Beyaz Show | Cuma | 23.15 | Kanal D - Sayfa 81 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Evet bir de algı meselesi yani zihnin o an açık olması gerekir esasında bakarsak kadın kendi açısından anlatıyır ve haklı olduğunu düşünüyor yani samimi olduğu için o an karşı tarafa art niyet olduğu anlaşılamadı. O yüzden Beyaz'da art niyet yok kesinlikle belli.

Beyaz'ın orada mevzuya tam hakim olamadığı belli. Kendisi için çok talihsiz bir an olmuş. Gereksiz yere büyümüş bu konu. Beyaz gibi birinin terör propagandası yapabileceğini düşünmek bile abesle iştigalken bir çok yerde vatan haini ilan edilmiş bile.

Beyaz gayet samimi bir şekilde duygularını sonradan açıklamış. Programı izlemedim ama, sonradan videolardan izlerken fark ettim. Beyaz tamamen odağını kaybetmişti. Büyük talihsizlik.

Bence güzel bir toplumsal örnek oldu. Amacım Beyaz'ı savunmak değil ancak olayları kendi açımızdan yorumlayıp, bir hedef belirmeye ve onu taşlamaya bayılıyoruz. Bugün demediği lafı bırakmayan kaç insan acaba o an algılayıp tepki gösterebilirdi? İnsan gömmekte dünya markasıyız her zaman için.

Kadın konuşurken olaya hakim olmadığı belli zaten çoluk çocuk diyincede samimi de geldi kadin belli alkisi istedi gafil avlanmis.
Ozrunude diledi aksam haberlerinde büyütülecek bisey degil. yaptıkları deli isi yalniz canlı yayında telefon işi

XT1033 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Fikirlerinizi güzelce anlatın, aklınızdakileri inandığınız doğrularla ifade edin. Hakaret ederseniz eğer burada bir konu tartışmanın alemi kalmaz. O zaman da bize konuyu kapatmak kalır amacınız karşı tarafa kendi fikrinizin doğruluğunu ispat etmek olmalı hakaret edererek sindirerek olmamalı.

O çocuklar masum. Ne olursa olsun masum yeni doğan çocuğa ne öğretirseniz onu ilke edinir, ne anlatırsanız onu benimser. Oturacak anlatacaksınız anlatabiliyorsanız 8-9 yaşındaki çocukları mı öldürsünler sizi de anlamak güç.

İçten içe de delleniyorum derdiniz kimle? Bu çocukların fotoğrafını paylaşmaktaki amacınız ne? Bana mantıklı bir sebep söyleyin?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt