Benfica Kulübü ile Uzun Vadeli İş Birliği İddiası - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Benfica Kulübü ile Uzun Vadeli İş Birliği İddiası

Bayılıyorum kendisini dev aynasında gören türk taraftarlara. Neyin büyüğünden bahsediyoruz ya. Batık geminin tanımıdır türk futbolu. İçindeki köhne filikalar da türk takımlarıdır. Benfica porto, İngiltere'den Tottenham, Arsenal İtalyadan Napoli gibi takımlar böyle teklifle gelirse (ki gelmez neden gelsinler sen gidersin genelde) üstüne atlaman gerekir.
UEFA'yı alalı 21 yıl oldu. Çeyrek finallerle kendinizi avutmaya fitseniz okey.

Bankalar birliği anlaşmasıyla bonservisli transfer yapmak zorlaşacakken bu tür anlaşmalar yapıp oynamayan potansiyelli oyuncuları takıma kazandırmak isabetli olur ve vizyon gerektirecek anlaşmalar bunlar. Daha fazla kulüple bu anlaşmaları yaparız umarım.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Şu an potansiyeli konuşmuyoruz ama. Reelde Benfica bizden çok daha başarılı çok daha popüler bir takım. Bunu kabul etmeliyiz. Şu an için ekonomik koşullarda geleceği inşa ederken aynı zamanda da günü kurtarmak zorundayız. Bu yüzden bu tür anlaşmalara duygusal bakmamak lazım.
Bu yazdigini kabul etmeyen mi var ben de tam bunu elestiriyorum zaten.
Bizim niye benficaalt yapsi gibi bir alt yapimiz yok tesis organizasyon her sey.
Bizim niye benfica gibi bir scouting ekibimiz yok
Bizim niye benfica gibi bir uyelik sistemimiz yok.
Biz adamlari taklit edelim diyorum ayakcisi olmayalim

Kiralik oynatip cukka alacakmışız satilirsa. Bizim olmayan mali parlatip komisyon alicaz yani.

Anlasma fena degil de neden benfica topcularını sanki bize hibe ediyormus gibi sevindiniz anlamadim

Bence harika olur. Klubun her türlü döviz girişine gerek var. Alt yapı olduk diye yaygara yapmanın alemi yok. Umarım yuzdesel şekilde iyi anlaşmalar yapılır. Bir oyuncu bizim satmamiz yerine benficanin satması bize daha çok gelir kazandirir

Bu yazdigini kabul etmeyen mi var ben de tam bunu elestiriyorum zaten.
Bizim niye benficaalt yapsi gibi bir alt yapimiz yok tesis organizasyon her sey.
Bizim niye benfica gibi bir scouting ekibimiz yok
Bizim niye benfica gibi bir uyelik sistemimiz yok.
Biz adamlari taklit edelim diyorum ayakcisi olmayalim
Benfica'nın sistemi ben kendimi bildiğimden beri böyle. Öyle birkaç senede olacak bir şey değil. Adamlar bizden daha iyi futbol ülkesi. Bizimkiler futbolu sadece seviyor ama onlar hem seviyor hem de uyguluyor. Tabi bunda Brezilya ve bazı Afrika ülkelerinin eski Portekiz sömürgesi olması ve aynı dili konuşmaları da büyük etken.

Bizim de onları taklit etmeden buna benzer bir sistem kuracağımızı temenni ediyorum.

Üst Alt