Beşiktaş, Rekorunu Korudu! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Beşiktaş, Rekorunu Korudu!

"Gülme komsuna gelir basina" tamam bende gülüyorum bazen bu duruma, ama CL´de böyle skorlar ile karsilasabilirsin kötü bir gününde. O yüzden ben Allaha´a dua ediyorum, karsimiza Bayern gibi buldugunu atan, ve gole doymayan bir takim cikmasin diye. Devamli CL oynamak güzel birsey, ama hezimete ugrama sansin da yükseliyor. Bayern´den 7 gol yiyen Roma bizim seviyemizde bir takim. Burada 7 gol yiyen takim birde Italyan.

Roma bizden her turlu daha iyi bir takim. Eger o gun Roma degilde biz Bayern le oynamis olsaydik emin olun BJK nin rekoru kirilabilirdi, eger cok kotu bir gunumuzde olsaydik.

Roma bizden her turlu daha iyi bir takim. Eger o gun Roma degilde biz Bayern le oynamis olsaydik emin olun BJK nin rekoru kirilabilirdi, eger cok kotu bir gunumuzde olsaydik.

Tabiki daha iyi bir takim, bir kac ay önce Milan bizden 1 sinif üst takim oldugunu yazdigim icin burada kücük capli kiyamet kopmustu. Kimseyi kiskirtmayim dedim mac öncesi, maalesef Türkiye´de insanlar hep ucuz hesaplar pesinde. cL´de bizim gibi bir takim icin süpriz yapmakta var, fiasko yasamak da.... Bak Bruma kadroya girmemis yine sinirlerim tepelerime cikti.

Tabiki daha iyi bir takim, bir kac ay önce Milan bizden 1 sinif üst takim oldugunu yazdigim icin burada kücük capli kiyamet kopmustu. Kimseyi kiskirtmayim dedim mac öncesi, maalesef Türkiye´de insanlar hep ucuz hesaplar pesinde. cL´de bizim gibi bir takim icin süpriz yapmakta var, fiasko yasamak da.... Bak Bruma kadroya girmemis yine sinirlerim tepelerime cikti.

Bu aksam ki mac bizim icin cok ama cok zor olacak. Insallah oyuncular formda olur ve bizde seviniriz diyecem ama pek umitli degilim.

"Gülme komsuna gelir basina" tamam bende gülüyorum bazen bu duruma, ama CL´de böyle skorlar ile karsilasabilirsin kötü bir gününde. O yüzden ben Allaha´a dua ediyorum, karsimiza Bayern gibi buldugunu atan, ve gole doymayan bir takim cikmasin diye. Devamli CL oynamak güzel birsey, ama hezimete ugrama sansin da yükseliyor. Bayern´den 7 gol yiyen Roma bizim seviyemizde bir takim. Burada 7 gol yiyen takim birde Italyan.
Roma genel seviye olarak bizle aynı, ama şu anki durumda bizden seviye olarak daha iyi bir takım bir de..Ha bu demek değil ki biz bu yüzden 8-9 yiyeceğiz. Oyun içinde mental olarak düşmemek gerekiyor bu tip takımlara karşı. Bir de fırsatları iyi değerlendirmek lazım. Nitekim ilk yarım saat ablukaya aldığımız Real Madrid karşısında, 1-0'dan sonra oyundan biraz düşüş ile birlikte, Burak'ın bomboş kafayı kaçırması neticesinde mental olarak bittik ve goller ardarda geldi. Böyle takımlara karşı temkinli ve güçlü iradeli olmak, fiziken yeterli seviyede tutunmak şart. Yoksa eleğe çevirirler. B. Dortmund şükür ki eski kuvvetinde değil,sakatları ve yerlerine oynayanların mevkilerinde sıkıntı var. Yoksa şu halimizle bizi hakikaten zor duruma düşürürlerdi skor olarak. Ha şimdi de düşürebilirler, mental olarak güçlü olmak ve maçı bırakmamak gerekiyor. Türk takımlarının genel hastalığını yaşamamak lazım.

Yeni başkan Prandelli'yi hemen kovmazsa deplasmandaki Dortmund maçında sıkıntı yaşayabiliriz bu konuda.

Üst Alt