beşiktaş'ın şenol güneş'in evini photoshoplaması | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

beşiktaş'ın şenol güneş'in evini photoshoplaması

ekşi sözlükte görmüş olduğum başlık.

beşiktaş resmi internet sayfasında futbolcuların şenol güneş'i ziyaretinde çekilen fotoğrafları photoshoplamış.

basında yayınlanan fotoğraf

gazete-jpg.20907

linki:

http://tr.beinsports.com/fotogaleri/besiktastan-senol-gunese-ziyaret?pid=2

beşiktaş resmi internet sayfasında yayınlanan fotoğraf

bjk.jpg

link

http://www.bjk.com.tr/media/photos/980X756_15ad9df57d5d20.jpg

Ekli dosyalar

• gazete.jpg
    gazete.jpg
    140.6 KB · Görüntüleme: 548
Son düzenleme:
Alkol icebilir hic bir sorun degil valla, fakat photoshoplayip saklamak nedir ben anlamiyorum bu olayi. Iciyorsan iciyorum de yani ne var bunda. Kimse buna laf atamaz ya.

Alkol şişeleri mi onlar...
Yahu adam verir birkaç bin lirada evine bi bar mar bişeyler yaptırır yaa...
Ne kadar içtiğin miçtiğin önemli değil, ağır misafir alma durumunda olan birisin, gelen gidene lazım olur en azından...

İstediğini içe bilir herif kendi evinde. Üstelik belkide misafirlerine Service amaçlı da bulundura bilir ki buda çok normal bir şey İstanbulda sosyetik ortamında yaşıyorsan.

Fotoshop yaparak ise saklıyoruz bir şeyler diyerek milletin ağzına sakız olursun işte.... Heee bide rte görmesin sakın durumunda da olabilir bunlar tabiki

bazen erdogana kiziliyor ediliyor, hakli olunan durumlar da var ama su resim adamin bir sekilde karsisina ciksa sinirlense hakkidir

kafan güzel mi la senin? adam isterse şişe şişe şarap dizsin evine erdoğan'a ne?

her katildigi programda sigara ve ickiyle ilgili o kadar konusuyor , icmeyin diyor , uyariyor , hatta meseleyi bazen tehdide vardiriyor , sen hala gozune sokar gibi , milyonlarin izledigi bir olayin bas aktorunun evinden icki sisesi goruntusu veriyorsun

haliyle senol gunesin iciyor olma olasiligini guclendiriyor bu goruntu , simdi devletin basindakilerin bu adama bakisini negatif etkilemeyecek mi ?

zaten saklanma cabasi da gec kalinmis bir hamle olarak benim dediklerimi destekliyor ...

Üst Alt