Bileklik Almayı Düşünüyor Muyuz? - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bileklik Almayı Düşünüyor Muyuz?

Bileklik Almayı Düşünüyor Musunuz?

• Aldım bile

Kullanılan: 13 13.4%
  • almayı düşünüyorum

Kullanılan: 26 26.8%
  • hayır düşünmüyorum

Kullanılan: 54 55.7%
  • kararsızım

Kullanılan: 4 4.1%

• Kullanılan toplam oy
    97
Önce kulübün üyeleri elini taşın altına koysun sonra müşterilerden para istersiniz. Bileklik kolay iş

D5803 cihazımdan gönderildi

Futbolcuların her birinin maaşlarından örneğin sadece 100erbin dolar feragat etmeleri istenirse bu kampanyadan daha etkili olur. Eğer böyle birşey yaparlarsa alırım ben bileklik mesela. Ama bu yönetim varken imkansız.

Alırım. Yönetim de, takım da, hoca da geçicidir.Kalıcı olan Galatasaray'dır.Bileklik parası Galatasaray'ın kasasına girecek, feda olsun.

Bir bileklik sadece 10 lira. Kimine gore bir sigara parasi,kimine gore disarida yedigi siradan bir öğünden daha ucuz. Ama almam,almayacagim da. Cunku giden paranin kulubun kasasina gittigi inancini tasimiyorum artik.

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk

Is kulube uye olmaya geldigi zaman taraftari hor giren adamlar paraya ihtiyac oldumu taraftardan destek bekliyor.

Bu pislik heriflere ragmen herkesin almasi lazim.

100tl den sayılmıyor bu bileklik, günde çay kahve paranın bile fazladır bundan. Alkol sigara kullanmadığını farz ederek söylüyorum bunu.

XT1033 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ne alkol kullanıyorum nede sigara benim tepkim futbolculara yönetime duydunuzmu hangi futbolcu parasından indirime gitti yada bu bilekliklerden kaçyüz adet aldı veya dursun emmi ne kadar aldı kulübe para verdimi yok. batınca taraftar

ne alkol kullanıyorum nede sigara benim tepkim futbolculara yönetime duydunuzmu hangi futbolcu parasından indirime gitti yada bu bilekliklerden kaçyüz adet aldı veya dursun emmi ne kadar aldı kulübe para verdimi yok. batınca taraftar

Aynı düşüncedeyim.300 kongre üyesinden bile 180 tane alan çıkmış.Gerçekten çok yazık.İşlerine geldiğinde takımına sahip çık taraftar işine gelmeyince taraftarı adam yerine bile koymuyorlar.Milyonluk adamlar 3 kuruşluk ürünü almaktan aciz.Herşeyi geçtim böyle yalancı bir başkan varken o paranın Galatasarayın kasasına gideceğine inancım yok.

Tersine sezonluk biletimin para iadesini isteyesim var kulüpten. İzleyecek birsey bırakmadıkları için.

Son düzenleme:
Projenin tek amaci GS Genel Kuruluna rusvet olarak verilen GS Adasinin giderlerini finanse etmek.

Amac "sosyal tesis" ise yap ama genel kurula 15000 yeni üye al giris ucreti 1 defaya mahsus adam basi 15.000 TL olsun ve 225 milyon TL yi cebe indir.

Sonra aktif 20.000 uyen olsun. Yillik 4 bin tl aidat al her yil 80 milyon TL ilave gelir yarat. O zaman oyle genel kurula sosyal tesislerin tamami feda olsun, kalamisi da sosyal tesis yap, baska yere de sosyal tesis yap ada ile birlikte!

Sonra dön bize de deki "ey GS taraftari, size indirim sunan taraftar karti al 25 TL den. Sonra gidin bir de bileklik alin ki ben bu borclardan kurtulayim. Ustelik sizden gelecek paralarin tamami yeni kuracagimiz Scout ekibinin ve alt yapinin butcesini olusturacak."

Ozaman 5 er 10 ar alalim bileklik birakmayalim, taraftar kart birakmayalim!!

Son düzenleme:
Ne verdiniz de ne desteği istiyorsunuz.Yalanla dolanla 1 sezon heba oldu.Yapamayacağınız işleri ortaya atıp taraftarı kandırdınız.Yapabileceğiniz bedava transfleri komisyon yok diye veto ettiniz şimdi de herkes evdeki rızkından kesip sabrinin umutun maaşını mı ödesin.10 20 lirasında değilim ama neyi niye yapıyoruz düşünmek lazım.sırf taraftarız destek vermemiz lazım bu görevimiz diyen olursa da herkes görevini yapsın bizde yaparız deriz.

Üst Alt