Beşiktaş Maçı İlk 11'imiz Belli Oldu! - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Beşiktaş Maçı İlk 11'imiz Belli Oldu!

Nerden biliyorsunuz Tudorla başaramayacağımızı? Adam Fatih Terim den daha iyi oynatıyordu, evimizde ezip geçiyorduk, sadece derbileri ve başak maçlarını kaybettik ama puan olarak fark koymadı Fatih Terim. Şuanda da her deplasmandan yenilerek geliyoruz, kimsenin sesi çıkmıyor resmen. Bu Tudor'u ağlatmadılar mı deplasmanda yeniliyor diye?
+ Tudorun elinde Nagatomo yoktu ...

Ahmet tercihini anlayan beri gelsin. Bu kazma anadolu takımlarıyla oynadığımız maçlarda bile sıvarken böyle bir maçta oynatmanın gerekçesini anlamış değilim.

Fikret Orman çıkarsa şu 11'i daha adaletli, düzgün 11 çıkarırdı. Resmen yenilmemiz için, hakkı gözeten taraftara inat böyle bir 11 çıkarıyor. Şu an bak tam 3 kişi eksiğiz. Sakatları cezalıları saymıyorum.
Mariano->Linnes
Selçuk->Herhangi bir u21 oyuncusu
Eren->Muğdat ya da orta sahaya bir oyuncu daha koyup 4-6-0 gibi oynatabilirdi. Eren tamamen boşluk en azından orta saha kalabalık olurdu. İnadına yanlış yapıyor adam ve hala savunuyorsunuz yazıklar olsun. Hocamızın bir bildiği yok, kendi de biliyor yenileceğini.

güldürdün. Eren ve Selçuk ideal kadroda he vay anasını bende niye deli gibi savunuyor diyorum.
Yav boş yapma genç oyuncu oynamaz böyle bir maçta.45 bin kişinin önünde paftan direk a takıma çıkarıp üstüne bir de ilk 11 nasıl koyacaksın?ayakları titrer.Futbol topu görünce bomba sanacak adamlar yorum yapıyor tilt oluyorum.

Ahmet oynamamalı zaten ideal kadro
Muslera
linnes ozan maicon nagatomo
Selçuk fernando
muğdat feghouli onyekuru
eren
olmalıydı.
eren ve selcukta aynı b.kun laciverti emin ol. Bu herifler yerine genc pres yapacak ve enerjisi bitmeyecek gencler olmaliydi. Oyuncu boyle kazanılır. Ahmeti oynatacagına bos birakip orta sahaya 1 tane daha velet koysa daha iyiydi.

Puan farkı da 1 miydi neydi. Göztepe maçını da alsa evimizde, devreye 1 puan farkla girecekti zaten yine. Hala onun kondisyonerlerinin ekmeğini yiyorduk, patladık. İşini iyi yapanlar gönderilip torpilliler getirildi, her hafta sakat veriyoruz.
Madem doğruları konuşuyoruz, kaç puan farktan geri düştüğünü de mi yazsak ne yapsak?

Selcuktan erenden ne kadar kotu olabilir mantığıyla altyapidan oyuncu pat diye derbi macta üstelik deplasman ilk 11 olmaz

Rezil bir skor olabilir. Belki ilerleyen dklarda degerlendirilir.

eren ve selcukta aynı b.kun laciverti emin ol. Bu herifler yerine genc pres yapacak ve enerjisi bitmeyecek gencler olmaliydi. Oyuncu boyle kazanılır. Ahmeti oynatacagına bos birakip orta sahaya 1 tane daha velet koysa daha iyiydi.
Hocam yavaş yavaş a takıma alıştırsaydı 2-3 genç oyuncuyu bu maçta oynayabilirlerdi.Ancak yedeklerdeki gençlerin a takımlarda çıktığı maç sayısı bir elin parmaklarını geçmez.

serdarın cezası 3 lü savunmadan vazgeçmemiz demektir diyodum ahmetle oynayacak kadarda değil diyodum ama hocam ne diyim sana bilmiyorum...

belki yine qöt oluruz hepimiz
göt olsak ne olacak yahu donk ile maiconun cift forvet oynatildigi macta elestirdim diye bir suru laf yemistim çözüm bu değil burqfan kazanacagin 2 puan gerine bir genci kazanıp gelecegi kazanmak bizim için daha iyi.
Günlük saniyelik başarılar ile mutlu olmayi birakmamız lazım.
Ahmet denen herifin içinden ramos çıksa ne olur misal 2 hafta sonra maçın anasını belleme potansiyeline sahip mi degil mi.

Anlık değil yahu artık şu halının altına süpürmekten gerçekleri gormüyoruz

Üst Alt