beşiktaş'ın şenol güneş'in evini photoshoplaması - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

beşiktaş'ın şenol güneş'in evini photoshoplaması

191765.jpg

Kulislerde duyduğuma göre aşırı pinti bi adammış.Paraya çok meğilli diyorlar
Yahu her sene milyon milyon avrocuklarla muhatap oluyolar. Hayat standardı diye bişey varsa tavan seviyelerini yaşama imkanları olanların neden böyle tercihler kullandıklarını anlayamıyorum. Kazanma ve yastık doldurma çabalarınında fikren olmasa da yaş olarak bir manevi sınırı olmalı diye düşünüyorum..

Yahu her sene milyon milyon avrocuklarla muhatap oluyolar. Hayat standardı diye bişey varsa tavan seviyelerini yaşama imkanları olanların neden böyle tercihler kullandıklarını anlayamıyorum. Kazanma ve yastık doldurma çabalarınında fikren olmasa da yaş olarak bir manevi sınırı olmalı diye düşünüyorum..
Eminimki her görgüsüz Çomar mantığındaki adam gibi ev alıp kiraya veriyordur yemek yerine

Eminimki her görgüsüz Çomar mantığındaki adam gibi ev alıp kiraya veriyordur yemek yerine
orasına kimsenin karışma yada laf söyleme hakkı yok. Kazancını ticari olarak değerlendirmek kendine kalmış.
Benim kastetdiğin parasını nasıl değerlendirdiği yada çoğalttığı değil kendi hayat standardına yaptığı level yükseltme oranı.

orasına kimsenin karışma yada laf söyleme hakkı yok. Kazancını ticari olarak değerlendirmek kendine kalmış.
Benim kastetdiğin parasını nasıl değerlendirdiği yada çoğalttığı değil kendi hayat standardına yaptığı level yükseltme oranı.

Bu kişisel bir yorum ki.Belki mütevazı yaşıyor adam?Belki şatafatlı hayatı sevmiyordur.

Bu kişisel bir yorum ki.Belki mütevazı yaşıyor adam?Belki şatafatlı hayatı sevmiyordur.
Konu ilgini cekmis anlasilan alkolden uzak duralım

Elbette kişisel yorum. Zevklerle renkler tartışılmaz orası başka ama zevkine ve keyfine düşkün olarak dizayn yaparken birazda maddi imkanların varsa extra ilaveler olabilir. mütevazi zevk anlayışının dahi moderni ve klasik tarz olanı varsa imkanları modern ve daha hayatı kolaylaştıran sıhhî tarz, ne biliyim sauna mauna falan ileri yaşlarda bedenin bazı eksiye meyletmeye başlayan fizik-tedavi alanına daha yakın yardımcı olarak evde elinin altında daha kolay erişebilirsin anlamında şeyetmeye şeyetmiştim emmoğlu

Konu ilgini cekmis anlasilan alkolden uzak duralım
yok emmoğlu benim içenle kusanla falan bi alıp veremediğim yok .
Ben sadece içki içmekle alkol almak arasındaki farkı bilip çizginin neresinde duracağını bilerek bu işi yapanlara saygımı gönderirim..
daha anlaşılırı sosyal içici den 1 tık öteye gidecekse evinde yada dost meclisinde muhabbete katkı niyetiyle tıkırdamaya niyetli olanlara saygı duyarım. Fırsat olursa bende katılırım böyle seviyeli muhabbetlere...

Yoksa ' ulen dün akşam güneş babayı yolcularken bi başladık. sabah karşılama merasimini de es geçmeyelim derken bide baktık şişeler 3 . boğaz köprüsü olmuş anadınmı yani '' tarzı olanlarla pek işim olmaz, kolay kolay yolumda kesişmez..

yok emmoğlu benim içenle kusanla falan bi alıp veremediğim yok .
Ben sadece içki içmekle alkol almak arasındaki farkı bilip çizginin neresinde duracağını bilerek bu işi yapanlara saygımı gönderirim..
daha anlaşılırı sosyal içici den 1 tık öteye gidecekse evinde yada dost meclisinde muhabbete katkı niyetiyle tıkırdamaya niyetli olanlara saygı duyarım. Fırsat olursa bende katılırım böyle seviyeli muhabbetlere...

Yoksa ' ulen dün akşam güneş babayı yolcularken bi başladık. sabah karşılama merasimini de es geçmeyelim derken bide baktık şişeler 3 . boğaz köprüsü olmuş anadınmı yani '' tarzı olanlarla pek işim olmaz, kolay kolay yolumda kesişmez..

Senin alıntıladığın adam tam da 2. seçenekte olan bir tip ki bunun bence biri ikisi yok.Alkol haramdır.

Burada icki mevzusu amacindan sapmis . Biz iceriz senol icemez , bu kadar basit . Iciyorsa sonucuna katlanir

Diyebilirsiniz ki , sinan mal mal konusuyorsun , adam meshur biri diye .... dogrudur bu dusuncemin mantikli oldugunu iddia etmiyorum

Fakat biz bunlari , bu photoshop mevzusu olmasa soyleyecek miydik ? Demek ki kendileri senol gunesin birak icerken forografini , evinde icki sisesi olmasini bile "olmamasi gereken bir sey" olarak degerlendiriyor , o zaman demek ki olmamasi gereken bir sey

Yani bu malzemeleri silen biz degiliz .

Üst Alt