Beşiktaş'ta Tolgay Arslan Kadro Dışı! - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Beşiktaş'ta Tolgay Arslan Kadro Dışı!

beştaş ta kaos var u35 takımı olmuş takım yaşlı, sporcular para alamıyor, borç sürekli artıyor, futbolcular şenol u iplemiyor şenolunda heyecanı bitmiş oyuncu maaşları alacakları çok yüksek, fiko paraları batak şirketine aktarıyor heralde beter olsunlar bu dünyada kibirli olmayacaksın 2 senelik kulüp

yahu bu almancı cocukların Türkçesi neden böyle rezalet ötesi ?

almancan iyi olsun tabikide evin içinde ailenledemi almanca konusuyorsun anlamıyorum

yahu bu almancı cocukların Türkçesi neden böyle rezalet ötesi ?

almancan iyi olsun tabikide evin içinde ailenledemi almanca konusuyorsun anlamıyorum
Şimdiki jenerasyon evin içinde ailesi ile birlikte oturup sohbet eden jenerasyon değil artık.

Türkçe dersi her okul da yok, olan da haftada bir veya iki ders. Ben mesela haftada iki ders görüyordum ama dersi veren öğretmenin esas Türkçe dersine ihtiyacı vardı.

tinerciler keşke bizden gitsede birazda gsyi karıştırsa diyorlar bıkmışlar tolgaydan hem yıllık ücreti cok diyorlar hem karaktersiz diyorlar

Emre Akbaba ile birlikte ligdeki yerli orta sahalar içinde en beğendiğim adam Tolgay 'dır. Gerçekten kaliteli futbolcu

Sene sonunda Selçuk-Donk-Ndiaye üçlüsünün sözleşmesi bittiğini de hesaba katarsak gelsin isterim

Bu seneki düşük performansının saha dışı nedenlerden kaynaklandığını düşünüyorum. Kalitesini ispat etmiş bir oyuncu. Geçen yıl Şampiyonlar Ligi'nde Beşiktaş'ın gizli kahramanıydı. Özellikle Monaco deplasmanında şahane oynamıştı. Demem o ki bedava Tolgay'a kesinlikle hayır denmez.

Üst Alt