Bileklik Almayı Düşünüyor Muyuz? | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bileklik Almayı Düşünüyor Muyuz?

Bileklik Almayı Düşünüyor Musunuz?

• Aldım bile

Kullanılan: 13 13.4%
  • almayı düşünüyorum

Kullanılan: 26 26.8%
  • hayır düşünmüyorum

Kullanılan: 54 55.7%
  • kararsızım

Kullanılan: 4 4.1%

• Kullanılan toplam oy
    97
basit bir hesap yapalım, bir bileklikten 2,5 euro kar edilse, satılan 1.000.000 bileklikten 2.500.000 euro kar edilir ki bu rakam hamit altıntopun 1 yıllık ücretine bile denk değil.

basit bir hesap yapalım, bir bileklikten 2,5 euro kar edilse, satılan 1.000.000 bileklikten 2.500.000 euro kar edilir ki bu rakam hamit altıntopun 1 yıllık ücretine bile denk değil.
İyi gelsin en azından onun bunun maaşına. Bu proje güzel proje bence ama kurtarıcı hiç bir şekilde olamaz tabiki. Bunun gibi bir çok proje gerekiyor.
Taraftar adına maliyeti az olsun burda ki gibi herkez desteklesin. Bir yerden bir şeyler yapmak gerekir artık.

NKFVaklınaK

0.00000000001 kuruş dahi olsa almayı düşünmüyorum yönetim bu taraftarı dinlemeden yola gelmeden bütün girişimleri hükümsüzdür bunu öğrenecekler.

Bu yalancı düzenbaz yönetim varken neden alayım.Şahsen böyle bir projenin ffpye pek fayda saglamayacagını düşünüyorum.Faydalı olsa bile ffpden ziyade birilerinin cebini dolduracak.Yönetim yalan söylemeden azcık dürüst olmayı başarsaydı 1 değil 10 tane de alırdık.

kırmızıyla sarı ikisi bir satılıyor biliyordum. ayrı ayrı 10 tl imiş ya la : o
kırmızıyı alırım herhal

Alıcaz tabi, kim olursa olsun başta taraflardan destek isteniliyorsa taraftar üzerine düşeni yapmalı.
Çok ufak meblağ üstelik. Takmasan bile al koy kenera.

XT1033 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çoluğumun çocuğumun rıskından kısıp zapri ve umut'un daha fazla para içinde yüzmesini mi istiyeyim? Günah işlemek istemiyorum 1 kuruşumu bunlara kaptırıp.

images

Hamit Bey rizki için yardimlarinizi bekliyor. Allah rizasi için bileklik alalim. Tabi gerçek GS taraftarlari bunu yapacaktir.

Son düzenleme:
Üst Alt