Beşiktaş'ta Tolgay Arslan Kadro Dışı! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Beşiktaş'ta Tolgay Arslan Kadro Dışı!

Neden ki ? Schalke bilakis portoyu yense ve is Gs porto macina kalsa daha iyi degil mi ?

Bizim porto macini kazanmamiz mi ihtimalli , yoksa iddiasiz loko nun almanyada schalkeyi celmelemesi mi
Bizim portoyu 2 farklı yenme ihtimalimiz daha düşük Sinan. Lokomotif sene başındaki gibi rezil durumda değil. Kapanır, kazayla 1 tane atar berabere bitirir. Şalke uçup kaçmıyor gördük. Sana 2 gol lazımken portoyla oynarsan o alanları affetmezler illaki atarlar ki grupta gol atmadıkları maç yok. 3 gol atabilir misin portoya. Ben sanmıyorum

ALP-L09 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Portoyla kalırsak çıkamayız Sinan. 2 farklı yenmen lazım. Sen açıldıkça adamlar atar sana. Bu olasılığı geçelim

Mantik > yorumdur

Senin portoyla ne yapabilecegin sana bagli bir guc gosterisidir , once sen ipleri eline al , basarirsin basaramazsin

Ama sen 0 puanli lokomotiv in almanya deplasmaninda schalke nin kader macinda yenilmemesini umut ederek hic bir sey umut edemezsin

Once sen son maca cikarken bir skor ile cikabilecegin durumunu ellerine al da , sonra basarama

Mantikli olalim lutfen

Bizim portoyu 2 farklı yenme ihtimalimiz daha düşük Sinan. Lokomotif sene başındaki gibi rezil durumda değil. Kapanır, kazayla 1 tane atar berabere bitirir. Şalke uçup kaçmıyor gördük. Sana 2 gol lazımken portoyla oynarsan o alanları affetmezler illaki atarlar ki grupta gol atmadıkları maç yok. 3 gol atabilir misin portoya. Ben sanmıyorum

Dediklerini anliyorum . Ama is baskalarina kaldiginda sansin 5% ise , bu yolla 20-25% olur ama kendi macina bagli olur

Ayrica atlanan bir nokta var . Demin yazdim

Schalke portekizden beraberlik koparirsa , kendi sahasinda loko ile beraberlik dahi yetiyor son macta .

O yuzden eger schalke yenemiyorsa porto yensin tabi ama onemli olan sansini kendi oynayacagin maca tasimaktir

Mantik > yorumdur

Senin portoyla ne yapabilecegin sana bagli bir guc gosterisidir , once sen ipleri eline al , basarirsin basaramazsin

Ama sen 0 puanli lokomotiv in almanya deplasmaninda schalke nin kader macinda yenilmemesini umut ederek hic bir sey umut edemezsin

Once sen son maca cikarken bir skor ile cikabilecegin durumunu ellerine al da , sonra basarama

Mantikli olalim lutfen
İddalı bir portoya 2 fark yapmak mı yoksa liderliği garantilemiş bir portoyla oynayıp kesin gibi görünen bir galibiyet sonrası bence düşük ihtimalli de olsa da rakibin takılması mı. Lokomotif o maça sıfır çekmemek için çıkacak. Tamamen motivesiz olacaklarına da inanmıyorum

Muhtemel rakiplere bak ayıp ya :

Bayern
City
Real
Juve
Dortmund
Barça
Lpool

1 tane uygun rakip yok 7 makine gibi takım.
Dün psg maçını izlerken spiker şöyle 1 yorum yaptı;
Neymar,Mbappe,Cavani sahadayken Di Maria yı oyuna alan Tuchel gerçekten çok acımasız :D

Şöyle 1 kadroyla veya Citye karşı falan oynamak mevcut şartlar altında intihar gibi birşey

İddalı bir portoya 2 fark yapmak mı yoksa liderliği garantilemiş bir portoyla oynayıp kesin gibi görünen bir galibiyet sonrası bence düşük ihtimalli de olsa da rakibin takılması mı. Lokomotif o maça sıfır çekmemek için çıkacak. Tamamen motivesiz olacaklarına da inanmıyorum

Tamam abi itiraz etmiyorum , olay gs porto macina kalmasin schalke nin kendi sahasinda loko ya puan kaybini bekleyelim

Sorun yok benim acimdan

3 ay boyunca şu anda kazandığım aylığımı verin. Bunun en az 2 katı kalitesinde 1000 da 1 maliyetine olacak binlerce çocuğu floryaya dizeyim. Vasat halısaha topçusu.

Loko nun bu denli kotu olmasi bizi hemen hemen 1 mac kazanarak avrupada devam ettirecek en kotu olasilikla

Bu bile buyuk sanstir

Üst Alt