Beşiktaş'ı Hüsnü Güreli Kurtarmış - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Beşiktaş'ı Hüsnü Güreli Kurtarmış

Cevap: Beşiktaş'ı Hüsnü Güreli Kurtarmış

---şike yapan karısını satar demiş mecnun ,başkasının emeğini çalan kul hakkı yiyen,şikeye müsade eden,ona göz yuman,emek hırsızlarına yol verende gitsin mecnun odyakmazın dediğini yapsın...

--Bu kara leke ömür boyu yüzünüzde kalacak,.nasıl bir düzen bu arkadaş,o göksel gümüşdağ 5 parası yokken sırf yalakalık yaparak cemaat işlerinden floryada yata kalka onun bunun kçında dolaşarak bir yerlere nasıl gelir anlayamıyorum..bunu onu 15 senedir tanıdğım için söyliyorum....

Sitenin girişine falan koyun bu videoyu. Diğer Galatasaray forumlarına falan da yayın. Herkes paylaşsın bir yerlerde.

Feneri de MAA kurtardı oh ne güzel kurtaran kurtana can kurtaran timi gibi mübarek :eek:

Bizim yönetiminde görmesi lazım bu videoyu bugün açıklama yapılacakmış buna da değinsinler.

yuh artık bu ne ya adam ciddi ciddi diyor beşiktaşı kurtardık sayemde bu kadar sonuç yok başka kimsede bu ne demek ya bu tam bi skandalll...

Eğer kurtarmayı mantıklı birşekilde Beşiktaş'ın şikeye karışmadıgını transfer görüşmelerinin yanlış anlaşıldığını açıklıyorsa sorun yok ama şikeden kurtardım diyorsada iyikide bu video açığıa çıkmış kimse Beşiktaş'ın adını lekeyemez,suçlu suçunu çekmeli!

--merak ettiğim bu kadar sonuç başka kimsede yok derken fb daha mı azını yapmış

Bu vidyonun tartısılması lazım,Bütün spor proglarına cıkması lazım,Uefaya gönderilmeli didik edilmeli adam resmen kurtardık diyor ya yok böle birsey

Eğer kurtarmayı mantıklı birşekilde Beşiktaş'ın şikeye karışmadıgını transfer görüşmelerinin yanlış anlaşıldığını açıklıyorsa sorun yok ama şikeden kurtardım diyorsada iyikide bu video açığıa çıkmış kimse Beşiktaş'ın adını lekeyemez,suçlu suçunu çekmeli!

Oradan biri de "başka kimse de yok ki bu kadar sonuç" diyor.

--O karara imza atanlar,atmaya zorlayanlar hepsi şerefsizdir...ayıp lan hiç mi utanmanız yok.ahlaksız ahlaksız dolaşıyonuz ortalıkta..bjk nin neden tşk ettiği belli

Sadece sabah yazdığım şiiri tekrar yazıyorum MAA bulmuş yanına yardakçıyı fenerasyonu Abdesthaneye çevirmiş. Kimden ne ses çıktığı belli değil. MAA istifa.

Şimdi rahmetli Neyzen olsa sana derdiki

Be hey Dürzü.

Basmışsın odada karını, dersinki kanıtım yok,

Adam olmak yürek ister, boş lafa karnımız tok

Diyorsunki beceremem, becereni neyleyim,

Senin Ahlak anlayışının insafını SSeveyim.

Beklettin bizi, ha bugün ha yarın diye

Senin gibi kıvırtmaz oryantal lube bile

Hak Hukuk, Adalet geçmiş olsun ne deyim,

Demişsinki karı benim , mümkün değil söz etmem,

elleyende bişey değil , ama küfür ettirmem

Sizin yapacağınız işin ortasına edeyim,

Şimdi Ligler başlasın, oynansın 14 hafta

mahkeme açıklansın kanıtlarda ortada,

Mazlumun hakkı yenmiş yapanlarsa sefada

Senin gibi dingilin hayatını Seveyim,

Seni başkan yapanın...

olabilir dicemde bukara sonuç başka kimsede yok derken ne demek isteniyor?

Üst Alt