Beşiktaş'ı Desteklemeye Giden Galatasaraylılar, Tribünden Zorla Çıkarıldı - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Beşiktaş'ı Desteklemeye Giden Galatasaraylılar, Tribünden Zorla Çıkarıldı

lan 2 de 1 bilmem nerenin 50 sene gerisindeyiz mevzusunu açmayın

90 lı yıllarda avrupa nın göbeğinde bosna hersek te 100 000 insan katledilirken seyreden şerefsizlerle kıyaslamayın

şeetirmeyin medeniyetinizi

Sevgili mustafa ,bu arkadaslara bu konuda laf anlatamazsin . bosuna cabaliyorsun .. seni anliyorum , ayni kafadayiz ama yok olmuyor , malesef bu donusum er gec olacak ama cok yavas olacak

diyorlar ya avrupayi 50 sene geriden takip ediyoruz diye , dogru .. muhtemelen 2030 larda bu isler bizde , 2080 lerde de arap ulkelerinde afrikada filan anca duzelir

tabi o senelerde avrupadaki anlayisi kabullenmemiz icin de bizim ulkenin 2080 leri beklemesi gerekecektir

avrupada da bu tip sapkin dusunceler eskiden vardi , onlar bu degisimi erken hallettiler , sira bizim gibi dogu ulkelerine geliyor yavas yavas .. bir gun olacak .. ama bu fikrin ne kadar uygulanabilir oldugu forumda yazilanlardan zaten goz onunde , bosuna yorma kendini

Bam tellerine dokunmadan sakin bir şekilde fikirlerimizi anlatalım. Bıkmadan usanmadan doğruları yazmaktan çekinmemek gerek. Dediğine şu yönde katılmıyorum bu dönüşüm olmayacak. Bizim düşüncemiz en doğru en insani düşünce ama ütopya. Tıpkı dünyada savaşın bitmesini istemek, ırkçılığın son bulmasını dilemek gibi.

Öyle tepki vermemeleri çok normal ezeli rekabet bu
Ben hiç bi avrupa maçında olympiakos taraftarının pana yı desteklediğini hatırlamıyorum
İnter taraftarı milan'ı
Arsenal taraftarı manchester'ı
Rekabet olan takımlar birbirlerini avrupa'da niye desteklesin en ufak örneği mi var bunun

TapaTalK

Avrupa basınını takip etmiyorum. Kimbilir belki vardır. Belki de yoktur. Ben bilmiyorum. Avrupa'dan bize ne! Biz kendimize bakalım. Avrupa'ya örnek olalım. Yukarıda Sinan Bilgin'e söylediğim gibi; Ütopya...

iste bunu anlayabilmek icin medeni avrupa devletlerinin sokaklarinda diledigin seyi giyme ozgurlugunun takimlarla kisitlanamadigini gormek yasamak gerekiyor

dunyanin bazi yerleri oyle , bazi yerleri boyle ... demistim ,secim sizin ..

Ben diğer takım taraftarların benim stadımda,kendi takımlarının formalarını giyip cirit atacakları kadar özgür bir ortam istemiyorum seçimim bu.

Daha once kadina siddeti savunan, zihni orta cagda kalmis zat gelmis burda kendince insanlik medeniyet kasiyor. Yallah basaksehir forumlarina.

Bam tellerine dokunmadan sakin bir şekilde fikirlerimizi anlatalım. Bıkmadan usanmadan doğruları yazmaktan çekinmemek gerek. Dediğine şu yönde katılmıyorum bu dönüşüm olmayacak. Bizim düşüncemiz en doğru en insani düşünce ama ütopya. Tıpkı dünyada savaşın bitmesini istemek, ırkçılığın son bulmasını dilemek gibi.

Avrupa basınını takip etmiyorum. Kimbilir belki vardır. Belki de yoktur. Ben bilmiyorum. Avrupa'dan bize ne! Biz kendimize bakalım. Avrupa'ya örnek olalım. Yukarıda Sinan Bilgin'e söylediğim gibi; Ütopya...
Öyle bişey olmaz

Neden rakibin prestij kazanırken onu destekleme ihtiyacı duyar insan?

Hayır milli takım tamam da ezeli rakibini niye destekliyo Türk insanı onu anlamıyorum?

Hiç bir yerde örneği yok bunun yahu
Real formalı adam barcayı avrupa da desteklemiş mi ne alakası var bunun modernlikle filan
Yanlış düşünüyosun

TapaTalK

En son yapmis oldugumuz duyuruyu gormeyenler icin:

Değerli Üyelerimiz,

Forum üyelerinin birbirlerine başka takımı tutuyorsun iması, tartışmaları başka bir boyuta getiren bir hal aldı. Forumda şüphelendiğiniz üyeler varsa raporla butonunu kullanarak bize bildirmeniz en doğrusudur. H
esaplar incelendikten sonra onay verilmektedir ancak yeni gelen her üyeye kuş, tinerci, karga gibi sözler söyleyerek içlerindeki gerçek Galatasaraylılara'da hakaret edilmektedir. Yönetim olarak gerekli kontrolleri bize bırakın, biz yapalım.

Forum kurallarımızca
provokasyon amaçlı bu tip gönderilerde bulunmak ve kasıtlı olarak huzursuzluk çıkarmaya çalışmak yasaktır. Bu söylemlere devam eden üyelerimiz çeşitli cezalar alabilir.

GSCimbom Yönetimi

SM-N920I cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Öyle bişey olmaz

Neden rakibin prestij kazanırken onu destekleme ihtiyacı duyar insan?

Hayır milli takım tamam da ezeli rakibini niye destekliyo Türk insanı onu anlamıyorum?

Hiç bir yerde örneği yok bunun yahu
Real formalı adam barcayı avrupa da desteklemiş mi ne alakası var bunun modernlikle filan
Yanlış düşünüyosun

TapaTalK

Düşüncene saygı duyuyorum. Yalnız ben destekleme olarak belirtmedim. Seyirci olarak söyledim. Ayrıca modernlik de demedim. Medeniyet olarak düşünüyorum. Farklı renklerdeki taraftarı evinde dövmemek medeniyettir.

Düşüncene saygı duyuyorum. Yalnız ben destekleme olarak belirtmedim. Seyirci olarak söyledim. Ayrıca modernlik de demedim. Medeniyet olarak düşünüyorum. Farklı renklerdeki taraftarı evinde dövmemek medeniyettir.

Bu dünya'nın her yerinde böyledir
Roma forması giyip lazio'yu seyirci olarak bile izlemeye gidemezsin örnekler çoğaltılabilir

Medeniyet içine böyle şeyler girmez, futbol bu, takımlar taraftarlar rekabet şampiyonluk var
Ezeli rekabet tüm dünya da böyledir

TapaTalK

Futbolda medeniyet diye bir şey yoktur. Avrupa'nın en medeniyetli ülkelerinde bile saçma sapan futbol terörü oluyor

Eğitim ve denetim şart

Bu dünya'nın her yerinde böyledir
Roma forması giyip lazio'yu seyirci olarak bile izlemeye gidemezsin örnekler çoğaltılabilir

Medeniyet içine böyle şeyler girmez, futbol bu, takımlar taraftarlar rekabet şampiyonluk var
Ezeli rekabet tüm dünya da böyledir

TapaTalK

Hocam akşam maçları dikkatlice izleyeceğim. Farklı bir renk görürsem yakarım burayı haberin olsun :asd22:

Eksi butonu Osman'a yaradı, çok efektif kullanıyor ders veriyor adeta. O güzelim tuşu saçma sapan kulananlara tek tek göstermek lazım.

hangi maca gittigim beni ilgilendirir , fb nin de bjk nin de , basaksehirin de macina gidiyorum .. hatta basaksehir kombinem de var ... bir kac ay evvel united - ajax finaline de gittim , gecen hafta bodrumspor - gaziantep belediye turkiye kupasi macina da

basketbol turnuvasina da gittim hem de her gun , eskisehir antalya ve konyada milli maclara da

kime ne !?

kendine gel artık

kime ne de ne demek

Yorumları okudum GALATASARAYLIĞIMDAN soğudum , insanlığımdan soğudum sizler nasıl insanlarsınız lan iyi olmuş diyorsunuz ben arkadaşım ile maça gidemez miyim istediğim formayı giyip ? O insanlar mı sizi rahatsız etti yok reklam bilmem ne diyorsunuz yemin ederim şaka gibisiniz. Bazen diyorum bu insanlar gerçekten yaşıyor mu ? O yorumları yapanlar gerçekten koyunsunuz görüşünüze felan saygılı değilim insan olduğunuzu bile düşünmüyorum.

Neymiş Galatasaray formasının üstüne atkı takmış çakma Galatasaraylıymış, ulan andaval sen kimsin de kimin takımı desteklediğini sorguluyorsun !

Sen sevmiyorsun diye o adamlar şampiyonalar ligi maçına gidemeyecek mi istediği kıyafetle.

Ben de diyorum böyle insanlar hala kaldı mı diyorum da varmış , kahvede izlersin evde izlersin mekanlar da izlersin ama stadda olmaz neden olmuyor anana mı sövüyor orada o adamlar !

Seni desteklemeye gelmiş işte Türk takımı olarak ve gönlünde ki takımın formasını giyerek hemde.

Cesaret felan değil bu olması gereken doğal birşey umarım o iyi olmuş diyen insanların ailelerinden birilerine aynı duruma düşerler bi gün başka yerde sırf Galatasaray forması giydi diye tacize uğrarlar o zaman gelirler burada saydırırdılar ama insan değilsiniz diye !!

Fanatik taraftar derler bide kendilerine böyle tipler ulan sizin fanatik olsanız ne olur ilk önce beyninizi kullanmayı öğrenin insan gibi yaşamayı öğrenin!

Onları kovan insanların allah belasını tez vakitte versin gani gani bunları savunan ve bu mantıkta ki insanların da aynı durum başlarına gelsin ki anlasınlar .

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Buraya gelip, bizimle alakası olmayan bir maça, Galatasaray forması ile giden bu iki dünyadan bir haber ilgi budalasının konusunda, tepeden bakarak, yada yazdığı uzun mesajın içine gizleyerek hakaret eden arkadaşlara ilk önce o lüzumsuz kelam ve hakaretlerini açmadan ambalajı ile iade ediyorum. Bir gün içinde altı yaşında bir çocuğun pompalı tüfekle öldürüldüğü, beş yaşında bir çocuğunda altına kaçırıyor diye feci işkencelere maruz kaldığı bir ülkeden bahsediyoruz. Bu yüzden, gidin bu önemsiz, ülkenin gerçeklerinden uzak iki budalanın konusu üzerinden millete ettiğiniz hakaretleri ve yakıştırmaları boş bir kola şişesinin içine üfleyin.

MHA-L29 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Desteklemeye gideceksen de formasız gidersin, bu gereksiz şovdan ve GS armasını küçük düşürmekten başka bir şey olmamış

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorumları okudum GALATASARAYLIĞIMDAN soğudum , insanlığımdan soğudum sizler nasıl insanlarsınız lan iyi olmuş diyorsunuz ben arkadaşım ile maça gidemez miyim istediğim formayı giyip ? O insanlar mı sizi rahatsız etti yok reklam bilmem ne diyorsunuz yemin ederim şaka gibisiniz. Bazen diyorum bu insanlar gerçekten yaşıyor mu ? O yorumları yapanlar gerçekten koyunsunuz görüşünüze felan saygılı değilim insan olduğunuzu bile düşünmüyorum.

Neymiş Galatasaray formasının üstüne atkı takmış çakma Galatasaraylıymış, ulan andaval sen kimsin de kimin takımı desteklediğini sorguluyorsun !

Sen sevmiyorsun diye o adamlar şampiyonalar ligi maçına gidemeyecek mi istediği kıyafetle.

Ben de diyorum böyle insanlar hala kaldı mı diyorum da varmış , kahvede izlersin evde izlersin mekanlar da izlersin ama stadda olmaz neden olmuyor anana mı sövüyor orada o adamlar !

Seni desteklemeye gelmiş işte Türk takımı olarak ve gönlünde ki takımın formasını giyerek hemde.

Cesaret felan değil bu olması gereken doğal birşey umarım o iyi olmuş diyen insanların ailelerinden birilerine aynı duruma düşerler bi gün başka yerde sırf Galatasaray forması giydi diye tacize uğrarlar o zaman gelirler burada saydırırdılar ama insan değilsiniz diye !!

Fanatik taraftar derler bide kendilerine böyle tipler ulan sizin fanatik olsanız ne olur ilk önce beyninizi kullanmayı öğrenin insan gibi yaşamayı öğrenin!

Onları kovan insanların allah belasını tez vakitte versin gani gani bunları savunan ve bu mantıkta ki insanların da aynı durum başlarına gelsin ki anlasınlar .

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

1- bjk taraftarı sence tinerci değil mi?
2- tinerci taraftarın arasında maç izlemek doğru mu?

Üst Alt