Beyaz Show | Cuma | 23.15 | Kanal D - Sayfa 79 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Lafı başka yerlere çekmeyelim. :)

Bengü imajını düzeltmiş ve Ulan İstanbul'u zevkle seyrediyorum. Ben izlersem konkuklar için izlerim. İnsanların vücutları kriter değildir.

Lafı başka yerlere çekmeyelim. :)

Bengü imajını düzeltmiş ve Ulan İstanbul'u zevkle seyrediyorum. Ben izlersem konkuklar için izlerim. İnsanların vücutları kriter değildir.

iab.gif

Şevval Sam, Ali Atay, Serkan Keskin, Mete Horozoğlu, Merve Oflaz bu hafta "Beyaz Show"da! Beyaz Show, 24 Nisan Cuma akşamı saat 23:15'te Kanal D'de..

Ben sevmiyorum Beyaz'ı da programını da. İnsan senelerdir kendini hiç mi geliştirmez arkadaş! Hep konuklara bi yavşamalar, sahte muhabbetler, yapay kahkahalar, saçma sapan espriler. Her gelene kankası muamelesi yapıyor. Ama samimiyetsiz oldukları öyle belli oluyor ki.

Beyaz'dan daha kötüsü de var. O da Mesut Yar. Onun esprilerine yürek dayanmaz. Örnek :
- Arif Susam : "O sırada 'Kader Utansın' filmini çekiyoruz.
- Mesut Yar : "Eee noldu kader utandı mı bari? tıs tıs tıs .s .s"

telefon bağlantıları falan neydi öyle ?? felaket

format değiştirsin bence yada hiç yapmasın.. berbat ya o kadar insanı da toplamasına gerek yok yani

ali atay mıdır nedir resmen film tanıtmaya gelmişler. bir adam bu kadar berbat muhabbet eder.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt