Beşiktaş Deron Williams ile prensip anlaşmasına vardı - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Beşiktaş Deron Williams ile prensip anlaşmasına vardı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Beşiktaş Deron Williams ile prensip anlaşmasına vardı

Vaybe herklez bjkye gelmek için sırayamı girmiş. Diğer avrupa takımları neden almıyorlar. Sezon içinde yine maaş skandalı olacaktır.

Bizde Bostonun Big Threesini alalim. Nolursun Ünal baba. Getir benim icin R. Alleni. :) Bizim taraftarla ve zaten potaya daha yakin olan Üclük cizgisiyle düsünemiyorum bile. :D

Beşiktaş'ın basketboldaki bu politikası tamamen PR için ve inanılmaz yanlış.Herkes İverson'ı , DWill'i , Kobe'yi izlemek ister ama bedeli ne olacak.Sözleşmeleri olan oyuncularına borçlarını ödemesinler diye yıldırmaya çalışırken hala 1-2 ay için tüm bütçeyi harcamak istiyorlar.Gerçekten bir takım her açıdan ne kadar kötü yönetilirin dersini veriyorlar.Önce biraz etik sahibi olup , önce geçmiş ödemeleri yapsınlar sonra getirsinle NBA süperstarlarını herkeste izlesin.Bu kadar kötümser bir bakış açısı ile yazıyorum ama Beşiktaş'ın en doğru hamlesi bu lokavt NBA sezon iptali ile sonlanırsa önceden topa girip yıldızları toplamak vizyonsuz bir takım için çok iyi.

Beşiktaş'ın basketboldaki bu politikası tamamen PR için ve inanılmaz yanlış.Herkes İverson'ı , DWill'i , Kobe'yi izlemek ister ama bedeli ne olacak.Sözleşmeleri olan oyuncularına borçlarını ödemesinler diye yıldırmaya çalışırken hala 1-2 ay için tüm bütçeyi harcamak istiyorlar.Gerçekten bir takım her açıdan ne kadar kötü yönetilirin dersini veriyorlar.Önce biraz etik sahibi olup , önce geçmiş ödemeleri yapsınlar sonra getirsinle NBA süperstarlarını herkeste izlesin.Bu kadar kötümser bir bakış açısı ile yazıyorum ama Beşiktaş'ın en doğru hamlesi bu lokavt NBA sezon iptali ile sonlanırsa önceden topa girip yıldızları toplamak vizyonsuz bir takım için çok iyi.

Aslında çok doğru bir hamle.Daha önce de yazdım bu transferi karşılayan birisi var.Ergin Ataman zaten lockout sonrası gideceğini düşünerek alternatiflerini ve transferin altyapısını hazırlamış.Yani performans almak için gelen bir oyuncu değil.Kulüp şuan sponsor görüşmeleri yapıyor ama birkaç şirketle anlaşamadılar.Eğer bu transfer gerçekleşirse istedikleri parayı almak için ellerinde koz olacak.Kulüp kasasında hiç para çıkmadan birkaç yıllık sponsor geliri artacak.Böylece önümüzdeki sezon daha iyi ve hedefli bir kadroda kurulabilir.Bu sene zaten yerli transferinde geride kaaldık.Amaç bütçeyi toparlamak.Ligde de muhtemelen hedef en fazla yarı final olur.

Gs, Fb, efes gibi hedefi olan ve yapılanmış takımların bu tip oyuncu getirmesi sistemlerini aksatabilir.Sonuçta uzun vadeli planlar var.Bizde ise ciddi bir beklenti olmadığından böyle bir kumar oynanıyor.Böylece yeni yapılanma için bütçe bulunacak.

Avrupada kimsenin yapmayacagi transferleri yapmaya calisiyor besiktas. ozellikle euroleague' de 2-3 aylik transfer kimse yapmaz nba'den. Sen kobe'yi alirsin 10 macta oynatirsin, nba baslayinca geri doner ve takimin kimyasi tamamen bozulur. basketbol futboldan da fazla takim oyunu isidir, takim oyununu oturtamazsan basari gelmez. Daha en yakin ornegini gorduk Miami-Dallas serisinde. Demiroren iyi bilir taraftarin gozunu boyama isini. Sadece futboldan anlayan taraftar, basketbolla tek iliskisi smac yarismasinin tekrarini ntv'den izleyen futbol taraftari da bu transfere kanar ve bravo buyuk baskan der.

Besiktas diyelimki aldi D-Will ve Kobe'yi ve bu isimler dondu Ocakta, isterlerse normal sezonu 1. bitirsinler play-off'ta hicbirsey yapamazlar ki sampiyonlugun ve hatta avrupanin yolu play-off'tan geciyor. Lokavt'in da 1 sene surecegini hic sanmiyorum, su an Amerika'da yasayan biri olarak maksimum 3 ay surer bence burada okuduklarima gore.

Reklam transferi.

3 5 ay için riske edilmez bence.

Ama çok iyi bir oyuncuymuş.

Kobe Bryant için Thy de devrede ve görüşmeler olumlu geçiyor diyolar :eek:

Ergin Ataman trt3'e bağlandı. Kobe'nin menejeri bizimle görüşmek istedi. Haftaya imzalar atılırken Kobenin menejeriyle de görüşülecek dedi.

Garip olan Kobenin menejeri görüşmek istemiş...

Serdal Adalının ibrahim Akına şike teklifi yaptığı kanıtlanırsa(Emniyetin söylediği 19 maçın içinde Bjk-İbb maçı da var) beşiktaşta küme düşer.Ondan sonra Micheal Jordanı getirsinler isterlerse

Serdal Adalının ibrahim Akına şike teklifi yaptığı kanıtlanırsa(Emniyetin söylediği 19 maçın içinde Bjk-İbb maçı da var) beşiktaşta küme düşer.Ondan sonra Micheal Jordanı getirsinler isterlerse

O maçı izledin mi sen? Eğer şike teklif ettiğinde öyle oynadıysa, etmese nasıl oynayacaktı acaba?

Playoff'da oynamadıktan sonra NBA'den oyuncu almanın mantığı nedir, tam Beşiktaş transferi olur gerçekleşirse..

O maçı izledin mi sen? Eğer şike teklif ettiğinde öyle oynadıysa, etmese nasıl oynayacaktı acaba?

Adamın şikeyi kabul edip etmemesi önemli değil. Teklif edilmişse suçtur.

Playoff'da oynamadıktan sonra NBA'den oyuncu almanın mantığı nedir, tam Beşiktaş transferi olur gerçekleşirse..

Adamın şikeyi kabul edip etmemesi önemli değil. Teklif edilmişse suçtur.

Adalının açıklaması şu maç öncesimiydi sonrasımıydı bilmiyorum önce ibb başkanıyla konuştum sonra ibrahim akınla konuştum seni almak istiyoruz ne diyorsun diye beni galatasarayda istiyor ama klüpler anlaşılırsa beşiktaşa olan borcumu ödemek isterim sonrada konuşma biterken ama bize karşı iyi oynamayasın diyerek şaka yaptım diyor.

Adalının açıklaması şu maç öncesimiydi sonrasımıydı bilmiyorum önce ibb başkanıyla konuştum sonra ibrahim akınla konuştum seni almak istiyoruz ne diyorsun diye beni galatasarayda istiyor ama klüpler anlaşılırsa beşiktaşa olan borcumu ödemek isterim sonrada konuşma biterken ama bize karşı iyi oynamayasın diyerek şaka yaptım diyor.

Buna anca Kadir İnanır.Maçtan önce seni transfer edeceğiz iyi oynama dendiyse ceza kaçınılmazdır diyim ben size.

Kardes nokta, virgül falan yok mu klavyende ? :) Inan anlamak zor oluyor böyle..

Sırada Kobe mi var?

Dünyanın en iyi iki oyun kurucusundan biri olan Deron Williams'la prensipte anlaşan Beşiktaş, Amerikan spor basınının bir numaralı gündem maddesi haline geldi. ESPN, Yahoo, New York Times, Sports Illustrated, gibi basın kuruluşları, haberi takipçilerine NTV SPOR'u kaynak göstererek sundu.

Haber, ESPN televizyonunda "Deron Williams, lokavt boyunca Beşiktaş'ta oynamak istiyor" şeklinde sunulurken; bir diğer NBA oyuncusu Zaza Pachulia'nın da gelecek sezon Beşiktaş forması giymeye çok yaklaştığı vurgulandı.

Beşiktaş antrenörü Ergin Ataman'la konuşan New York Times, tecrübeli çalıştırıcının "Eğer isterse Kobe Bryant da bize katılabilir" sözlerini manşete taşıdı.

New York Times'ın bu haberi sonrasında ilginç gelişmeler yaşandı. Kobe Bryant'ın menajerleri aracılar vasıtasıyla Beşiktaş'tan bir görüşme talep etti. Yahoo Sports, Kobe'nin Beşiktaş'ın teklifini duymak istediğini bildirdi. Beşiktaş cephesi de bu talebi doğruladı. Görüşmenin önümüzdeki hafta içinde gerçekleşmesi bekleniyor.

NBA'de lokavt ilan edilmesinin ardından, sözleşmesi devam eden oyuncuların geçici olarak başka takımlara gitmesi hâlâ tartışılan bir konu. Beşiktaş, Deron Williams ile prensip anlaşmasına vardı. Fakat 27 yaşındaki yıldız sözleşmeyi imzalasa bile bu transferin gerçekleşmesi için FIBA'nın onayı gerekiyor.

ntvspor

Kobe, Williams ohhhyşşşş. Biz de eğer bir pivot bulamıyorsak Howard reis getirelim devre arasında yeni bir adam alırız.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt