beşiktaş'ın şenol güneş'in evini photoshoplaması - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

beşiktaş'ın şenol güneş'in evini photoshoplaması

nasil ne var ? onlar sut veya soda sisesi degil , ALKOL iceren siseler ...
Ne yani sinan, bck de çalışıyor diye tiner şişeleri mi olmalıydı yani....

Vehbi koç belgeselinde alkol konusunda cevap verirken, 60 lı yaşlarıma kadar ağzıma sürmedim, işyoğunluğu ve çalışma stresinden düzensiz uyku sorunları başlayınca kalp doktorum yatmadan yarım saat falan evvel minik bir sek dublenin sakinlik ve yatıştırıcı etkisiyle uyku rahatlığı sağlayabileğini söyledi. Arasıra sağlıklı bir uyku için yatmadan evvel bi tek duble içtiğim oluyor.
Sağlık için doktor tavsiyesi, günahı varsa da Allah affetsin demişti.

Belki Hoca da da benzer durum vardır.. Ama bu konuda abartmak yanlış olur sanırım. Bu yaşına kadar gelmiş ve daha sarhoş olmayı bırak elinde içki kadehi ile görülmemiş birisini, çok da hırpalamamak lazım diye düşünüyorum.

Ne yani sinan, bck de çalışıyor diye tiner şişeleri mi olmalıydı yani....

Vehbi koç belgeselinde alkol konusunda cevap verirken, 60 lı yaşlarıma kadar ağzıma sürmedim, işyoğunluğu ve çalışma stresinden düzensiz uyku sorunları başlayınca kalp doktorum yatmadan yarım saat falan evvel minik bir sek dublenin sakinlik ve yatıştırıcı etkisiyle uyku rahatlığı sağlayabileğini söyledi. Arasıra sağlıklı bir uyku için yatmadan evvel bi tek duble içtiğim oluyor.
Sağlık için doktor tavsiyesi, günahı varsa da Allah affetsin demişti.

Belki Hoca da da benzer durum vardır.. Ama bu konuda abartmak yanlış olur sanırım. Bu yaşına kadar gelmiş ve daha sarhoş olmayı bırak elinde içki kadehi ile görülmemiş birisini, çok da hırpalamamak lazım diye düşünüyorum.

O zaman her konuda filozofluk yapan S.G cikacak bu konuda kamuoyunu rahatlatacak , istemeden boyle bir goruntuyle malzeme oldum , hatadir ozur diliyorum diyecek ...

veya icki icmiyorum , sus amacli orada diyecek ... boyle gorunurse herkes o iciyor diye dusunur

beni ilgilendirmez , bu hiyarliginin cezasini kendisi cekecek . mustehak ... bir konuda tiyatro yaparken baska yerden gercek sekilde enselendi

Sinan Bey alkole karşı olmadığını göstermek için avatarını viski şişesiyle süslemene gerek yoktu. Yaşam tarzınla alkole karşı olmadığını gösteriyorsun. Burada "ben Erdoğan ne hakla kızabilir ki?" diye sormuştum. Verdiğin cevap mantıklı. Sanırım diyorsun ki "yalıyorsan adam akıllı yala ve açık verme" !

O zaman her konuda filozofluk yapan S.G cikacak bu konuda kamuoyunu rahatlatacak , istemeden boyle bir goruntuyle malzeme oldum , hatadir ozur diliyorum diyecek ...

veya icki icmiyorum , sus amacli orada diyecek ... boyle gorunurse herkes o iciyor diye dusunur

Biraz daha düşün istersen bu yazdıklarını.. Yoksa sen mi fazla kaçırdın Blue Label i..
Bu işte zerre günahı ve alakası olmayan SG neden kendini aklamaya çalışsın ki durduk yere.

Ne biçim, ne acayip bi vizyonun ve adalet arama anlayışın var senin.. Fırıldağı çevirenlerin hiç mi suçu yok ...

Sinan Bey alkole karşı olmadığını göstermek için avatarını viski şişesiyle süslemene gerek yoktu. Yaşam tarzınla alkole karşı olmadığını gösteriyorsun. Burada "ben Erdoğan ne hakla kızabilir ki?" diye sormuştum. Verdiğin cevap mantıklı. Sanırım diyorsun ki "yalıyorsan adam akıllı yala ve açık verme" !

ben onu demiyorum , sahsi ozgurlukleri savunup elestirmeyeceksek , suc olmayan herseyi esit gormemiz gerekir .. hasa , senaryo kuruyorum ama senol gunesin takim masoruyle escinsel iliskini resmeden bir ciplak tablo duvarinda asili olsaydi , bu da suc degildi ama ekrana yansidiginda aooow ooow denirdi

ben bu deger yargilarina sahip bir hayat yasamiyorum ama senol gunes degilim ben .. senol gunes isen mazbut olacaksin , icki ile isin olmayaca , isine odaklanacaksin , yoksa bu rezalet bir gun boyle tesadufen resmedilir , saklamak icin photoshop programinin profesyonel versiyonuna bjk kasasindan para verirsin

her katildigi programda sigara ve ickiyle ilgili o kadar konusuyor , icmeyin diyor , uyariyor , hatta meseleyi bazen tehdide vardiriyor , sen hala gozune sokar gibi , milyonlarin izledigi bir olayin bas aktorunun evinden icki sisesi goruntusu veriyorsun

haliyle senol gunesin iciyor olma olasiligini guclendiriyor bu goruntu , simdi devletin basindakilerin bu adama bakisini negatif etkilemeyecek mi ?

zaten saklanma cabasi da gec kalinmis bir hamle olarak benim dediklerimi destekliyor ...

Devlet’in bir kişinin içip içmesine göre insanlık analizi yapması baskı olmaz mı? Bunlara bakıp ADAMLIK ölçüyorsak zaten konuşmaya bile gerek yok üzerine daha fazla.

ne troll u ? ben ne erdogani savunuyorum , ne senolu umursuyorum ... o icki siseleri oradan neden photoshoplanmis bana onu anlatin ,oradan yola devam edelim

ayiplarini ortmek icin degilse niye ?

ben onu demiyorum , sahsi ozgurlukleri savunup elestirmeyeceksek , suc olmayan herseyi esit gormemiz gerekir .. hasa , senaryo kuruyorum ama senol gunesin takim masoruyle escinsel iliskini resmeden bir ciplak tablo duvarinda asili olsaydi , bu da suc degildi ama ekrana yansidiginda aooow ooow denirdi

ben bu deger yargilarina sahip bir hayat yasamiyorum ama senol gunes degilim ben .. senol gunes isen mazbut olacaksin , icki ile isin olmayaca , isine odaklanacaksin , yoksa bu rezalet bir gun boyle tesadufen resmedilir , saklamak icin photoshop programinin profesyonel versiyonuna bjk kasasindan para verirsin

Çarpıtmayalım. Sorun kamuoyunun değil, yaşam tarzlarına saygılı olduğunu her fırsatta belirten Erdoğan'ın bu fotoğrafa sinirleneceğini söylemiş olmanız.

Bırak sinan hadi sende...

O kadar şekil yapmaya çalışıyosun ama içki avatarı tercihin bile garip..
Ya şunu %45 Volume Red Label yap, bulamazsan da Ballantine scotch la değiştir yada bu kadar ısrarcı olma..

Bırak sinan hadi sende...

O kadar şekil yapmaya çalışıyosun ama içki avatarı tercihin bile garip..
Ya şunu %45 Volume Red Label yap, bulamazsan da Ballantine scotch la değiştir yada bu kadar ısrarcı olma..

bunun nesini begenmedin ? rulet masasinda hep talep ettigim budur kibrista , o yuzden koydum ... bende yok ama arkadasin evinden petrus sarap fotosu mu ekleseydim

biz blue label , yoksa double black ciyiz

ne troll u ? ben ne erdogani savunuyorum , ne senolu umursuyorum ... o icki siseleri oradan neden photoshoplanmis bana onu anlatin ,oradan yola devam edelim

ayiplarini ortmek icin degilse niye ?

ulke olarak Turkiye oyle. bazen turkiyedeki arkadaslarla oturup icince resim felan cekmek istiyorlar, ickileri saklayin diyorlar hemen. bunlarda mi erdogan tarafindan baski altinda yoksa erdogan duzeninde kurulmus olan bir kultur mu?

Üst Alt