Beşiktaş, Ersan Gülüm'ü Transfer Etti! - Sayfa 17 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Beşiktaş, Ersan Gülüm'ü Transfer Etti!

Cevap: Beşiktaş Ersan Gülüm'ü Transfer Etti

Cenk

Toraman-Sidnei-Egemen-Ersan

Quaresma-Necip-Fernandes-Simao

Pektemek-transfer

:) Diego Costa isi zora girmis. Sorun degil. Insallah Forlan gelmez. Baskan Diego Mauricio (Drogbinha) ve Lucas'la ilgilendigimizi soylemis. Onlardan biri gelsin bu kadro ligi soyup sovana cevirir.
sizin 17 de 17 noldu. yalan oldu galiba

Cenk

Toraman-Sidnei-Egemen-Ersan

Quaresma-Necip-Fernandes-Simao

Pektemek-transfer

:) Diego Costa isi zora girmis. Sorun degil. Insallah Forlan gelmez. Baskan Diego Mauricio (Drogbinha) ve Lucas'la ilgilendigimizi soylemis. Onlardan biri gelsin bu kadro ligi soyup sovana cevirir.

Bu kadrodan bir şey olmaz kardeşim. Yıllardır BEKİMİZ yok hala farkında değilsiniz. 4 stoperle defans kuruyorsun sonra kanatlardan bir orta gelmiyor. Futbolda beklerin önemini hala anlamadınız mı? GS'nin Hakan Ünsal'dan beri kaliteli sol beki, Capone'den beri iyi sağ bekleri yok halleri ortada. Biz yıllardır İbo'ları kanatlarda kullandık, Ekrem'i oynatıyoruz sonuç ortada. Beklerin kötüyse savunmanda kalende kim olursa olsun işin zor, üstelik gol sıkıntısı da yaşarsın bak bu sene Fener'in TS'nin bekleri ne kadar katkı yapmış. Bize ciddi bir sağ bek şart.

Ben bu edit taktım arkadaş kafa güzel adres verin gidicem! edit

Bu kadrodan bir şey olmaz kardeşim. Yıllardır BEKİMİZ yok hala farkında değilsiniz. 4 stoperle defans kuruyorsun sonra kanatlardan bir orta gelmiyor. Futbolda beklerin önemini hala anlamadınız mı? GS'nin Hakan Ünsal'dan beri kaliteli sol beki, Capone'den beri iyi sağ bekleri yok halleri ortada. Biz yıllardır İbo'ları kanatlarda kullandık, Ekrem'i oynatıyoruz sonuç ortada. Beklerin kötüyse savunmanda kalende kim olursa olsun işin zor, üstelik gol sıkıntısı da yaşarsın bak bu sene Fener'in TS'nin bekleri ne kadar katkı yapmış. Bize ciddi bir sağ bek şart.

Ersan aslinda solbek. Adana'da stopper'e kaydi. Ersan'in tekniginin bir stopper icin cok ust duzey olmasinin nedenide bu. Ortalarin gercek bir bek olmakla alakasi yok. Dun gordugun Alderweireld stopper, ama sagbek olarak oynadi ve her ortasi cok tehlikeliydi. Ersan'in iyi sol bacagi var, o bolgede denemek gerek. Ben 1,73'luk defans yapmasini bilmeyen bucurlerden biktim. Biraz adam gibi, defansi bilen gerek o bolgelere.

O defansda tek degisikligi Ridvan icin yapardim. Toraman out Ridvan in.

Ya milletin kız kardeşini konuşmayın,kendisini konuşun. :)

Hayırlı olsun abi,kafası rahat olacaksa orada oynasın.

Ersan aslinda solbek. Adana'da stopper'e kaydi. Ersan'in tekniginin bir stopper icin cok ust duzey olmasinin nedenide bu. Ortalarin gercek bir bek olmakla alakasi yok. Dun gordugun Alderweireld stopper, ama sagbek olarak oynadi ve her ortasi cok tehlikeliydi. Ersan'in iyi sol bacagi var, o bolgede denemek gerek. Ben 1,73'luk defans yapmasini bilmeyen bucurlerden biktim. Biraz adam gibi, defansi bilen gerek o bolgelere.

O defansda tek degisikligi Ridvan icin yapardim. Toraman out Ridvan in.

Orasını bilmem, neticede biz Ersan'ı stoper diye aldık. Sol bekte ne yaptığını görmedik. Bana kalırsa da sol bek için fazla ağır kalır eğer gerçekten sol bekse. Ersan olmaz solda yani bence. Rıdvan'ın da tekniği çok iyi ama fizik olarak çok yetersiz, defansif yönü zayıf kalıyor. Kendisini bu yönlerden geliştirmesi şart. Beklerde boy çok önemli değil, Carlos, Ashley Cole, Cafu, Lahm, Dani Alves, Gökhan Gönül (listeye yakışmasa da) hepsi de 173 civarı ya da daha kısa. Bek oyuncusunda gerekenler, hız, güç, dayanıklılık, ortalama bir teknik ve orta açabilme yetenekleri. Ayrıca bizim İsmail'de olmayan pozisyon bilgisi. Dünyadaki iyi sol beklere bakarsan bu özelliklerin eksik olduğu bir adam göremezsin. Ersan ne hızlı, ne orta açabilir ne de sol bek için yeterli tekniği var. Keza Toraman için de bu böyle.

Üst Alt