Better Call Saul - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Mike amcamız dövüldüğünde için yanmadı mı
Bir tek bölümün başında ağzı gözü patlamış görünce içim gitti de, dayak yerken üzülmedim çünkü bilerek yedi :D Eski toprak o. Ona bişe olmaz. Hatta polisler geldiğinde Mike, "Hepsi bu kadar mı ?" dedi Tuco ya ve Tuco orada o klasik gülüşüyle Son yumruğu da patlattı ya iyi güldüm :D

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

re: SE02EP05

Dizinin yeni karakterlere ihtiyaci var. Mike ve Jimmy nam-i diger Saul hariç pek enteresan karakterler yok. Jimmy'nin abisi ve özellikle Howard çok sıkıcı. Jimmy'nin bayan arkadası da 2-3 bölümdür Jimmy'e kızgın olmaktan baska birsey yapmiyor.

Sıkıcı karakterleri oynayan aktör ve aktrislerde kalite eksikligi var.

Hector'un gelmesi güzel oldu. Jimmy babysitter dedigi hatun hawt.

Son düzenleme:
re: SE02EP05

Dizinin yeni karakterlere ihtiyaci var. Mike ve Jimmy nam-i diger Saul hariç pek enteresan karakterler yok. Jimmy'nin abisi ve özellikle Howard çok sıkıcı. Jimmy'nin bayan arkadası da 2-3 bölümdür Jimmy'e kızgın olmaktan baska birsey yapmiyor.

Sıkıcı karakterleri oynayan aktör ve aktrislerde kalite eksikligi var.

Hector'un gelmesi güzel oldu. Jimmy babysitter dedigi hatun hawt.
Senden benden başka izleyen yok sanırım kardeş :D Her hafta bir biz yorum atıyoruz buraya.

Aynen. :D

Walking Dead fln izleyen bile var forumda ama Saul Goodman'in hayat hikayesini bilmek isteyen pek insan yok sanirim

Joffrey-gets-slapped-5.gif

Senden benden başka izleyen yok sanırım kardeş :D Her hafta bir biz yorum atıyoruz buraya.

Bende varim ciktigi gunden beri her hafta duzenli izlerim cekim acilari, konusu olsun on numara en siradan bolumu bile bir solukta izleniyor

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bu arada farcry 3 oynayanlar bilir vaas karakterini dizideki nacho seslendiriyor herifin aksan muthis

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ben de izliyorum ya :D Sadece bölümlerin biraz birikmesini bekliyorum, öyle 1 hafta bekle falan bana göre degil :)

11.22.63 icin de bekledim 4 bölüm cikmasini.

Yalnız dediğim gibi dizi hem yavaş ilerliyor hem yeni karaktere ihtiyacı var. Howard ve o sarışın kız pek etkileyici değiller

re: SE02EP06

Mike reys yine döktürdü. :hat: O 2 elemana saldirdigi sahne müthişti.

Tuco'nun meşhur yegenleri diziye dahil olmalari iyi oldu.

Saul yavaş yavaş sıkıcı olmaya başliyor. Daha orjinal olmali.

Dizide Tio Salamanca neden daha sonra tekerleklide olacağini öğreneceğiz herhalde

7/10

re: SE02EP07

At boku gibiydi.

Saul gittikçe sıkıcı olmaya başliyor

Mike olmasa iyice average dizi olacak

Sezona iyi başlamiştik ama dizi gittikçe kötüye gidiyor

Artik Jesse veya Walt'i ikna edip 1-2 bölümde oynatmalari lazim

Üst Alt