Better Call Saul - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
şu an breaking bad 5. sezon 8. bölümdeyim ..saul'u pek sevmedim jesse uyuzun teki ama walter ve mike harikaydı ...mike tam bir buz katili :)

Ya cok yavas gidiyor. Ilk sezon tamam ama ikinci sezonda artik Saul neden Saul oldugunu gibi biseyler aciklanmasini bekliyordum, ama ikinci sezonda bir sey aciklanmadi. 3. sezonuda begenmezsem bu sefer birakacam diziyi.

Aynen cok sIkIcI oldu böyle bence, yavas yavas sindire sindire gidiyor.

Bir de Breaking Bad de Skyler neyse burada da Chuck o, bayagi uyuz oldugum karakterler :D

Beklentilerimi çok yüksek tutmadığım için diziyi beğendim. 2. sezon daha iyi olabilirdi hemfikirim lakin BB ile kıyaslayarak bu diziden haz alınamaz. Breaking Bad ayrı bir siklet karşılaştırmak adil olmaz. BB'den tanıdığımız bildiğimiz karakterleri görmek bile mutlu ediyor. Hele bir de Gus Fring karakteri dahil olursa tadından yenmez.

Beklentilerimi çok yüksek tutmadığım için diziyi beğendim. 2. sezon daha iyi olabilirdi hemfikirim lakin BB ile kıyaslayarak bu diziden haz alınamaz. Breaking Bad ayrı bir siklet karşılaştırmak adil olmaz. BB'den tanıdığımız bildiğimiz karakterleri görmek bile mutlu ediyor. Hele bir de Gus Fring karakteri dahil olursa tadından yenmez.
Ve dahil oldu :)

Better Call Saul Season 3 Promo - YouTube

Umraim Gustavo ayri bir renk katar diziye, cünkü pek iyi gitmiyordu bence.

Bir de cok yavas isleniyor konular yahu, insani sikinti basiyor resmen.

Üst Alt