Beşiktaş Maçı İlk 11'imiz Belli Oldu! - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Beşiktaş Maçı İlk 11'imiz Belli Oldu!

Bu 11 den sonra hiç kimse bana FT yi savunmasın..

Kaza ile , mucize gerceklesip kazansak bile dusuncem degişmeyecek..

Bu FT resmen kumar oynuyor.. Taraftar ile inatlasıyor.. Herseyi çok iyi bilen FT !!!

Beğenmiyorum teknik adamlığını. Bundan önce 7 şampiyonluk alması önemli değil, şu an ne yaptığı önemli. Resmen dalga geçiyor bizlerle. Sezon başından beri hiçbir şey oynamıyoruz. Kadro adaleti yok. Bu benim görüşüm. Sergen beye yazdığımı kopyaladım Atakan bey.
Beğenme. Bu sezon formsuz olduğu konusunda hemen herkes hemfikir zaten. Ama "Ünal Başkan gelsin idmandayken kovsun" dersen işin rengi değişir. Rakip taraftar ağzıyla konuşuyorsun.

Bu adam başımızdan 3 kere gitti, hiçbirinde daha iyiye gitmedik.

Herkes biliyor, geçen sezon Fatih Terim haricinde hiçbir hocayla sezonu şampiyon tamamlayamazdık. Bunları da göz önüne almanızı tavsiye ederim.

Beğenme. Bu sezon formsuz olduğu konusunda hemen herkes hemfikir zaten. Ama "Ünal Başkan gelsin idmandayken kovsun" dersen işin rengi değişir. Rakip taraftar ağzıyla konuşuyorsun.

Bu adam başımızdan 3 kere gitti, hiçbirinde daha iyiye gitmedik.

Herkes biliyor, geçen sezon Fatih Terim haricinde hiçbir hocayla sezonu şampiyon tamamlayamazdık. Bunları da göz önüne almanızı tavsiye ederim.
Nerden biliyorsunuz Tudorla başaramayacağımızı? Adam Fatih Terim den daha iyi oynatıyordu, evimizde ezip geçiyorduk, sadece derbileri ve başak maçlarını kaybettik ama puan olarak fark koymadı Fatih Terim. Şuanda da her deplasmandan yenilerek geliyoruz, kimsenin sesi çıkmıyor resmen. Bu Tudor'u ağlatmadılar mı deplasmanda yeniliyor diye?

Nerden biliyorsunuz Tudorla başaramayacağımızı? Adam Fatih Terim den daha iyi oynatıyordu, evimizde ezip geçiyorduk, sadece derbileri ve başak maçlarını kaybettik ama puan olarak fark koymadı Fatih Terim. Şuanda da her deplasmandan yenilerek geliyoruz, kimsenin sesi çıkmıyor resmen. Bu Tudor'u ağlatmadılar mı deplasmanda yeniliyor diye?
Tudoru savunan futbol cahilidir.

Hoca çok düşündün mü bu kadroyu yazarken?

Şu kadro ile tek farklı mağlubiyetin anlamı galibiyet demektir benim için. Yazıklar olsun!

tudor rodrigesi yedege cekti kardesim onun gibi mali dunyada yok.

Bi zahmet tudorla FT in ayrıcalığı olsun.

[D. A] cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Sırf taraftar eleştiriyor diye alıyor he 11'e. Yoksa 18 değil 28 kişilik kadroya bile bu malozlari koymaz. Çok biliyor ya ama inat yapıyor kendince ne adam ya. Bahsettiğim 3'lüyü biliyoruz sanırım. Linnes'te yine kesik yemiş zuhahahah.

Üst Alt