Belhanda Özür Diledi - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Belhanda Özür Diledi

Belhanda'nın Özrünü Kabul Ediyor musunuz?

• Evet

Kullanılan: 14 12.6%
  • Hayır

Kullanılan: 45 40.5%
  • Özrü kabahatinden büyük sözlerini iade ediyorum

Kullanılan: 52 46.8%

• Kullanılan toplam oy
    111
Evet her mac yuhalanmali ki Diagne gibi iyi paraya satalim.

Kulübü düsünen iste büyük Galatasaray taraftari.
belhanda nın sevilecek destek görecek tarafı kalmadı..bu konuda taraftar olarak hemfikiriz..ama sana katılıyorum böyle tepkilerin dozajı artar ve uzarsa belhanda dan satarken para kazanamaz hale geliriz..bu yüzden destek olmayalım ama köstekliğe son vermemiz lazım..yoksa diagne olayının bir benzerini yaşayacağız..ffp olayı varken bu önemli çünkü..satıştan gelen para önemli...

Sokarım piyasasına da değerinede. Değeri düşecek diye sesinizi çıkarmayın kaptanda yapın o zaman.

Envoyé de mon Huawei P30 en utilisant Tapatalk

belhanda yı zerre sevmiyorum her maçta sövüyorum..ama her maç yuhalanırsa sosyal medyada sürekli gündem yapıp linç edersek nasıl satacağız peki bu adamı biz..elimizde kalırsa daha mı iyi olacak..bu adamdan kurtulmak için ocağı bekleyeceğiz..bakın iyi teklifi geçtim normal çok zarar etmeyeceğimiz bir teklifte dahi elden çıkarmamız lazım..diagne yi son anda kiralayabildik...aynı senaryoyu yaşamamak için dişimizi sıkacağız..destek olalım diyen yok sürekli linç etmek faydasız..burada fatih hoca da çok hatalı..inat edip ısrarla oynatmasa bu hale gelmeyecekti durum..bu yüzden en kısa zamanda en makul teklifte satılmasını bekleyeceğiz..bu da ancak ocak ayında olur..

Islıklanması ne kadar yanlışsa küfürleri 500 kat daha yanlış. Kimse yılda 4m alan adamın bu hareketlerini çekmek zorunda değil. Kışın yollanıp bek transferleri için bütçe oluşturulsun.

Değeri mü düşecekmiş allah aşkına ne değeri var? Aldığı maaşın 1 kuruş fazlasını bile vermezler bonservisine.

Sen yine iyisin ben 1 gün ceza yedim p yazıp altı nokta yan yana koydum diye. Bu herifin takımda da forumda da torpili var. O bize sövüyor ana bacı bırakmadan biz imasında bile ceza alıyoruz. Özür mözür nefretimde gram azalma yok bu herifi döverek söverek göndereceksin aleme ibret olsun diye

MI 8 Lite cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Merak ediyorum bu hirbodan önce Taraftara küfür eden oldumu hic....söylenecek cok sey varda neyse..

Üst Alt