Beşiktaş yönetim kurulundan sert açıklama - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Beşiktaş yönetim kurulundan sert açıklama

Cevap: Beşiktaş yönetim kurulundan sert açıklama

sahadaki onurlu furbolcular olmasa hem taraftar olarak hem de yönetim olarak bi tane adam gibi dik duran yoktu...anadoludan başka şampıyon çıkmasın saçmalığyla yenilsek ne olur modundaydı herkes...ama ilahi adalet...fener maçından sonra ts forumlarında bı tane sevinen adam görmedım.hadı bakalım uğraşın şimdi fenerle

Acil bi göz doktoruna gidin umarım sorun gözdedir aksini düşünmek bile istemiyorum . Daha çok üzülürüm adınıza .

Forumlara bakmak yerine Televizyonlara baksaydınız da Trabzon'daki şampiyon olmuş gibi kutlamaları görürdünüz .

Yönetimden dik duran yokmuş hadi canım . O oyuncular kimin oyuncuları :)

Başkaları ile karıştırmayın bizi !

Acil bi göz doktoruna gidin umarım sorun gözdedir aksini düşünmek bile istemiyorum . Daha çok üzülürüm adınıza .

Forumlara bakmak yerine Televizyonlara baksaydınız da Trabzon'daki şampiyon olmuş gibi kutlamaları görürdünüz .

Yönetimden dik duran yokmuş hadi canım . O oyuncular kimin oyuncuları :)

Başkaları ile karıştırmayın bizi !

ben kendım doktorum sağol tavsıyen ıçın meslek gereğı ınsan psıkolojısını ıyı bılırım neyın ne olduğu çok açıktı...sadrı şenerın geçen seneler azız ıçın söyledıklerıyle şu ankıler ne kadar tutarsız dı mı? kısacası baktılar kı ağlamayana meme yok trabzon da kuralına göre oynama ıstedı...ama çapının buna yeteceğını sanmam...göreceğz!

SAhaya beraberlik için çıkan hakem neden her iki tarafın da golünü penaltısını es geçsin ki . İkisini de verince yine berabere olmuyo mu :D

beşiktaşın orda golünü verse trabzon zor çevirirdi ve berabere kalınması zorlaşırdı trabzonun orda penaltısı verilseydi beşiktaş çeviremezdi sonuçta trabzon kazandı ve istedikleri olmadı

ilk 6 da olsaydık belki bizde çıkışırdık.. ama sağolsunlar anadolu kulüpleri gibi yönetildiğimiz için hiç bişey diyemiyoruz..

Ya olayda bir tezat yok mu? Sadri Şener kendi haklarının yendiğinden bahsediyor, aynı maç için Yıldırım Demirören kendi haklarının yendiğinden bahsediyor ama aynı zamanda Fenerbahçe'ye karşı ikiside birbirini destekliyor. Mantığım almadı bu işi.

Haftaya bu itirazları yapan klüblerin lehine 1'er penaltı verilir ve olay tatlıya bağlanır.

Fakat Tren çoktan kaçtı bu büyük oyunu başından göremediler şimdi çok geç artık Feneri şampiyon yapıcaklar.

Ayrıca bu Mahmut Özgener dene kıl kuyruğuda bu itirazı yapan yöneticiler seçti

Ya olayda bir tezat yok mu? Sadri Şener kendi haklarının yendiğinden bahsediyor, aynı maç için Yıldırım Demirören kendi haklarının yendiğinden bahsediyor ama aynı zamanda Fenerbahçe'ye karşı ikiside birbirini destekliyor. Mantığım almadı bu işi.

dostum şöle şımdı bjk fenerden nefret edıyo ts fenerı normalde sevıyo ama bu senelık sevmıyo çunku ışın ucu kendılerıne dokundu gençlerbırlığı kımı sevıyo bılmıyorum ama fenerı sevmedığı aşıkar zıra kım sevıyo kı? bjk fener yuzunden tarıhte ılk kez rakıbımızın de bızım de hakkımızı yedınız maçı beraberlığe götürmek ıstednız gıbı ılgınç bı açıklama yapıyo ama federasyon fenerı şampıyon yapmak ıstese bjk nın nıye hakkını yesın? verır o ofsayt denılen golu bjk ha 3 puan almış ha almamış? saçmalık.ha nerde kalmıştık gs bjk yı sevmez gençlerbırlığı umrunda olmaz ts yı sever ama fenerden tabı kı nefret eder ama kendı ıçınde zaten savaş halınde ve bı ıddası yok o yuzden bı tavır alacak mı merak konusu....herkes fenerı şey etmek ıstıyo:D yoksa bjk nın gençlerın umrunda mı ts?

ben kendım doktorum sağol tavsıyen ıçın meslek gereğı ınsan psıkolojısını ıyı bılırım neyın ne olduğu çok açıktı...sadrı şenerın geçen seneler azız ıçın söyledıklerıyle şu ankıler ne kadar tutarsız dı mı? kısacası baktılar kı ağlamayana meme yok trabzon da kuralına göre oynama ıstedı...ama çapının buna yeteceğını sanmam...göreceğz!

Aferin size .

24 yaşında doktor olabilmek ayrı bir başarı zaten .

yesinler birbirlerini beter olsunlar oh dunya varmis birnci olupta bu kadar dusup rezil olacagimza dunyaya 10ncu olmayi yerlerim.

ulan size noluyo ya :D Adnan Polat da açıklama yapsın derhal,TFF yüzünden Adnan Sezgin'i kovmak zorunda kaldım diye :asd:

Hakemler konusunda en çok zarar gören takım biziz. Aksini hiçbir şekilde iddia edemezler ama bizim başkanın da çıkıp konuşacak yüreği yok, ne yapalım artık.

İyi oldu bu çıkşlar, fener maçlarında hakemler daha bir gergin olurlar artık. Haftaya bjk, ts ve gençlere de gönül alırlar. aferin bizim başkan hala uyusun. tabi o kankası adnan sezginin yasını tutuyor hala. adam neredeyse adnan Sezgini galatasarayın üstünde görecek. Ne yapmışsa, ne başarı getirmişse bu Adnansezgin.

Aferin size .

24 yaşında doktor olabilmek ayrı bir başarı zaten .

bunun tartışmasını burda yapmıcam komık olur çunku...17 ye 6 ekleyınce çok olmuyo bıldığım kadarıyla...nese ben fenerın ts den daha fazla hakettığını düşünüyorum şampıyonluğu o yüzden yersız ve saçma çabalar olarak görüyorum bunu..lıgın ılk yarısında ts aleyhıne az hata yapılmadı..ıbb maçında umut a verılen penaltı türk futbol tarıhıne geçmıştı mesela...hak yerını bulur merak etmeyın

bu bjk taraftarına ve klübüne allah akıl ihsan eylesin :asd:

hakem maçı nie berabere bitirmeye çıksın beşiktaşın yenmesi işine geliyordu fenerin. bu kargalar hem mal hemde paranoyak

dünya klübü olmalarının farkedilmesi konusu da ne denli IQ kapasitesine sahip olduklarını gösteriyor :D

helal meslektaşıma,sonuna kadar haklısın renkdaşım

Üst Alt