Beşiktaş Maçı İlk 11'imiz Belli Oldu! - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Beşiktaş Maçı İlk 11'imiz Belli Oldu!

belki yine qöt oluruz hepimiz
göt olsak ne olacak yahu donk ile maiconun cift forvet oynatildigi macta elestirdim diye bir suru laf yemistim çözüm bu değil burqfan kazanacagin 2 puan gerine bir genci kazanıp gelecegi kazanmak bizim için daha iyi.
Günlük saniyelik başarılar ile mutlu olmayi birakmamız lazım.
Ahmet denen herifin içinden ramos çıksa ne olur misal 2 hafta sonra maçın anasını belleme potansiyeline sahip mi degil mi.

Anlık değil yahu artık şu halının altına süpürmekten gerçekleri gormüyoruz

trabzon macinin kopyasi olma olasiligi yuksek. 30.dakikadan sonra 3 tane daha stoper falan sokariz gol yemeyelim diye

Hocam yavaş yavaş a takıma alıştırsaydı 2-3 genç oyuncuyu bu maçta oynayabilirlerdi.Ancak yedeklerdeki gençlerin a takımlarda çıktığı maç sayısı bir elin parmaklarını geçmez.
ya işte haftalardır bunu söylüyoruz bizde gencleri oynatmak yerine son 10 dakika kala 3 dakika kala marianoyu,selcugu sokacagina bunu yapmasi gerekirdi.
Hayal kırıklığımızın sebebi, sert eleştirmemizin sebebi bu zaten. 70. dakikada 2-0 maglup oldugun macta selcuk ne kazandirabilir yahu. Ya 1 olur, 2 olur ama bu sene kac kere oldu bu. Ve ısrarla devam ediyor. Fatih terim dedigimiz adam bu değil en azından benim tanıdığım terim değil.

Üst Alt