BinGezi/Murat Önder - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

BinGezi/Murat Önder

Reis bisikletle bile kırmızıda durduğun için seni gerçekten tebrik ediyorum

Kemer tak,kırmızıda dur şu bu gibi içi dolu ama etkisi boş kamu spotları yerine senin bisikletle kırmızıda durman daha büyük kamu spotu görenler için

:ka21:

Rengim Penver ile mangal yakmak isterdim ama adamla tam sözleştik uçurdular
Bir şekilde foruma bir komitaci olarak sızıp mangal için söz kesecektir

Ama ikinci büyük hayal kırıklığı senden gözleme tarifi gelmezse olur

ub.mesaji
Forumda Redface'in gelmesimi, yoksa Gözleme tarifimi hangisini daha çok istiyorsun ?

@Keramettin TANRIVERDİ geçen de seninle katlanırlar ve Tilt 500 v.s. konuşmuştuk.

Bayran sonrası için bir şeyler düşünürken bugün önce Tilt 500'lere bir baktım. Sonra nette bakınmaya devam ederken. MOSSO 20'' MARINE 21S modeline rastladım. Tilt 500 ile fiyatı yaklaşık kafa kafaya. Ama en güzel farkı 3*7=21 vites. Şehir içinde her türlü rampa için ideal ve şehir içi her yere götürür.

Burada detaylı bir anlatım var.

Ben bugün ararken rastladığım yerde ellerinde de olunca ileride bulamam riskine karşı işi erkene alıp aldım.

32.jpg

Video da ki modelde adam söylüyor lastik ters takılmış benimkinde öyle bir sorun olmadı, sadece ön çamurluk biraz gevşekti onu toparladım. Böyle ufak tefek buglar her marke ve modelde olabiliyor, yeter ki daha büyüğü olmasın. Yoğun trafik de çok esnek, bu hafta içi seri kullanacağım bakalım bir aksilik olacak mı. Ters bir durum olursa yazarım.Bence sende bunlara bir bak derim.

@Keramettin TANRIVERDİ geçen de seninle katlanırlar ve Tilt 500 v.s. konuşmuştuk.

Bayran sonrası için bir şeyler düşünürken bugün önce Tilt 500'lere bir baktım. Sonra nette bakınmaya devam ederken. MOSSO 20'' MARINE 21S modeline rastladım. Tilt 500 ile fiyatı yaklaşık kafa kafaya. Ama en güzel farkı 3*7=21 vites. Şehir içinde her türlü rampa için ideal ve şehir içi her yere götürür.

Burada detaylı bir anlatım var.

Ben bugün ararken rastladığım yerde ellerinde de olunca ileride bulamam riskine karşı işi erkene alıp aldım.

Ekli dosyayı görüntüle 130041

Video da ki modelde adam söylüyor lastik ters takılmış benimkinde öyle bir sorun olmadı, sadece ön çamurluk biraz gevşekti onu toparladım. Böyle ufak tefek buglar her marke ve modelde olabiliyor, yeter ki daha büyüğü olmasın. Yoğun trafik de çok esnek, bu hafta içi seri kullanacağım bakalım bir aksilik olacak mı. Ters bir durum olursa yazarım.Bence sende bunlara bir bak derim.
Ben Carraro Flexi 108 aldım reis

Hayırlı olsun sana da.

Yok ya orada araçlardan daha tehlikeli türler var. Geçen sene bayramda yol kenarında sıkıştırmaya kalkan 2 otostopçuyu o bölge de paketlemiştim. Daha önce grup da anlattığım mevzu bilirsin.
o iki kişi travesti olabilir mi renktaş?

benimde eski bir bicycıkılım vardı. bir köprü üstünde travestiye denk gelmistim bana sigara var mı diye sormuştum. tinerci falan olsa asla seyrimi bozmam devam ederdim ama hadi acıdım iki tane verdim icsin diye. iki dk köprü üstünde sohbet etmistik, herkes ona kotü davraniyormuş ben çok iyi biriymisim öyle dedi. sana borclandim diyip elimi tutmaya calistim bende korkup bicycikilimla oradan uzaklamıştım.
sonra bu işi biraktim çok tehlikeli gercekten.

Üst Alt