ lafını da ilk geldiği gün söylemiştim.
Bu kadar yavaş düşünen bir orta saha görmedim ben...

Gscimbom mobil

Üst Alt