Better Call Saul - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Son 10 dk. hariç yine vasat bölümdü.

Jesse veya Walt gelse dizi canlanir

Bu arada howard tv tarihinin en gicik 10 karakterlerden birisi olmali.

5.5/10

Walt girmez bence diziye, ancak Jesse gelir. Yanilmiyorsam teklif almis zaten.
Ben ikisinin de gireceğini sanmıyorum. Breaking Bad senaryosuna göre zaten Walter & Jessie bir araya gelip pişirmeye başladıktan sonra Saul Goodman'a ihtiyaç duyup tanışmıyorlar mı ben mi yanlış hatırlıyorum? İkisinin devreye girdiği an Breaking Bad senaryosuna paralel bir senaryo oluyor anlamına gelir öncesi denemez. Lakin dizinin iddiası öncesi diye biliyorum. Ha ikisinin diziye dahil olmasını canı gönülden isterim o ayrı konu ama zor gibi duruyor. Bu ihtimal dışında ben tek bir kişiyi bekliyorum. Aslında bu spin-off yapımın onun üzerine olması gerektiğini söylemiştim hep; Gustavo Fring :) Bu adam diziye dahil olduğu anda hatta Mike bununla tanışıp emrine girdiği anda dizinin şekli şemali değişecektir. Şu an yine keyifle izliyorum ama açık söylemek gerekirse Gustavo karakterini bekliyorum :)

Ben ikisinin de gireceğini sanmıyorum. Breaking Bad senaryosuna göre zaten Walter & Jessie bir araya gelip pişirmeye başladıktan sonra Saul Goodman'a ihtiyaç duyup tanışmıyorlar mı ben mi yanlış hatırlıyorum? İkisinin devreye girdiği an Breaking Bad senaryosuna paralel bir senaryo oluyor anlamına gelir öncesi denemez. Lakin dizinin iddiası öncesi diye biliyorum. Ha ikisinin diziye dahil olmasını canı gönülden isterim o ayrı konu ama zor gibi duruyor. Bu ihtimal dışında ben tek bir kişiyi bekliyorum. Aslında bu spin-off yapımın onun üzerine olması gerektiğini söylemiştim hep; Gustavo Fring :) Bu adam diziye dahil olduğu anda hatta Mike bununla tanışıp emrine girdiği anda dizinin şekli şemali değişecektir. Şu an yine keyifle izliyorum ama açık söylemek gerekirse Gustavo karakterini bekliyorum :)
Çok haklısın abi. Gustavo nun dahil olması da çok iyi olur, ondan enteresan bir hikaye çıkar dizi için.

Bakalım ne yapacaklar, mutlaka bir degisiklik olmalı böyle giderse dizi uzun sürmez. BB hastası olmama rağmen beni sıkmaya başladı dizi.

Gesendet von meinem GT-I9195 mit Tapatalk

Şükrü dizi neyi anlatiyorum kardesim breaking bad le alakasi var mi?
Breaking bad son sezon 7. Bolumdeyim ona göre cevap ver

Evet var

Dizi Saul Goldmanin hayat hikayesini anlatiyor. Dizide Saul, kız arkadaşı abisi vs. vs görüyoruz

Dizi Mike'in hayat hikayesini de anlatıyor. Tuco ve sevimli amcası Hectorı da görüyoruz

dizi Jesse veyahut Walt hakkında olmadigi için diziyi şimdi izlersen senin için spoiler olmaz,

Evet var

Dizi Saul Goldmanin hayat hikayesini anlatiyor. Dizide Saul, kız arkadaşı abisi vs. vs görüyoruz

Dizi Mike'in hayat hikayesini de anlatıyor. Tuco ve sevimli amcası Hectorı da görüyoruz

dizi Jesse veyahut Walt hakkında olmadigi için diziyi şimdi izlersen senin için spoiler olmaz,
Tamamdir sağol kardesim.
Brraking bad bitince bizde bir arayis içine gireceğiz.

Sezon finali gibi değil de normal bir bölüm gibi bitirdiler.Önceki bölüm bundan daha iyiydi mesela bu bölüm sırf chuck hırbosu üzerinden yürüdü ve sonunda beklenen çakallığı gerçekleştirdi.
Benim merak ettiğim Mike'a verilen "dont" mesajı kime ait?

o mesaj Tucoya ihanet eden meksikaliya ait olabillir bence

Hector öyle veya böyle şahisin Tucoya ihanet ettigini ögrenmiş olabilir,

Mike Hectori öldürmek isterken, Meksikali sürekli Hectorin önünde olup Mike'in işini zorlaştırmasının nedeni bu olabilir.

Son düzenleme:
cok iyi bir sezon idi
keyif alaraktan izledigim show haline gelmistir
saul tam walt-vari bir karakter haline geldi, mike da iyi bir action hero
ilerki sezonlari izlemek dilegiynen

Üst Alt