Belhanda Özür Diledi - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Belhanda Özür Diledi

Belhanda'nın Özrünü Kabul Ediyor musunuz?

• Evet

Kullanılan: 14 12.6%
  • Hayır

Kullanılan: 45 40.5%
  • Özrü kabahatinden büyük sözlerini iade ediyorum

Kullanılan: 52 46.8%

• Kullanılan toplam oy
    111
İyi teklif varken satmamız gerekiyordu. Gitmek istemiyor diye bir şey yok. Maaş ortalamasını düşürmek istiyoruz, ffp anlaşmamız var dolayısıyla iyi teklif gelecek oyuncuları elden çıkarmak istiyoruz diyeceksin. Oyuncular da buna hazır olacak. Ama hoca Belhanda'nın iyi futbolcu olduğunu düşünüyor ciddi ciddi. Lig için yeterliliği tartışırken Belhanda'yla bir hayalim var demek trajikomik.

Diagne sürecini yönetemedikleri gibi Belhanda sürecini de yönetemediler. 4-5 taş çatlasın 6 m euro gelir en fazla. Halbuki 2 sene üst üste şampiyon olmuş takımın oyuncusu bu adam. Aldığımız paraya satabilirdik. Bir daha zor gelir bahsedilen teklif.

Sen yine iyisin ben 1 gün ceza yedim p yazıp altı nokta yan yana koydum diye. Bu herifin takımda da forumda da torpili var. O bize sövüyor ana bacı bırakmadan biz imasında bile ceza alıyoruz. Özür mözür nefretimde gram azalma yok bu herifi döverek söverek göndereceksin aleme ibret olsun diye

MI 8 Lite cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Kardes sen de maca gidip ona söv o zaman, burda soversen tabi ceza yersin

Vazgeçmem, sevdiklerimi hicbir seye değişmem abi. Anca bu saatten sonra ezeli rakibimize giderse iş değişir.
yav he he ile ilgili görsel sonucu

Babası yaptırmıştır bu açıklamayı da.

İstemiyoruz olm seni, Sg.

Sırtına 10 numaralı formayı geçirip, bu kadar karaktersiz olan başka bir futbolcu daha oldu mu bizde yaw.

Yönetime ve teknik ekibe de söylüyorum, siz taraftara müşteri muamelesi yapmıyor musunuz lan? Müşteri her zmn haklıdır.

Bu s.kindirik adamı bjk maçında sahaya çıkarırsa terime de yazıklar olsun.

Git kendi annenden özür dile böyle bir evlat olup kendisine sovdurdugun için senin yalanına ihtiyacımız yok.

Belhanda süper topçu he bunu alan takım yaşadı. Evet bazı çok akıllılar göre bizim burada yazıp çizdiğimize göre değeri düşüyormuş ya bu hamlemle değerini 1 milyon euro arttırdım çok sağ olun arkadaşlar siz olmasanız yapamazdım.

Üst Alt