Bir aylık ömür! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bir aylık ömür!

Cevap: Bir aylık ömür!

Allah hepinizden teker teker razı olsun Müjdemi isterim Tedaviye ikna ettim Denicek:) Suan gercekten mutluyum En az bizim kadarda Galatasaraylıdır kendisi:)

Allahın izniyle üstesinden gelicek

Allah razı olsun beyler eksik olmayın güc bela ruh gibi geziniyorum ortalıkda mevzu bilseniz romanlarda olur böylesi dersiniz o kadar karısık uzun ve enteresan

Kan kanseri yasama sansı var ama o buna inanmıyor ertlemekten baska bişey degil ben o tedavilere dayanamam diyor zor bi dönem bizi ve onu bekliyor Allah yardımcımız olsun

Dua,moral herşeyi sağlamaya çalışın kendisine.Pes etmesin,siz de etmeyin.Her yerde bi umut vardır ya.Önce inanın bakalım bi.Tamam bu durumda belki öğüt verilmez ama pes etmeyin bu kadar basit.Ne az ömrü kaldı denilen insanlar yaşıyor.Allah yardımcınız olsun tekrar tekrar ,bu durumda olan herkes için eksik etmeyin dualarınızı

Kardeşim benim çok geçmiş olsun, dualarım sizinle. İstersen kap gel arkadaşını buraya gezdirelim biraz ;)

Allah acil şifalar versin kardeşim babam istanbulda bir hastanede onkoloji bölümünde çalışıyor özel mesaj atarsan yapabileceğimiz bir yardım olurmu diye konuşuruz tekrar aallah şifa versin.

Dün tedavi olmayı kabul ettikden sonra okuttum burayı ona hepinize cok tesekkür etti bende tesekkür ederim duyarlılıgınz icin arkadaslar.

allah sabir versin

mevlana hz. leri mebus olarak adlandirmistir yani segiliye asil vatana dönüs olarak adlandirmistir

ölüm bitis degil asil baslangic dir

tabi kalb hüzünlenecek, insallah allah bizi hepimiz cennete bulusturur

Allah acil şifalar versin. İnşallah tedavi sayesinde arkadaşın sağlığına kavuşacak.Dualarımız seninle çok üzdün hepimizi.:(

hayatı hep renkli sanardım ama bir gün öğrendim ki öğretildi ki hayat aslında sadece bir rüyaymış renklerde onun ışıltısıymış gerçek siyah ve beyazmış... sona varmış biri olarak şimdi ya rüyadan uyanıp sizlere göre siyahı ama aslında gerçek ve sonsuz olan beyazı seçicem yada uyanmayıp renkli rüyama devam edicem...

ben bittiğimi söndüğümü sanarken biri çıktı napiyorsun dedi aklıma başıma getirenler arasında oldu ona sonsuz teşekkür ediyorum ...

hayatın ne kadar kısa olduğunun farkına varmıyor insan hayattayken sevginin aşkın insanın değerini bilmiyor. beni ayakta tutan tek güç var artık sevgi o yüzden rüyadan uyanmak istemiyorum artık... sevginizi içinizde yaşamayın sevdiğiniz insanlara bunu söylemekten çekinmeyin hanginizin son 1 ayı kaldığını bilemezsiniz ve keşke dedğinizde çok geç olabilir benim ki gibi KEŞKE söyleseydim diyorum ama nafile artık...

şimdi bunca saçmalığı yazan hatta yazmayıda beceremeyen kim diyorsunuzdur içinizden:) ben forum başlığında sözü edilen kişiyim herkese ayrı ayrı teşekkür ediyorum dualarınız için Allah hepinize ve sevdiklerinize uzun sağlıklı ve mutlu ömürler versin :)

hayatı hep renkli sanardım ama bir gün öğrendim ki öğretildi ki hayat aslında sadece bir rüyaymış renklerde onun ışıltısıymış gerçek siyah ve beyazmış... sona varmış biri olarak şimdi ya rüyadan uyanıp sizlere göre siyahı ama aslında gerçek ve sonsuz olan beyazı seçicem yada uyanmayıp renkli rüyama devam edicem...

ben bittiğimi söndüğümü sanarken biri çıktı napiyorsun dedi aklıma başıma getirenler arasında oldu ona sonsuz teşekkür ediyorum ...

hayatın ne kadar kısa olduğunun farkına varmıyor insan hayattayken sevginin aşkın insanın değerini bilmiyor. beni ayakta tutan tek güç var artık sevgi o yüzden rüyadan uyanmak istemiyorum artık... sevginizi içinizde yaşamayın sevdiğiniz insanlara bunu söylemekten çekinmeyin hanginizin son 1 ayı kaldığını bilemezsiniz ve keşke dedğinizde çok geç olabilir benim ki gibi KEŞKE söyleseydim diyorum ama nafile artık...

şimdi bunca saçmalığı yazan hatta yazmayıda beceremeyen kim diyorsunuzdur içinizden:) ben forum başlığında sözü edilen kişiyim herkese ayrı ayrı teşekkür ediyorum dualarınız için Allah hepinize ve sevdiklerinize uzun sağlıklı ve mutlu ömürler versin :)

güzel arkadaşım Allahtan umut kesilmez derler bence iyileşecek ve eskisindende sağlıklı olacaksın unutmaki moralini bozar ve karamsar bi şekilde yaşarsan hiçbişey iyi gitmicektir. umut herşeydir ve umudunu asla kaybetme... çok çok geçmişler olsun...

Saçmalık ne demek hayatın gerçeklerini yazmışsın bir çoğumuz hayatın nasıl değerli olduğunun, böyle hastalıkların hiç beklemediğimiz bir anda bizi bula bileceğinin farkına varmamıştık asıl biz teşekkür ederiz.Allah yardımcın olsun sabr et, mutlu olmaya, güçlü olmaya çalış,ölümden sakın korkma asıl başlangıç ölüm zaten hepimiz sonunda öbür dünyada buluşacağız.Tekrar geçmiş olsun acil şifalar diliyorum.

güzel arkadaşım Allahtan umut kesilmez derler bence iyileşecek ve eskisindende sağlıklı olacaksın unutmaki moralini bozar ve karamsar bi şekilde yaşarsan hiçbişey iyi gitmicektir. umut herşeydir ve umudunu asla kaybetme... çok çok geçmişler olsun...

çok çok teşekkür ederim bende o zaman umudum var mı yok bilmiyorum ama hiç değilse yaşadığım kadar güçlü gitmenin önemine vardım... :):):)

Saçmalık ne demek hayatın gerçeklerini yazmışsın bir çoğumuz hayatın nasıl değerli olduğunun, böyle hastalıkların hiç beklemediğimiz bir anda bizi bula bileceğinin farkına varmamıştık asıl biz teşekkür ederiz.Allah yardımcın olsun sabr et, mutlu olmaya, güçlü olmaya çalış,ölümden sakın korkma asıl başlangıç ölüm zaten hepimiz sonunda öbür dünyada buluşacağız.Tekrar geçmiş olsun acil şifalar diliyorum.

başta korktum evet ama ölümden değil bir daha sevdiklerime dokunanamaktan onlara seni seviyorum diyememekten onları üzmekten korktum yoksa ölüm dünyada kalanlara ben sadece yeni bi yaşama geçmiş olcam :)

Birçok ismin o kadar güzel anlamları varki ama bunlardan bence en güzeli Elif ismidir...

Elif nedir...?

Elif

Hayatın anlamı yaşama sevinci

Ve dünyanın en tatlı varlığı

Elifdir

Elif olmak zordur

Yuvarlak bir dünyada

Dik ve en önde olmanın adıdır

Elif olmak...

Bu yüzden boş yere

Kendinizi yormayınız

Elifi

Çünkü unutmanız imkân sızdır

Elifler

özeldir ve çok farklıdır..

Bunu sadece yaşayanlar bilir.

Bir Elif

Tanıdığım için çok şanslıyım..

Elif tek demek

Ondan başka yok demek.

O her şeyin içindedir ama hiç bir şeyde

Gözükmez.

Hiç bişey onsuz başlamaz.

Elif kelime anlamı dost demek

Elif ne ise, güzellik odur.

Elif uzun, ince, sade bir sızıdır

Elif sevgi demek

Hayatımızın anlamı demek

Canımızın

Bir parçası demek

Ama hayatımızın

Anlamının

Dildeki anlamına gelince

Herkesle iyi geçinen

İyi huylu

Güzel

O

Elif bir demek,

Elif vahdet demek,

Elif doğruluk demek,

Sonuç olarak elif

Bir olan Rab... Demek.

Arap alfabesinin ilk harfi, a.

(aslında -a,-e arası bir sestir)

Ebced hesabında değeri bir'dir.

Müzikte 'la' notasını ifade eder.

ALLAH'ın mutlak birliğini temsil eder.

'Dört kitabın manası bellidir

Bir Elifte.'

Bir de 'elif ' kelimesi vardır

Ülfet eden, dost,

Tanıdık manalarına

gelir.

kıza/hanıma yakışan

En güzel isimlerdendir.

''Aslı denizdir

Dünyanın zatında

yoktur Elif...''

Elif'in seni unutabileceğini sanıyorsan

çok yanılıyorsun.

'Elif'

Servi boylu yâre ülfettir

'He' bir çift gözdür ve velinimettir

mim ismi malumdur

nun vel kalem

Elifçedir

Lâmekâna sığmayan

Bir büyük aşktır...

Elif

sin

'Suret olmadan

manalar tecelliye gelmez';

İlk tecelliye gelen de

Eliftir

öyle ise

elif ehadı remzeder

ehad ise bayadır

baya ram olan kişiler

elveduda tutulurlar

bunlarıkavradın ise

elif ile

ayadır

sanırım bu aralar iice şımarık bişi oldum sanki önceden farklıydın diyorsun duyuyorum :p ama kimse kızmıyor kimse birşey demiyor ya bu hastalığın iyi kısımlarından oldu işte en iyi şekilde değerlendireyim bari bu yazıyıda üstüme alınma bencilliğini yapsam kimse birşey demez bence diğer Elifler beni affederler bence şu durumda beni :):):)

sanırım bu aralar iice şımarık bişi oldum sanki önceden farklıydın diyorsun duyuyorum :p ama kimse kızmıyor kimse birşey demiyor ya bu hastalığın iyi kısımlarından oldu işte en iyi şekilde değerlendireyim bari bu yazıyıda üstüme alınma bencilliğini yapsam kimse birşey demez bence diğer Elifler beni affederler bence şu durumda beni :):):)

Geçmiş olsun inşallah sağlığına kavuşursun.. Dualarımız seninle..

Kardesimin hesabından yazıyorum beyler bayanlar Elif Bugun ameliyat olucak Lütfen dualarınızı eksik etmeyin Muthiş bir sinerji yaratmanızı istiyorum Pozitif düşünücez hersey cok güzel olucak Şimdiden tesekkürler Arkadaslar

İnşallah iyileşir. Bu hastalığı yenmenin yolu hasta kişiyi sürekli moralli tutmaktır ve kişinin hastalığı yeneceğine inancının tam olmasıdır. Hep iyi şeyler söylemeye çalışın Murat. Dualarımız sizinle.

Üst Alt