Beşiktaş Maç Günü Organizasyonu || 29 Nisan Pazar || 15:00 Levent || İSTANBULLULAR BEKLENİYORSUNUZ - Sayfa 12 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Beşiktaş Maç Günü Organizasyonu || 29 Nisan Pazar || 15:00 Levent || İSTANBULLULAR BEKLENİYORSUNUZ

İşte sağlam bir iftira daha. Burada kimse "M.Kaya beni eleştirdi" diyemez. Ben kurumları ve başındakileri o kurum adına verdikleri kararlardan dolayı eleştiririm. Sadece!

Sanırım hala promil etkisindesin belki de 5 duble, 2 biradan sonra içtiklerini hatırlayamıyorsun bile.

Ortada iddaa var, verilen söz var, var da var, 129 kişinin kararı var. Sonra sen gelip diyorsunki ben dün akşam sünger gibi emdim şişeleri. Böyle söz verip tutmayan adamı tefe tutardın, yanlış mıyım? Bir de iftira diyorsun, baktın olaydan çıkış için pek yol kalmadı çirkefliğe başladın.

Hepsi bindirilmiş kıtadır!!!
Sen bize koyun mu diyorsun?

Ben lafımı ortaya koyarım. Burada bunu üstüne alacak yüzlerce kişi var.

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Bana koyun demeye devam edecek misin?

“Bu akşam acaba hangi şarabı içsem” diye kararsızlıkta kalan sayın Arslaner’in böyle bir yargıda bulunması düşündürücü olduğu kadar da hayal kırıklığıdır. Mücadele ettiğim düşünce budur! Yaptığı ile söylediği birbirini tutmayan bir düşünceyle mücadeledir.

X mesajıma 100 like gelirse alkolü bırakırım dedim mi ? Hayır.
Kararında alkol zararsızdır ve/veya faydalıdır diye kendimi kandırma girişimlerinde bulundum mu ? Hayır.

Bile isteğe zararlarının farkında olarak arada sırada içiyorum lakin senin durum farklı. Bir kere ortada verilmiş bir söz var, bizim köyde sözünü tutmayana namert derler. Sana namertliği yakıştıramadığım için konunun takipçisiyim, olay bu.

“Bu akşam acaba hangi şarabı içsem” diye kararsızlıkta kalan sayın Arslaner’in böyle bir yargıda bulunması düşündürücü olduğu kadar da hayal kırıklığıdır. Mücadele ettiğim düşünce budur! Yaptığı ile söylediği birbirini tutmayan bir düşünceyle mücadeledir.

X mesajıma 100 like gelirse alkolü bırakırım dedim mi ? Hayır.
Kararında alkol zararsızdır ve/veya faydalıdır diye kendimi kandırma girişimlerinde bulundum mu ? Hayır.

Bile isteğe zararlarının farkında olarak arada sırada içiyorum lakin senin durum farklı. Bir kere ortada verilmiş bir söz var, bizim köyde sözünü tutmayana namert derler. Sana namertliği yakıştıramadığım için konunun takipçisiyim, olay bu.

Durumu yumuşatma çalışmalarım daima sonuçsuz kaldı. Dün gibi özel günlerde görmezden gelinmesi konusunda K.T ile uzlaşmaya çalıştım ancak hiçbir şekilde uzlaşamadım. Kampanya yapılarak, çarpıtılarak insanları organize etti. O mesaj orada öylece dursa ve K.T oy atın demeseydi o mesaj 5 like den fazla oy almazdı!

Durumu yumuşatma çalışmalarım daima sonuçsuz kaldı. Dün gibi özel günlerde görmezden gelinmesi konusunda K.T ile uzlaşmaya çalıştım ancak hiçbir şekilde uzlaşamadım. Kampanya yapılarak, çarpıtılarak insanları organize etti. O mesaj orada öylece dursa ve K.T oy atın demeseydi o mesaj 5 like den fazla oy almazdı!

Giriş - gelişme kısmını boşverip sonuç kısmına odaklanalım lütfen artık.

Bu yaptığınız doğru bir hareket mi sayın MK? Döneklik değil de nedir, size Fenerli diyenler azzzzzz bile söylemiş.

Giriş - gelişme kısmını boşverip sonuç kısmına odaklanalım lütfen artık.

Bu yaptığınız doğru bir hareket mi sayın MK? Döneklik değil de nedir, size Fenerli diyenler azzzzzz bile söylemiş.

Susma hakkımı kullanıyorum.

Üst Alt