Beşiktas ŞL'de ne yapar ? - Sayfa 13 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Beşiktas ŞL'de ne yapar ?

Cevap: Beşiktas ŞL'de ne yapar ?

Manchester içerde dışarda tokatlar, Cska ve Wolfsburgdan maksimum 4 puan alırlar ve Mustafa Denizli şutlanır...

Bence yine yanlış transfer politikalarının kurbanı olacaklar :D Mustafa Denizli'yi gönderirlerse kendileri kaybederler. Yönetimin değişmesi lazım.

2.olacaklar.CSKA'da en büyük silah Wagner gitti vede Zico'nun gönderilip gönderilmemesi gündemde.Gönderirlerse yeni hocanın takımı tanıma ,sistemini oturtma süresi var.Gönderilmese Zico'nun aklı karışık olacak.Wolfsburg ise henüz yeni teknik direktörü ile uyum yakalayamadı.Vede ilk defa şampiyonlar liginde oynayacaklar.Çok heyecanlanacaklar.Beşiktaş bir üst tura yükselir.Ama deplasman fobilerini yenmeleri gerekiyor.

Bjk'nin Şampiyonlar Ligi'nde Süper Lig'dekinden daha başarılı maçlar çıkaracağına inanıyorum. Defansif tarzda oyuncularla oynuyorlar. Orta sahanın ortası tam bir kapanan takım orta sahası. (ernst, fink) Aynı şekilde hücumcuları da kontraatak topçuları. (nihat, holosko, hatta bobo) Bu tarz oyun anlayışıyla belki kendisiyle denk hatta daha güçlü takımlara karşı bir şeyler yapabilir bjk takımı. Ayrıca o lige daha iyi konsantre olacaklarını düşünüyorum. Grupta 2.lik için Wolfsburg ile çekişirler. Cska'ya ben şahsen şans tanımıyorum bu grupta, düşüş içinde CSKA.

Beşiktaş-Manchester United 0-0

Cska-Beşiktaş 1-1

Wolfsburg-Beşiktaş 0-0

Beşiktaş-Wolsfburg 0-0

Beşiktas-Cska 1-0

Manchester United-Beşiktaş 3-0

8 puanla 2. yada 3. olurlar

Yanıda federasyonun hakemleri olmadığı için kepaze olup gelir.United deplasmanında ise yine tarih yazmalarını bekliyorum.

Bu kadroyla gruptan çıkmaları imkansız her maç fark yiyerek Türkiye'yi küçük düşürmesinler yeter.

valla tecavüzcü coşkun un yaptığı eyleme uğrar bol bol

bjk: senin işin bitti mi

man u: biraz daha var

bjk:sıradaki gelsin :D:D:D

78059787mi5.png

Üst Alt