Benfica Kulübü ile Uzun Vadeli İş Birliği İddiası - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Benfica Kulübü ile Uzun Vadeli İş Birliği İddiası

Bu anlaşmaya karşı çıkanlar şaka mı? Hem adamların genç oyuncularını oynatacağız hem de gelir sağlayacağız. Pilot takım gibi görmeyin bence win-win bir durum.

1 avro 10 tl olmasi senin ihracat kabiliyetini arttirir. Sen dogru duzgun alt yapiya yatirim yapmak dogru duzgun dunyanin hicbir ligini izleme ustune taraftarini asagila bunlar avam takimi bunlar gerizekali ne anlarlar kulupten yonetimden diye sonra benfia brendfort vb kuluplerinn pilot takimi ol. bu kafayla devam edin yakinda dogu avrupa takimlari da bizi boyle görecek
Senin gelirinin buyuuuuk bölümü tl.
Değişim mikro olmaz, makro gerekli Türkiye de.

Bir yandan uzucu ve asagilayici. Benfica cok büyük bir kulup ancak biz de öyleyiz. Diğer yandan satislardan pay almak, Benfica oyuncularini kiralayabilmek vs kulubumuze fayda saglayacak isler. Ne diyecegimi bilemedim.

Bizim için güzel bir durum olur ama anlaşma olacağını sanmıyorum. Şu an Rui var diye yakınlık söz konusu ama 2 gün sonra Rui olmayabilir.

Biz Pilot takim mi oluyoruz Benfica'nin?
Seve seve. Onlarin cikarttigi oyunculara, aldiklari bonservis rakamlarina ve bizim cikarttigimiz oyunculara bakinca aradaki ucurum ortaya cikiyor.
Biz alip Omer Bayram'i mi onlara kiralayacagiz?
Kendimizi dev aynasinda gormekten vazgecelim.
Galatasaray su anda kucuk bir avrupa kulubudur.
Benfica Galatasaray'dan daha buyuk bir kuluptur.
Isin gercegi maalesef bu.

Dip not: Basit bir arama ile sunu buldum:
1624871680411.png

Fatih Terim ve Burak Elmas boyle bir anlasma yapip, Galatasaray'a Gedson gibi oyuncular kazandirmaya devam ederlerse, ikisini de tebrik ederim. Cok yararli bir anlasma olur.

Pilot takimlik olayi resmilesmis hahahahah
Galatasarayi düşürdükleri hale bak.
1000 kisi ile baskan secip taraftari tamamen karsina alirsan tam da boyle olur.
Galatasaray her anlamda benficandan buyuk takimdir tabi dogru yonetilirse
bu aynı fenerin türkiye nin en büyük takımı biziz demesi gibi bir şey olmuş.

Kendimizi kandırmayalım

Alt yapi sistemlerini de inceleyip kendi yapimizi kursak ya. Tabi ahbap cavus iliskileriyle dğl. Dogru duzgun disiplinli elemanlar getirerek.

Galatasaray Benfica'dan büyük kulüptür diyenler Türkiye'yi de Almanya'dan Rusya'dan büyük sanıyordur muhtemelen.
Turkiyenin potensiyeli polonya cekya bulgaristan yunanistan vb ulkelerden cok daha fazladir. Geldigimiz noktada ise hepsinden daha fakirdir ki basi milli gelir olarak ben bunun tersine cok rahat cevrilebileceginden bahsediyorum. Almanya real madrid yani anlayacağın

Turkiyenin potensiyeli polonya cekya bulgaristan yunanistan vb ulkelerden cok daha fazladir. Geldigimiz noktada ise hepsinden daha fakirdir ki basi milli gelir olarak ben bunun tersine cok rahat cevrilebileceginden bahsediyorum. Almanya real madrid yani anlayacağın
Şu an potansiyeli konuşmuyoruz ama. Reelde Benfica bizden çok daha başarılı çok daha popüler bir takım. Bunu kabul etmeliyiz. Şu an için ekonomik koşullarda geleceği inşa ederken aynı zamanda da günü kurtarmak zorundayız. Bu yüzden bu tür anlaşmalara duygusal bakmamak lazım.

Üst Alt