Beyin Beyin Beyin - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Beyin Beyin Beyin

Cevap: Beyin Beyin Beyin

bu otoban degil ya sag sol olmali illaki, Milan oyle mi oynuyor? Inter oyle mi oynuyor? Roma oyle mi oynuyor? hayir. Arda ve Diego servis oyunculari, yani bir yere yapisip oynamazlar zaten, arkalarina 2 saglam orta saha koy, santrafor Baros, Elmander de serbest, olur biter.. bunun neresi zor? sanki Premier League de oynayacagiz...

Eğer öyleyse ben Sabri'ye çok acırım..

Önünde Diego varsa..

Milli takımda formda oldukları zaman emre,selçuk,arda bu işi 10 numara yapıyor bana göre yaratıcı seri adam eksiltebilen bir sağ açık, ve iyi bir orta saha alırsak 10 numarası olan takımlardan çok daha güzel organize atak yaparız.Bana göre playmaker transferi şu an lüks kaçar.

Hala uslanmamış bazı arkadaşlar yok kardeşim 10 numaralı sistem yaramıyor bize he öyle bir adam alırsın ki Alex gibi forvet özellikleri de taşır ki buna hiç gerek yok..

Elmander'i Baros'un arkasında serbest oynat daha iyi..

Yani öyle oyunu çözecek adam arıyorsak zaten mevcut,Arda,Selçuk ve yeni gelecek adam bu işi yapar..

Bizim Selçuk'un yanına alacağımız adam hem defansif oynayacak hemde top sürüp rakip ortasahasını delebilecek..

Malum böyle oyuncularda ucuz olmuyor,öncelikli özellik o..

Şimdi öyle bir adam buldun diyelim..

Senin dediğin tarza bir oyuncuya gerek yok niye çünkü top zaten ileri taşınıyor..

Mesele topu ileri taşımaktı Selçuk bu konuda müthiştir zaten..

O sorunu çözdük..

evet, Selcuk ve Arda sakat olursa hep beraber cok guzel maclar izleriz, bunun garantisi mi var? hele Arda hala soru isareti, sakatlanmaya cok musait..

Demek istediğimi anlamamışsın ki..

Futbol takım oyunudur elbette fakat eksik kalmaya tahammülümüz yok..

Diego yürür kardeşim bu ligde kimse anlatmasın bitmiş adam..

Mümkünse Brezilyalı isim söylemeyin..

Alacağımız 10 numara sakatlanmayacak mı?

En çok tekmeyi o yiyecek?

Bunun garantisi var mı?

Ne kadar saçma bir savunman var öyle..

bugune kadar hep maestro oyuncularla basarili olduk.. gecmise bakin gorun... bizde yedek falan yok, Arda sakatsa, Galatasaray sakat oluyor, onun ayarinda baska top teknigi olan bir adam yok..

bugune kadar hep maestro oyuncularla basarili olduk.. gecmise bakin gorun... bizde yedek falan yok, Arda sakatsa, Galatasaray sakat oluyor, onun ayarinda baska top teknigi olan bir adam yok..

Ben 10 numaraya değilde onu o kadar başarılı kılana şapka çıkartıyorum..

Barcelona'da Messi değilde kral Xavi'dir..

Fener'de Alex değil Emre'dir..

Çünkü böyle adamları tehlikeli yerde topla buluşturan adam büyük adamdır..

Hagi ise söz konusu birazda onu Hagi yapan arkasında ki Emre-Suat-Tugay..

Yani bunları görmek lazım..

Yıldız oyuncuyu takımı parlatır ona o imkanı verirseniz o zaten öttürür..

Lincoln çok klas bir oyuncuydu hiçbir lafım yok örneğin arkasında Selçuk olsaydı ve Lincoln gerilere çok gelmeseydi oyun kurmak için ben çok çok başarılı olacağından emindim..

Şimdi bende şunu istiyorum çift forvetli sistem çünkü benim Galatasarayım tek forvet çıkmaz sahada..

He sen Suat Kaya gibi muhteşem bir adam bulabileceksen

Arda-Selçuk-Suat yapabileceksen..

Önlerine atarız Elmander-Baros ve alacağımız yabancıyı..

O zaman gerilir maç izlerim..

Suat Kaya gibi topçu bulmak çok çok zor..

Onun yerine orta sahayı sğalam çift yönlü defansa yardım eden adamlarla atağı çift forvet artı çift kanat tabi kanatlar iyi yardıracak Keita gibi Forvetlerden birisi Elmander gibi olacak yırtıcı presci diğeri de sadece bitirici ve çevik olsa yeterli bir atağımız olmaz mı playmakersız ?

sadece hücuma yönelik oynayan bir playmakerı boşuna beklemeyin çünkü öyle bir transfer olmayacak

hazırlık maçlarında gördüğümüze göre çift forvet oynayacağız

yani orta sahanın ortalarında 2 adam olacak bir playmaker+ selçuk şeklinde ikili zayıf olur

bir defansif ortasaha + selçuk şeklinde kuracak ilk 11i terim

yani şimdilik ceyhun + selçuk ya da ayhan + selçuk

alınırsa cambiasso + selçuk

cambiasso da b2b falan değil bildiğin defansif bir ortasaha oyuncusu

selçuk o beyin görevini halleder bence ortasahada

çünkü hem lider gibi oynuyo hemde oyunun yönünü çok isabetli havadan paslarıyla değiştirebiliyo

arapaslarını ve forvetlere attığı uzun topları da trabzondaki maçlarından biliyoruz

yani bizim beynimiz Selçuk

Üst Alt