Beşiktaş'ı Desteklemeye Giden Galatasaraylılar, Tribünden Zorla Çıkarıldı - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Beşiktaş'ı Desteklemeye Giden Galatasaraylılar, Tribünden Zorla Çıkarıldı

alex-aziz-yildirim-alkis-350x240.png
Aziz diye yazilir, ADAM diye okunur.

o zaman forma giymeden gitsin kendini tatmin etsin,Galatasaray ı neden karıştırıyorlar

Bu tartışılır. Adamlar Beşiktaş atkısı da takmış, forma da giyinmiş. Neyse hocam. Bu taraftarlık durumu özellikle bizim ülkede din konusu gibidir, milliyetçilik gibidir. Tartışılmaz, sorgulanmaz geleneklerin değiştirilmesi neredeyse imkansızdır.

Devrim cesurların yapacağı iştir. Bu tip olaylar olmadıkça renkler yan yana gelemeyecektir. Formalar büyük bir mesajdır. Türkiye'ye dünyaya verilecek güzel bir mesajdır. "Biz rakip de olsak beraber maç seyredecek medeniyete sahibiz" demektir. Bu olay aslında iyi ki olmuş. Böylece bugün bunu tartışıyoruz. Bir daha bunu yapmaya cesaret edemezler. Üstüne keşke o adamların üstünü çıkaranlara dava açılsa...
YouTube

Ne isiniz var .... bjk tribunlerinde. Ulan nerde yaşıyor bu herifler çözemedim. Hadi diyelim birsey demediler GS a küfür ettiklerinde eşlik mi edecektiniz sivri zekalilar

Şov peşinde koşan gerizekalılar bunların ne Galatasaray'ı düşündüğü ne de Beşiktaş'ı gerçekten desteklemeye gittiği yok popülerlik çabasına düşmüş ergenler

senin ne bok isin var fener maçinda sakami bu

hangi maca gittigim beni ilgilendirir , fb nin de bjk nin de , basaksehirin de macina gidiyorum .. hatta basaksehir kombinem de var ... bir kac ay evvel united - ajax finaline de gittim , gecen hafta bodrumspor - gaziantep belediye turkiye kupasi macina da

basketbol turnuvasina da gittim hem de her gun , eskisehir antalya ve konyada milli maclara da

kime ne !?

Herkes istediği formayı istediği zaman istediği yerde giyecekse orasının Beşiktaş buranın Galatasaray olmasının ne anlamı var.

iste bunu anlayabilmek icin medeni avrupa devletlerinin sokaklarinda diledigin seyi giyme ozgurlugunun takimlarla kisitlanamadigini gormek yasamak gerekiyor

dunyanin bazi yerleri oyle , bazi yerleri boyle ... demistim ,secim sizin ..

Sorum olacak. Çok merak ediyorum:

Bu arkadaşlar Galatasaray formasıyla değil de Antalyaspor, Adanademirspor, Karabükspor vs. gibi formalardan biriyle gitselerdi bunlar olacak mıydı ve sizler böyle tepki gösterecek miydiniz?

Saygılar.

Bu arkadaşlar Galatasaray formasıyla değil de Antalyaspor, Adanademirspor, Karabükspor vs. gibi formalardan biriyle gitselerdi bunlar olacak mıydı ve sizler böyle tepki gösterecek miydiniz?

Saygılar.

Sevgili mustafa ,bu arkadaslara bu konuda laf anlatamazsin . bosuna cabaliyorsun .. seni anliyorum , ayni kafadayiz ama yok olmuyor , malesef bu donusum er gec olacak ama cok yavas olacak

diyorlar ya avrupayi 50 sene geriden takip ediyoruz diye , dogru .. muhtemelen 2030 larda bu isler bizde , 2080 lerde de arap ulkelerinde afrikada filan anca duzelir

tabi o senelerde avrupadaki anlayisi kabullenmemiz icin de bizim ulkenin 2080 leri beklemesi gerekecektir

avrupada da bu tip sapkin dusunceler eskiden vardi , onlar bu degisimi erken hallettiler , sira bizim gibi dogu ulkelerine geliyor yavas yavas .. bir gun olacak .. ama bu fikrin ne kadar uygulanabilir oldugu forumda yazilanlardan zaten goz onunde , bosuna yorma kendini

Saygılar.
Öyle tepki vermemeleri çok normal ezeli rekabet bu
Ben hiç bi avrupa maçında olympiakos taraftarının pana yı desteklediğini hatırlamıyorum
İnter taraftarı milan'ı
Arsenal taraftarı manchester'ı
Rekabet olan takımlar birbirlerini avrupa'da niye desteklesin en ufak örneği mi var bunun

TapaTalK

hangi maca gittigim beni ilgilendirir , fb nin de bjk nin de , basaksehirin de macina gidiyorum .. hatta basaksehir kombinem de var ... bir kac ay evvel united - ajax finaline de gittim , gecen hafta bodrumspor - gaziantep belediye turkiye kupasi macina da

basketbol turnuvasina da gittim hem de her gun , eskisehir antalya ve konyada milli maclara da

kime ne !?
nasil kime ne

sen git fb bjk stadinda cirit at

sonra gel bizden kombine al

yok ya senin anan guzelmi kardes /erman toroglu

Üst Alt