Beşiktaş Maç Günü Organizasyonu || 29 Nisan Pazar || 15:00 Levent || İSTANBULLULAR BEKLENİYORSUNUZ - Sayfa 11 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Beşiktaş Maç Günü Organizasyonu || 29 Nisan Pazar || 15:00 Levent || İSTANBULLULAR BEKLENİYORSUNUZ

Bir de ufak bir bira içtim der gibi 5 duble rakı, 2 duble bira içtim bir şey içmedim diyor.

Gerçi dün yazdıklarındaki anlatım bozukluklarından ve alakasız cevaplarından belliydi.

Bu yaptığın yanına kar kalmayacak, en kısa zamanda sert aksiyonlar alınacak.

Bir de ufak bir bira içtim der gibi 5 duble rakı, 2 duble bira içtim bir şey içmedim diyor.

Gerçi dün yazdıklarındaki anlatım bozukluklarından ve alakasız cevaplarından belliydi.

Bu yaptığın yanına kar kalmayacak, en kısa zamanda sert aksiyonlar alınacak.

Ben yumuşamaya, ortamı yumuşatmaya çalışıyorum ama sen geri adım atmıyorsun K.T.Verdi. Elinden geleni ardına koyma o zaman! İki sene sonunda ezici oyunla güzel skorla derbi almışız iki yudumluk şeyin peşine düşmüşsün. Asıl GSC'nin senin bu baskıcı tutumuna verecek bir cevabı vardır.

Fenerbahçeli olsun!!!

Ama!

Ben şu forum pc işlerinden anlamam! Otomatik, robot beğeni vs. gibi düzenbazlıklar yapmayacaksınız. Hepsi canlı kanlı üye olacak! Bu konuda @Danyal Artemis @Alpay Asma @Talha Küllü @Melih Açıkgöz @Emrah Yıldırım ve hatta teknik ekipten @Erman Türker @Hakan Sarı bu iddianın teminatı olacaktır eminim. Bu arkadaşlar anlar.

(bu arada etiketlediğim arkadaşlar, etiketlediğim için beğenmenize gerek yok. hiç gerek yok (y)

Melih Abi bana soruyor. Alıntı alıntı olunca herkese bildirim gidiyor. Onun tüm derdi benim içtiğimde.

Abartma Keramettinciğim hiçbir şey içmedim. Maçtan önce 4 duble. Maç anında iki biracık. Maç sonunda bir duble. Bu ne şimdi allah için içki mi! Hep abartıyorsun. Hiç öyle tek başıma 70 50 35 lik devirmişliğim yok çok şükür. Ciğer var içimizde sünger değil.

Herşey ortada!

Öyle baskılarla, derbi galibiyetleriyle falan GSC'nin pençesinden kurtulamazsın MK, senin bu yaptığını başkası yapsa tefe tutardın. O eleştirdiğin verdiği sözü tutmayan zihniyetlerden zerre farkın kalmadı.

Herşey ortada!

Öyle baskılarla, derbi galibiyetleriyle falan GSC'nin pençesinden kurtulamazsın MK, senin bu yaptığını başkası yapsa tefe tutardın. O eleştirdiğin verdiği sözü tutmayan zihniyetlerden zerre farkın kalmadı.

İşte sağlam bir iftira daha. Burada kimse "M.Kaya beni eleştirdi" diyemez. Ben kurumları ve başındakileri o kurum adına verdikleri kararlardan dolayı eleştiririm. Sadece!

İşte sağlam bir iftira daha. Burada kimse "M.Kaya beni eleştirdi" diyemez. Ben kurumları ve başındakileri o kurum adına verdikleri kararlardan dolayı eleştiririm. Sadece!

Sanırım hala promil etkisindesin belki de 5 duble, 2 biradan sonra içtiklerini hatırlayamıyorsun bile.

Ortada iddaa var, verilen söz var, var da var, 129 kişinin kararı var. Sonra sen gelip diyorsunki ben dün akşam sünger gibi emdim şişeleri. Böyle söz verip tutmayan adamı tefe tutardın, yanlış mıyım? Bir de iftira diyorsun, baktın olaydan çıkış için pek yol kalmadı çirkefliğe başladın.

Sanırım hala promil etkisindesin belki de 5 duble, 2 biradan sonra içtiklerini hatırlayamıyorsun bile.

Ortada iddaa var, verilen söz var, var da var, 129 kişinin kararı var. Sonra sen gelip diyorsunki ben dün akşam sünger gibi emdim şişeleri. Böyle söz verip tutmayan adamı tefe tutardın, yanlış mıyım? Bir de iftira diyorsun, baktın olaydan çıkış için pek yol kalmadı çirkefliğe başladın.

Hepsi bindirilmiş kıtadır!!!

Sen bize koyun mu diyorsun?

Dürüst oluşum kesinlikle göz ardı edilmemeli. Melih Bey doktor olarak yerinde, kıvamında alınan alkolün sağlıklı olduğunu anlatır mısın?
Boş yapma sözünde dur.

"Alkolün azı da zararlı"

“Bu akşam acaba hangi şarabı içsem” diye kararsızlıkta kalan sayın Arslaner’in böyle bir yargıda bulunması düşündürücü olduğu kadar da hayal kırıklığıdır. Mücadele ettiğim düşünce budur! Yaptığı ile söylediği birbirini tutmayan bir düşünceyle mücadeledir.

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Sen bize koyun mu diyorsun?

Ben lafımı ortaya koyarım. Burada bunu üstüne alacak yüzlerce kişi var.

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Üst Alt