Beşiktas ŞL'de ne yapar ? - Sayfa 11 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Beşiktas ŞL'de ne yapar ?

Cevap: Beşiktas ŞL'de ne yapar ?

Büyük ihtimal sonuncu olup elenirler gruptan :D ya da biraz şansları varsa grupta kolay bir rakip olur da 3. bitirirler :D

Fenerbahçe olunca rezil olmalarına gönlüm el veriyor ama bjk olunca ülke adına 5 den fazla yemezler inş :D

bejeke yönetimi yattılar sadece şampiyonluk kutladılar.ben bunların başka bir şey yaptığını görmedim. almanya da küme düşenmemeye oynayan takımlardan oyuncular almalar, gitme isteyen teknik adamı ikna etmeler, rakiplerin transferleri karşısında ne yapacağını şaşırıp nihatı geri getirmeler falan

10,5 diye tutturmalar, 11,5 numara sevdasına boboyu satmaya çalışıp işi eline yüzüne bulaştırmalar, elinden stoper kaçırıp, dışarı bedavaya giden adamı kiralık almalar falanu filanı uzar bu

nerede profesyonellik hangi akla hizmet yaparsınız bunları

şampiyonluk bi takımı bu kadar bozar. anlaşıldı bu adamların neden ara ara şampiyon oldukları

şmpiyonluk bozuyo bunları

her zamanki gibi ağlayıp sızlayacaklar hakemler hakkında

neyse efendim konu neydi cl de ne mi yapar

bunlarla oynayan terlesinde başka bişi yapmasın yeter

Şampiyonlar Ligi buradaki (ligimizde) beşiktaşa yatalak olan takımlara benzemez orda bakalım kim yatacak beşiktaşa manu 9dan aşağı atmaz bence :D :D

Ezikler yine puanı düşürüp gelecekler :mad: :mad:

maçlara 3 kaleci ve 10 futbolcuyla çıkmalarına uefa izin verirse üçüncülük kesin. yoksa süzgeç olurlar(cska maçı hariç)

Üst Alt