Beşiktaş Seçime Gidiyor! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Beşiktaş Seçime Gidiyor!

Soylemedik mi Senol - Fiko kavgasinin cikacagini

Senol ismi verilen stadyuma doner, Fiko da Aysalvari bir hamleyle kendini ve bjkyi 20 yillik derinlere yolculuga cikarir

Bakalim Fiko bey kendine hakim olabilecek mi

Evet ben de anlamadim neden bu kadar gergin konusuyor

Camia icinden sesler var demek ki Ona sinirlenmistir
Ya neyini anlamıyorunuz kulübü iflas ettirdin diye yükleniyorlar net borç dün itibariyle 2.5 katrilyon olmuş beşiktaşın daha hala ne oldu diyorsunuz yemin ediyorum bizim taraftar kadar bejekeyi kutsayan beşiktaş taraftarı bile yoktur...

Yazdık 50 defa adam da açıkça itiraf ediyor matkap hala anlamıyorsunuz hayat FM değil arkadaşlar ucuza aldım pahallıya sattım :)

BJK'nin Borca Batık Olarak Teknik İflasa Düşmesi ve Tasfiye Süreci

Türk Futbol Kulüplerinin İktisadi Durumu

Beşiktaş'ın Fikret Orman Balonunu Patlatan İki İğne

Fikret ne yapti da iflas ettirdi ,
Bjk nin cahi cehenneme ayri da fikret zamani adamlar gayet mantikli transferler yapip ustune bir cok adam satip , 2 kez de sampiyonlar geliri aldilar

Ne yapacakti matkap daha

Bjk batabilir ama bunun sebebi fikret degil

Fikret tonla adam sattı, iki şampiyonlukla ciddi gelir elde etti ama mali durum daha kötüye gitti. İçerde belli kişiler bu mali tablodan rahatsız belli ki.

Alnitak Alnilam Mintaka

Fikret tonla adam sattı, iki şampiyonlukla ciddi gelir elde etti ama mali durum daha kötüye gitti. İçerde belli kişiler bu mali tablodan rahatsız belli ki.

Alnitak Alnilam Mintaka
Divan başkanları demişti ya üstat Galatasaray Adasını satar borcunu bitirir bizim satacak neyimiz var diye...Matkap Fikoyu yumruklamışlardı o gün...Biz de böyle bir şey olsa dolardan çok gündem olurdu...

100. yıldan sonraki sene olan kötü gidiş sonrası da Serdar Bilgili sinirlenip aniden bırakınca tüpçü ile yıllarca başarıdan başarıya koştular. Darası bu döneme. :asd:

Üst Alt