Beşiktas ŞL'de ne yapar ? - Sayfa 12 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Beşiktas ŞL'de ne yapar ?

Cevap: Beşiktas ŞL'de ne yapar ?

Çok erken konuşmuşuz. :)

Beşiktaş'a Allah sabırlar versin diyorum, zira Wolfsburg çıkmasa bir nebze şansları vardı.

CSKA mı ? Bu oyunla çok zor.

isin kötü tarafi ingiliz takimi gelmesi Manchester Liverpool bunlara 8 attiysa bu rekoru egale etmeliyiz diye abanicaktir old trafford da

Buraya yazıyorum Man.U.'dan 0 puan, CSK'dan 3 puan, Wolfsburg'dan 1 puan, toplamda 4 puanla sonuncu olur.

Manchester dan Old Trafford da fark yemeden dönerlerse bence Beşiktaşlılar daha bi şey istemesinler:D:D

o maçın nası bir atmosferde oynanıcağına bağlı aslında herşey,gçn yıl lıverpool için çıkışa geçiş maçıydı kazanmaktan başka hiçbirşeyleri yoktu ve kaçınılmaz son geldi feci bir şekilde:)bjk ın fikstürü bana çok kötü geldi,en iyi ihtimalle 3.olabilirler daha fazlasıda olamaz

CSKA ile 3ncülük için belki çekişir diyeceğim ama Mustafa Hocanın basit hesaplar burada tutmaz, 2-3 puanda bile kalabilirler.

biraz mantıklı düşününce bence bu gruptan beşiktaş cıkabilir derim..Cska türk takımlarının sevdiği bi takım fenerbahce 2 macta 4 puan alabilmişti beşiktaşta alabilir diyorum..(4)

wolfsburg iyi takım kaliteli bi kadro ama magaht'ın gidişi onları kötü etkiledi en az 3 düşünüyorum inönüdeki mactan..(3)

man utd macından cok umutlu olmadıgımız kesin ama inönü atmosferinde beşiktaş,8 tane yediği liverpool u yenmişti burdanda en az 1 puan alabiiliceğini düşünüyorum beşiktaş'ın..(1)

yani 8 puanla bu gruptan beşiktaş benim gözümde cıkabilir..egerki cıkamıyorsa bu gruptan diğerlerinden hiç cıkamazdı bence..

Ben Beşiktaş'ın çıkacağını hatta Manchester United maçlarında iyi skorlar alacağını düşünyorum.

Beşiktaş'ın "çok sağlam savunmasını" da görmüş olucaz :D

- de kalır averaj tahminimce. CSKA ile 3.lük mücadelesi verir.

Üst Alt