Beşiktaş'ı Desteklemeye Giden Galatasaraylılar, Tribünden Zorla Çıkarıldı - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Beşiktaş'ı Desteklemeye Giden Galatasaraylılar, Tribünden Zorla Çıkarıldı

İyi olmuş. Dayak yemediklerine şükretsinler. Ne işin var Galatasaray forması ile gidip destek olmaya falan gereksiz popülist hareketler başka bir şey değil.

hayal edilen: 2 Galatasaray taraftarı Avrupa mücedelesinde Beşiktaş'ı destekleyerek Fair Play örneği oldular. ( 5.000 retwweet, 52.000 beğeni, 1.500 yorum)

Gladbach'ı destekleyenler?
afff77a9046ca2e47ad741b32f4d82f6.jpg

sent via GSC

Türk takimi diye bu mallari desteklemek hadi neysede formayi neden giyiyorsun...cocukta degil bunlar essek gibi adamlar tuhaf yaeni

Bakin , benim bir arkadasim var . Bu adam 4-5 senedir benle kombine alan bir adam . 2 senedir hem gs hem bjk kombinesi aliyor , hem de gs kombinesini ortak almis durumda , yani 3-4 buyuk maca kendi gidecek , oteki kucuk takimlarla maclara ortak aldigi kisi gidecek

mesela sizin dediklerinize benzer seyleri ben de soyluyorum , carsida , kazanda surada burada tezahuratlar , kendi tuttugun takima donunce rahatsiz olmuyor musun , mesela ben orada barinamam , gs ye kufur edilen yerler var , bir kac kez gittim , fb de develi , bjk de bazi mekanlar .. ben oralara bjk maci oldugunda girmem .. ama adam giriyor

mesela bu bana ters , ama kufur edildigi icin ters .. yoksa otururum beni rahatsiz da etmez

fakat bu bahsettigim adam , gs bjk macina geldi , adamin ettigi kufrun haddi hesabi yok hakeme ,rakibe .... boyle bir adam

boyle tonla adam var ... fb strum macina gidecektim , yahu 3 fenerli arkadasin 1 ini bile ikna edemedim ,gelmediler , ben gs li halimle gittim

demem o ki herkes farkli dusunur farkli davranir , ,burada kirmizi cizgi kanunen yasak olan seyleri yapmamak , savunmamaktir ...
senin ne bok isin var fener maçinda sakami bu

Şu takım tutma olayını ne ciddiye alıyorsunuz lan isterseler don-gömlek giderler size ne? Bence de gitmeselermiş iyi olurmuş çünkü bu adamların taraftar profili gerçekten ağır derecede holigan tinercilerden oluşuyor. Maç günleri Beşiktaşa giderseniz gerçekten tinerci lafının gram abartı olmadığını anlarsınız. 100 kişiden 90'ını yolda görseniz karşıya geçersiniz mk.

Devrim cesurların yapacağı iştir. Bu tip olaylar olmadıkça renkler yan yana gelemeyecektir. Formalar büyük bir mesajdır. Türkiye'ye dünyaya verilecek güzel bir mesajdır. "Biz rakip de olsak beraber maç seyredecek medeniyete sahibiz" demektir. Bu olay aslında iyi ki olmuş. Böylece bugün bunu tartışıyoruz. Bir daha bunu yapmaya cesaret edemezler. Üstüne keşke o adamların üstünü çıkaranlara dava açılsa...

Halk desteği olmadan yapılan iş devrim değil, ego tatminidir... Anarşist olarak toplumsal tabanı desteklersin fakat, toplumsal destek olmayan her konu kişilerin kendi fikirlerini diğer halka dikta ettirmesidir. Bunun sonunda da faşizm kaçınılmazdır. Kimsenin desteklemediği bir olayı ateşlemek kan ve gözyaşı getirir. Bunun sonunda da bitmek tükenmek bilmeyen ayrışmış toplum demektir. Toplumsal destek burada Milli takımda buluşuyor. Sosyolojik açıdan daha da derin konular var ama yeri burası değil...Neyse yani saçma sapan bir tartışmanın içine giriyor olay :D

Halk desteği olmadan yapılan iş devrim değil, ego tatminidir... Anarşist olarak toplumsal tabanı desteklersin fakat, toplumsal destek olmayan her konu kişilerin kendi fikirlerini diğer halka dikta ettirmesidir. Bunun sonunda da faşizm kaçınılmazdır. Kimsenin desteklemediği bir olayı ateşlemek kan ve gözyaşı getirir. Bunun sonunda da bitmek tükenmek bilmeyen ayrışmış toplum demektir. Toplumsal destek burada Milli takımda buluşuyor. Sosyolojik açıdan daha da derin konular var ama yeri burası değil...Neyse yani saçma sapan bir tartışmanın içine giriyor olay :D

Konu evet kayıyor ama bu yazdıklarınıza karşılık şunu söylemek istiyorum. Türk toplumu ikiyüzlünün tekidir. Herkes özelinde bu görüntüye karşı geliyor; ama toplum önünde herkes bu görüntülerin yanlış olduğuna dikkat çeker. Herkes "yakışmıyor" diyecektir. Kimsenin "oh olsun keşke daha beter olsaydı" diyeceğini düşünmüyorum. Bugün spor medyasındaki magandalar bile bunu eleştirdi. İçlerinden "gerizekalı bu adamlar" dediklerine eminim.

Son düzenleme:
Konu evet kayıyor ama bu yazdıklarınıza karşılık şunu söylemek istiyorum. Türk toplumu ikiyüzlünün tekidir. Herkes özelinde bu görüntüye karşı geliyor; ama toplum önünde kimse bu görüntülerin yanlış olduğuna dikkat çeker. Herkes "yakışmıyor" diyecektir. Kimsenin "oh olsun keşke daha beter olsaydı" diyeceğini düşünmüyorum. Bugün spor medyasındaki magandalar bile bunu eleştirdi. İçlerinden "gerizekalı bu adamlar" dediklerine eminim.

ama gerizekalılar

bu yabancı takımlarla oynarken Türk takımını destekleme mantığıyla, bu takımlar bizim ,daha çok Türk futbolcu oynamalı mantığı bir yerde birleşiyor,o da milliyetçilik

sporda milliyetçilik kavramı kore ya da sovyet rusya ya özgü kavramlar,bitti o işler

milliyetçi olduğunu düşündüğümüz almanlar da bile dortmund taraftarının yabancı maçlarda bayern i desteklediğini düşünmüyorum

ama gerizekalılar

bu yabancı takımlarla oynarken Türk takımını destekleme mantığıyla, bu takımlar bizim ,daha çok Türk futbolcu oynamalı mantığı bir yerde birleşiyor,o da milliyetçilik

sporda milliyetçilik kavramı kore ya da sovyet rusya ya özgü kavramlar,bitti o işler

milliyetçi olduğunu düşündüğümüz almanlar da bile dortmund taraftarının yabancı maçlarda bayern i desteklediğini düşünmüyorum

Katıldığım bi yorum

Beşiktaş kendi markasını yükseltiyo büyük paralar kazanıyo ama bazı mallar sanki milli maç oynanır mışcasına bjk'yi desteklemeliyiz ülkece diye zırvalıyo.

Takımların ülkeye kazandırdığı puanlar önemli ama kimse bjk'yi desteklemek zorunda filan değil. Zamanın da bu işleri Galatasaray yapıyodu ne oldu kendi stadlarında schalke madrid bayrakları açtılar. Kimse kimseye oynamasın kendi tutuğun takım dışında milli duygular ile karşı rakibi isteyerek desteklemez kimse.

ama gerizekalılar

Futbol seyretmekten haz alan insanlar olamaz mı?

Başlı başına bir hata zaten Şanlı Galatasaray formasını giyip oraya gitmek, holiganlığın olduğunu bilmiyorlar mı bunlar. Kaşınmışlar.

Üst Alt