Beşiktaş, Ersan Gülüm'ü Transfer Etti! - Sayfa 19 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Beşiktaş, Ersan Gülüm'ü Transfer Etti!

Cevap: Beşiktaş Ersan Gülüm'ü Transfer Etti

Galatasaray dan ne Fatih terim ne de Herhangi bir yönetici Ersanla görüşmemiş.İnsan gider bir yoklar,aklını çelmeye çalışır.Nasıl transfer yapıyor bizimkiler anlamıyorum,sözde etik olacağız derken kaçırdıkları kaçıncı adam bu?

Bu transferde Galatasaray kullanıldı. Zaten Ersanı BJKye vereceklerdi. Galatasaray ile hiç görüşmemişler. Bizim yöneticilerin beyanlarını acemiliklerine mi verelim bilmiyorum artık. Ersanın zaten gönlü BJkde idi. Başkada diyecek birşey yok.

Bana göre burada Ferrariyi Sivok ve ya kaç stoperle oynayacağımızı dert edene kadar yönetime sorun en çok transfer bize lazım, neden bu kadar geç kalındı transferde diye.

Beşiktaş'ta Fenerbahçe'de max. 2 transferle transferi kapatıp kampa giricek, Selçuk İnan ile Elmander dışında adam almadınız daha. Yazdıklarım yanlış anlaşılmasın, sadece gerçekleri biraz görmeniz için yazdım. Milletin derdinden çok kendi derdinizle uğraşmadığınız sürece yönetim bekleticek bu taraftarı. Ersan'ın alınması için Fernandes'in alınması için taraftarın sarfettiği çaba ve ilgi çok yoğun Beşiktaş'ta.

Oyuncuyu alamadığı zaman tepkiyi alacağını yönetime hissettirin, biz zamanında çok çektik siz de çekmeyin.

İyi ki gelmemiş aman abi bize böyle adamın lazımı yok.Gitsin beşiktaşında oynasın zaten.İyi topcudur vs vs vs.

Beşiktaş'ın Adanaspor'dan transferi Ersan Gülüm, transferden sonra ilk kez HABER1903'e konuştu.

Gülüm yapıtığı açıklamada;

"Pazartesi günü Beşiktaş'a imzayı atıyorum. Kulüplerimiz anlaştığı için çok mutluyum. Beşiktaş’ta 10 yıl oynamak istiyorum. Şu anda ellerim titriyor. Basında çıkan son röportajım farklı yansıtılmış, bazı sözlerim çarpıtılmış. Şu anda ait olduğum yerdeyim." diyerek sözlerini tamamladı.

Herşey ne kadar güzeldi oysaki Ersan bizi aldattın....

Gecen sene bizim hatalarımıza düştüklerini söylemiştim mesele kaliteli takım kurmak degil dengeli takım kurmaktı bu sene bu yönde cok kral adımlar attılar bizim yapmamız gereken seyleri onlar yaptılar genc ve kaliteli yerlileri kadrosuna kattılar bol alternatifli ve dengeli takım kurdular tabi bunda bizim yönetimin geleli tas catlasa 1 ay oldugunun altınıda cizelim ama yinede en buyuk handikap tayfur havutcu

Ersan transferine gelirsek kafamdaki senaryo demirören 2 mn verdi adana reddetti bizim adımızı kullandı bjk inanmadı o yuzden restcekti bizim dedigmiz fiyata olcak dedi sonra bizim ilgilendigimiz resmilenince(pzt görüşme olcak) yemedi fiyat artırıp anlastılar olay budur bence.

Ersan sadece statü olarak yerliydi. Oyun anlayışı ve mantalite bakımından Avrupadaki stoperlerden farksızdı.. Servetle gökhan zanla karşılaştıramayız bu nedenle. Bizi bu yarışta daha şimdiden umutsuzluğa sürükleyen yönetimimiz acaba ne gibi bir hamle düşünüyor şu sıralar ?

kardeşler öncelikle belirteyim beşiktaş taraftarıyım bazı arkadaşlar beşiktaşın etik anlayışından bahsetmiş şimdi onlara sormak istiyorum devamlı beşiktaşta oynamak istediğini söyleyen birini almaya çalışmak ne kadar etik?

kardeşler öncelikle belirteyim beşiktaş taraftarıyım bazı arkadaşlar beşiktaşın etik anlayışından bahsetmiş şimdi onlara sormak istiyorum devamlı beşiktaşta oynamak istediğini söyleyen birini almaya çalışmak ne kadar etik?

SEnin dediğin mi yoksa burdaki röportajı mı? https://www.gscimbom.com/forum/hasan-dogan-turk-futbol-forumu/70743-ersan-_quot_baska-bir-takimda-oynamam-demedim_quot_.html

yaş itibariyle abimsin yusuf abi dün de lick tv deki açıklamalarında röportajın çarptırıldığını söyledi... bu arada çok samimiyim umutsuzluga kapılmayın gs çok sağlam transfer yapacaktır ligimize tat gelecek

Merhabalar arkadaşlar aranıza yeni katıltım ve Beşiktaş taraftarıyım öncelikle forumunuzun genel itibariyle seviyeli olduğunu söylemek istiyorum seviyeyi düşürmemeyen arkadaşlara teşekkür ederim..

Ersan konusunda sizin aksinize sevinen tarafım bizde isim yapmış bir oyuncunun en büyük rakiplerimizden birine gitmiş olması beni üzerdi.. Ayrıca eleştiri olarakda oyuncunun açık açık hangi klüpde oynamak istediğini söylediği halde transfer etmek bence etik değildir. ( bkn. m.topuz)

saygılar..

Yapacak bisey yok ki teklif bile sunmamisiz falan deniliyor.

Hayirli olsun Besiktas'a.

İlgilenmemişiz zaten. Adanaspor başkanı eveleyip geveleyerek ve bizim ismimizi kullanarak Beşiktaş'tan daha fazla para koparmaya çalışmış.

Zaten bu yüzden galatasaray direk parayı bastırıp almadı. Beşiktaşla Adananın anlaşmasını bekledi. Beşiktaş nezaman geri çekiliyoruz dediyse ozaman randevu talep etti Galatasarayki Adanaspor başkanı ağzıyla söylemişti daha Galatasaraydan teklif değil telefon bile almadık diye. Hayırlı olsun Beşiktaşa bu arada hoş geldin.

Merhabalar arkadaşlar aranıza yeni katıltım ve Beşiktaş taraftarıyım öncelikle forumunuzun genel itibariyle seviyeli olduğunu söylemek istiyorum seviyeyi düşürmemeyen arkadaşlara teşekkür ederim..

Ersan konusunda sizin aksinize sevinen tarafım bizde isim yapmış bir oyuncunun en büyük rakiplerimizden birine gitmiş olması beni üzerdi.. Ayrıca eleştiri olarakda oyuncunun açık açık hangi klüpde oynamak istediğini söylediği halde transfer etmek bence etik değildir. ( bkn. m.topuz)

saygılar..

ilgilenmediğimiz,teklifte dahi bulunmadığımız ama medyanın GALATASARAY adına teklifte bulunduğu bi futbolcu için boş yere yaygara yapıldı. sizleride üzdüler,bizide. ama biz boş yere debelendik. artık rahatız. alın hayrını görün.

tabiki basının şişirmesi var onda hem fikirim ancak Albayrak'ın açıklmamalarını göz önüne alırsak Galatasarayın ilgilenmediğini söyleyemeyiz mağlesef

tabiki basının şişirmesi var onda hem fikirim ancak Albayrağın açıklmamalarını göz önüne alırsak Galatasarayın ilgilenmediğini söyleyemeyiz mağlesef

Albayrak'ın açıklamaları büyük ihtimalle gerçek değil.

Bugün başkanımız ilgilenmediğimizi söyledi.

Ünal Aysal yalan söyleyecek değil.

Zaten bu yüzden galatasaray direk parayı bastırıp almadı. Beşiktaşla Adananın anlaşmasını bekledi. Beşiktaş nezaman geri çekiliyoruz dediyse ozaman randevu talep etti Galatasarayki Adanaspor başkanı ağzıyla söylemişti daha Galatasaraydan teklif değil telefon bile almadık diye. Hayırlı olsun Beşiktaşa bu arada hoş geldin.

Hoş bulduk Mahir kardeşim..

İki klübünde bu transfer için çekiştiği bir gerçektir..Önemli olan Ersan!ın istediği klüpde oynaması.. olayın fazla uzamaması başkanların gereksiz açıklmamalar yapmaması..basınınında o buna gol attı bu bunu kandırdı gibi gereksiz haberler yapmamasıdır..

saygılar..

Üst Alt