Bileklik Almayı Düşünüyor Muyuz? - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bileklik Almayı Düşünüyor Muyuz?

Bileklik Almayı Düşünüyor Musunuz?

• Aldım bile

Kullanılan: 13 13.4%
  • almayı düşünüyorum

Kullanılan: 26 26.8%
  • hayır düşünmüyorum

Kullanılan: 54 55.7%
  • kararsızım

Kullanılan: 4 4.1%

• Kullanılan toplam oy
    97
son 3 yıldır GS Store'den hiçbişey almıyorum... almayacağımda.. kulüptekı kan emiciler ve Liseli dinozorlar gitmediği sürece ömür boyunca bişey almayacağım...

Artık bu kadar yeter.. önceden hep alıyorduk bu paraların nereye gittiği gayet açık..

Profesyonel bakin biraz olaylara fazla kaptiriyonuz.
Hamit sakatlanmaz ister miydi.?
Zamanında yapılan saçma sözleşmelerin saçma adamların hataları bunlar.
Futbolcu Sakatlanirsa ucrette kesilme maddesi konulsa su durumda olmazdik.
Geçmişle yaşanmaz, hamit sabrı den ote Galatasaray un ihtiyacı bu proje, böyle bakin konuya.
Store u olup almayan, galibiyetlerle zaferlere de sevinmesin bi zahmet.
10Tl la bu protesto edecekken başka turlu et. Bu şekil değil.

XT1033 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Koca Galatasaray bileklik projesiyle kurtulmaz.Galatasaray kucumseniyor.Sen Turkiyenin en fazla taraftarina, sahipsin.Maç gelirleri,sponsorluklar,4 yılda yaşadığımız başarılar,alışveriş gelirleri vs.. Bu kulübun kazandığı paralar takıma fazlasıyla yetmesi lazım.Ben niye alayim bileklik ? Hamit,Sabri,Umut,JPk .. bunları mi beslicem.Veya kulisdeki Liseli lavuklar icin bileklik mi alicam.Galatasaray toparlanıp çok da iyi yerlere gelebilir.Ama bileklikle bu iş olmaz.Lazım olan tek şey beyin.O da yönetim de yok.Bileklik almasam bu kulüp batmaz ama basimizda Dursun olursa fazla sürmez.

Düşünüyordum hatta çok emindim ama şu Lise olayını duyunca almama kararı verdim...

500 kişilik üye başvurusundan sadece 63 kişi kabul ediliyorsa Lise diktatörlüğü vardır. Madem liseliler kulübün sahibi o zaman onlar kurtarsın...

Sent from my iPhone using Tapatalk

Düşünüyorum öyleyse varım. Şakası bir yana düşünmüyorum tabiki de. Dursun Ö. ve yönetimi geleli neredeyse 1 sene olacak adam akıllı bir icraatları olmadığı gibi zararları oldu takıma. Adamlar Hamza'ya taraftardan daha çok güvendi ve sadece 1 sene değil en az 2-3 senemizi de çaldılar. Deseler ki evet hatalıyız özür diliyoruz, bundan sonra hatalara düşmeyeceğiz, taraftarın ne istediğini ve ne beklediğini sorgulayacağız deseler 1 tane değil 10 tane alırım ama güven vermiyorlar. Bu zımbırtıları aldıktan sonra paraların Sabri'ye Hamit'e gitmeyeceği ne malum ? Alana saygı duyuyorum ama ben düşünmüyorum.

bileklik alacağıma oğluma don ve pijama seti aldım .

açıkçası yönetimin yalancı ve çapsız tutumu nedeniyle bu hareketi desteklemeyeceğim yoksa Galatasaray için başka yollardan destek olmaya devam ediyoruz zaten..

Almanya da internet üzeri var mi yokmu hic arastirmadim bile olsa bile almiyacagim, dursun ve ekibi borc bitsin diye gercek anlamda birsey yapmiyorlar , futbolculardan indirim istemiyorlar, galatasaraya üye icin basvuranlar kuyruk olarak bekliyor ama almiyorlar , sonra ben gidecegim bir bileklik alacagim öyle mi?

Tabiki de alacağız bir kaç tane.
Bu zor dönemde destek çıkmayalım da ne zaman çıkalım? Yetersiz proje bulsamda hiç den iyidir. Sadece Hep eleştiri eleştiri yaparak hiç bir faydamız dokunmaz kulübe.

Bu arada yurt dışından nasıl alıyoruz bu bilesikleri bilen varmı?

NKFVaklınaK

2 tane dün aldım. Yeğenim için de almayı düşünüyorum. Şimdi destek zamanı, arkamızı dönmek olmaz.

D6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

O liseli fosiller var ya fosiller onlar alsınlar o bileklikleri bi taraflarına soksunlar.ulan bu kadar mı vurdumduymaz olur bi camianın üyeleri bu kadar mı işe yaramaz insan bunlar anlamıyorum.bu kadar kendi kulubüne zarar veren bi üyelik sistemi yoktur heralde dünya üzerine.bu andavallar kulüp için bişeyler yapsın biz zaten gerisini hallederiz.öyle pilavmış çaymış peşinde koşacaklarına adam gibi yardım yapsınlar yada üyelik sistemini değiştirsinler bizde üye olalım.açsınlar üyeliği bütün taraftarlara bak ne fikirler geliyo üyelerden ne yardımlar geliyo.bu kafayla devam ettikleri sürece bi bok olmaz bu kulüpten de bu tarz girişimlerden de.sen 10 tl'lik bileklikten medet umacağına 25 kişilik futbol takımından en az 25 bin'er liralık indirim yaptır ondan sonra gel taraftarlardan bileklik almalarını iste.ha bilekliği de geçtim.en kıytırık maça 80 tl civarı bilet fiyatı koy sonra bileklik sat.yok öyle iş.hem stad dolmuyo hem para kazanılmıyo yap şunu 20-100 tl arası hem stadın dolsun şu kötü sezonda hem de para kazan.nerde o kafa sizde.anca bileklik satın.

Son düzenleme:
Üst Alt