Berke Özer ve Barış Alıcı Fenerbahçe'de - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Berke Özer ve Barış Alıcı Fenerbahçe'de

muslera basbaya 2016 dan beri düşüşte katılırsın katılmazsın beni ilgilendirmez.. muslera 2 sene daha götürür kaleyi ama ondan sonra ben bizim seviyemizde olacağını düşünmüyorum hersene kademe kademe düşüyor ayrıyetten buffonla kıyaslamana baya güldüm o adamın örneği yok zaten.

Gesendet von meinem Samsung Galaxy S8 mit Tapatalk

Allahın kekosu 10 aydır maç izlememiş ötüyor burada.

Çıkıp oynasınlar bakalım. Altınorduyuda da Barça alt yapısı yaptık ülkede vallahi.

İyiler ülke genelinde bu çalışmada ama baya eksikleri mevcut yine. Burada eleştirdiginiz bizim alt yapı gençlerimizeden üstün değil mesela.

Onlar ama iyi biz kötüyüz oluyor nedense taraftarın dilinde

Berke ve Barış hamleleri güzel hamleler fakat düzenli forma şansı vermedikten sonra hiçbir gelişim gösteremezler mesela Ozan Tufan Fenerbahçe'ye giderken 19-20 yaşlarındaydı ki o dönem Bursaspor'a inanılmaz dinamizm katıyordu fakat fenerbahçe'ye geldikten sonra Pereira, Advocaat ve Aykut Kocaman'la çalıştı tam tamına 3 senede 3 hoca değişimi gördü ki bu çocuğun bile dikiş tutmaması çok normal çünkü disipline olabilecek bir ortam yoktu. Berke ve Barış içinde aynısı geçerli Fener bu sene ciddi riske girdi bizde Terim beşiktaş'da şenol varken gidip yabancı hoca getirdiler ki bence kumardan öteye geçmez. Bu çocuklarda böyle bir ortam da kendini geliştirebileceğini düşünmüyorum

Jr. Ayı

DhxS-rsX0AIShHt.jpg

Bu kaleci bizim u17 milli takımın yarı final oynadığı kalecimi ? Hani bizim alt yapıdan 7 oyunculu olan milli takım

ÖZEL | Fenerbahçe'nin Altınordu'ya ödeyeceği rakamlar ➤

Berke Özer = 2,5 milyon euro
Barış Alıcı = 1,5 milyon euro

Bir sonraki satıştan pay

Sporx

Tam fener kaleminde ninnoş oyunculardı daha önce yazıp linç yemiştim özellikle berkeden korkuyordum bize gelecek diye...

İkisini de izlemedim yetenekli oldukları söyleniyor keşke yurt dışına ve ya Beşiktaş'a gitselerdi. Bizim takım da mevkileri dolu olduğu için söylüyorum tabii ki.

İkisini de izlemedim yetenekli oldukları söyleniyor keşke yurt dışına ve ya Beşiktaş'a gitselerdi. Bizim takım da mevkileri dolu olduğu için söylüyorum tabii ki.
tüm turnuva izledim boş bir kaleciydi berke hayır sanki karşısında 30 yaşında oyuncular vardı :) ki kendi yaşıtlarının gerisinde iyi arkası sağlam arda turangillerden geleceğin adamı bir ninnoş

Moderatör tarafında düzenlendi:
tüm turnuva izledim boş bir kaleciydi berke hhayır sanki karşısından 30 yaşında oyuncular yoktu ki kendi yaşıtlarının gerisinde iyi arkası sağlam arda turangillerden geleceğin adamı bir ninnoş

Dediğim gibi izlemedim ben, potansiyelleri varsa değerlendirebilecek bir hoca ve ya kulübe gitseler daha iyi olurdu.

Kaleci yaşına göre idare ediyordu bence ama büyük kaleci olurmu olmaz mı bilemem.

Diğer oyuncu ile ilgili hiç fikrim yok.

Hahahaha fb ve genc oyuncu yetistirmek ? Hahaha !!

1978 yilindan beri mac takip ediyorum. Yil 2018!! Hayatimda boyle bisey gormedim!!

Ama koç muhtemelen artik altinorduya sponsor olmustur.

Farketmez biz de ust uste koyariz. Sahenk, ulker, koc, fb , cimnastik , altinordu ! Biz grup sex de severiz! ;)

Yahu ne tantana yaptınız bu sene bizim altyapıdan ne cevherler vardı kampa giden de oldu geçen sene yarı final oynayan alt yaş milli takımda çoğu Gs lı bazıları hayırsızda çıksa iyi oyuncular çıktı altyapıdan

ASUS_Z00AD cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt